forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 ono baš najbolja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 02/09/2018 : 19:29:19
Kao konzolaš, čudno mi je konstatirat da mi je najbolja igra na PC-u (Steam). Naime, kada se onomad sa C-64 i Amige prelazilo na PC, ja sam pauzirao i nastavio sa Playstationom. Otad, uglavnom konzole. Nikada mi instaliranje, petljanje, podešavanje, krekovanje, drajveri, megaherci i ostale divote PC gaminga nisu bile previše drage. Ubaciš i igraš je za mene. Mada i konzole u zadnje vrijeme polako kompliciraju stvari. Elem tek kada sam otkrio Steam počeo sam se uredno igrati na PC-u. Lako se pokreće, legalno je, radi, jeftine igre, podrška kontrolera. I tu sam otkrio svoju omiljenu igru, a to je:
Kingdom rush / Frontiers / Origins (treća za sada samo mob.) U pitanju je tower defense igra jednostavna za naučiti i zarazna do krajnosti. U prva dva nastavka uložio sam nešto manje od 200 sati. Prešao sam (sve zvjezdice) prvi dio 2 puta na casual i jednom na normal, a Frontiers, 2 puta na casual. Tako da ću još igrati (pravim pauze od par mjeseci naravno, ali uvijek se vratim) na normal, a možda i na hard. Čovjek bi rekao da bih kao favorita izabrao Uncharted serijal ili The last of us, ali budimo pošteni, Kingdom rush sam igrao daleko najviše pa mi je onda to i omiljena igra. Nikada mi ne dosadi.

Koja igra vama nikada ne dosadi, igrate puno i uvijek joj se vraćate?

17   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
stripnik Posted - 05/09/2018 : 11:52:05
Ma ne. Igrao sam samo kasno navečer kad su svi zaspali. To je bilo baš meni za gušt.
I druga stvar kad zapneš treba mijenjati ljude u ekipi, a meni je bilo draže zažmiriti na napredak i igrati sa ekipom koja mi je bila gušt. Ne volim nervozne igrače, a svi vrhunski igrači su blago hiperaktivni klinci, a to znači i često jako nervozni.

Za više od ovoga trebalo se tuči sa klincima koji su zadnjih godina proveli od 16-20 sati za kompom svaki dan.
Makar je i ovo puno više od vrhunca za igrača koji samo gušta, a ne živi za to. Većina poluprofića od 17-20 godina nije se uspjela niti približit ovom nivou.
nagor Posted - 04/09/2018 : 17:05:15
Stripnik, jesi li što zaslužio igranjem WoW-a? Da li se isplati biti profesionalni gamer? ;)
stripnik Posted - 04/09/2018 : 15:13:55
Ja sam u zadnjih 15 godina igrao samo Wow I LoL.
Klinci su me pratili u Wow-u. Ja njih malo u Lolu. Danas ih ne zanimaju niti konzole niti desktopi. Samo mobač i tablet.

U Wowu sam bio poprilično dobar. Igrao sam ga jednom između poslova, ali sam brzo skužio da klince više ne zannima, a meni oduzima puno vremena.
Ukupno sam u zadnjih 15 godina sakupio nekakvih 8 mjeseci aktivnog igranja.

Moram priznat da malo ponese kad shvatiš da si poprilično dobar. Za MMORPG moraš biti pijanist na tastaturi, brz kao magični vjetar i mozak ti mora kucati na 400K GHz. + Socijalni moment. Tu moraš bit jak. Jak si onoliko koliko možeš podnijeti greške, poraze i pogovo tuđi rage. Najbolja je atmosfera bila sa ekipom koja igra vrhunski, a poraze ne doživljavaju tragično. To nije nikad bio slučaj sa našom ekipom pa sam brzo naučio da ih treba izbjegavati. Tu si znao čuti osim konstantnog psovanja i deranja i tastature i monitore kako završavaju u zidovima, na podovima ... Nakon mjesec-dva svakodnevnog dogovaranja i igranja ekipa je samo napravila rage-quit i samo nestala. Puno je opuštenije i kvalitetnije bilo igrati sa Šveđanima. Pa ipak su oni potomci Vikinga ....


Mali_Mate Posted - 03/09/2018 : 12:43:48
quote:
Originally posted by nagor

Uh, EU4! Bravo Mate!

Crusader Kings igraš? ;)



Igrao dvojku prije par godina, nisam već dugo
nagor Posted - 03/09/2018 : 11:05:13
Uh, EU4! Bravo Mate!

Crusader Kings igraš? ;)
Mali_Mate Posted - 03/09/2018 : 10:47:27
Kod mene to varira od mjeseca do mjeseca, od godine do godine. Ne računajući MOBE, u zadnjih godinu dana najviše sam se vraćao









Ovo sam igrao iznova i iznova, dvojka mi je još preskupa na Steamu, a na na Kinguinu nije ništa jeftinija. Čekam da padne cijena

Shaner Posted - 02/09/2018 : 21:39:00
Peggle



izivko Posted - 02/09/2018 : 20:49:11
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by izivko

Evo prije skoro 6 godina sam skrenuo pozornost na ovu igru. Nestrpljivo čekamo 4. dio.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=33091&REPLY_ID=1563174


Ja čekam treći dio na Steamu...
Jesi igrao na hard težini? Nekako ne znam da li da i pokušavam.


Ovih dana bi Origins trebao biti na Steamu.

Sve sam levele završio na veteran, nije toliko teško. Dobro ima par levela zajebanih.

Imam na prve dvije sve heroje i sve extra levele i svi heroji su na su na 10, naravno i sve izazove.


Ti to igraš na mobu?
Na Steamu imaš odmah sve, sve i sve...
Brat je igrao na mobu, malo mi je nepregledno i sitno, ali valjda stvar navike...


Igram na PC-u i tabletu.
Obi-wan Posted - 02/09/2018 : 20:45:36
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by izivko

Evo prije skoro 6 godina sam skrenuo pozornost na ovu igru. Nestrpljivo čekamo 4. dio.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=33091&REPLY_ID=1563174


Ja čekam treći dio na Steamu...
Jesi igrao na hard težini? Nekako ne znam da li da i pokušavam.


Ovih dana bi Origins trebao biti na Steamu.

Sve sam levele završio na veteran, nije toliko teško. Dobro ima par levela zajebanih.

Imam na prve dvije sve heroje i sve extra levele i svi heroji su na su na 10, naravno i sve izazove.


Ti to igraš na mobu?
Na Steamu imaš odmah sve, sve i sve...
Brat je igrao na mobu, malo mi je nepregledno i sitno, ali valjda stvar navike...
izivko Posted - 02/09/2018 : 20:24:17
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by izivko

Evo prije skoro 6 godina sam skrenuo pozornost na ovu igru. Nestrpljivo čekamo 4. dio.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=33091&REPLY_ID=1563174


Ja čekam treći dio na Steamu...
Jesi igrao na hard težini? Nekako ne znam da li da i pokušavam.


Ovih dana bi Origins trebao biti na Steamu.

Sve sam levele završio na veteran, nije toliko teško. Dobro ima par levela zajebanih.

Imam na prve dvije sve heroje i sve extra levele i svi heroji su na su na 10, naravno i sve izazove.
nagor Posted - 02/09/2018 : 20:15:24
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by nagor

Kingdom Rush? Jel to nešto ko Candy Crush? Obi, ti same neke hipsterske igre igraš. Jesi li kad odigrao kakav AAA naslov? Half Life, Mass Effect, Last of Us, Total War, Witcher III, God of War, GTA V?


1. Isto kao Candy Crush
2. Nikada



Ma znao sam da si neozbiljan igrač kad si napisao da ti je kriterij "jeftino" i "legalno". :)
Obi-wan Posted - 02/09/2018 : 20:08:23
quote:
Originally posted by izivko

Evo prije skoro 6 godina sam skrenuo pozornost na ovu igru. Nestrpljivo čekamo 4. dio.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=33091&REPLY_ID=1563174


Ja čekam treći dio na Steamu...
Jesi igrao na hard težini? Nekako ne znam da li da i pokušavam.
Jesse_Pinkman Posted - 02/09/2018 : 19:57:38
Pc gaming sam volio dok sam bio mlađi.Sada ne.Također i igre na mobitelima i malim portable uređajima mrzim.Sada samo konzole(Playstation najviše).

Omiljena igrica Until dawn.Također fantastičan Shadow of the colosus,Mafia 2.
izivko Posted - 02/09/2018 : 19:54:54
Evo prije skoro 6 godina sam skrenuo pozornost na ovu igru. Nestrpljivo čekamo 4. dio.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=33091&REPLY_ID=1563174
supermark Posted - 02/09/2018 : 19:49:59
Diablo II
Obi-wan Posted - 02/09/2018 : 19:40:58
quote:
Originally posted by nagor

Kingdom Rush? Jel to nešto ko Candy Crush? Obi, ti same neke hipsterske igre igraš. Jesi li kad odigrao kakav AAA naslov? Half Life, Mass Effect, Last of Us, Total War, Witcher III, God of War, GTA V?


1. Isto kao Candy Crush
2. Nikada
nagor Posted - 02/09/2018 : 19:38:54
Kingdom Rush? Jel to nešto ko Candy Crush? Obi, ti same neke hipsterske igre igraš. Jesi li kad odigrao kakav AAA naslov? Half Life, Mass Effect, Last of Us, Total War, Witcher III, God of War, GTA V?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000