forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Povezivanje stripova - recenzije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
allessi Posted - 15/12/2018 : 13:00:01
Jedno pitanje za webmastere. Zašto se ne povezuju isti stripovi različitih izdavača kod recenzija?

Naprimjer, novi Dyan Dog Ludens broj 168: U službi kaosa. Postoji napisana recenzija za taj strip u izdanju Veselog Četvrtka i ukoliko je netko želi pročitati, mora otići na izdanja Veselog i tamo je pronaći. A na izdanju Ludensa nema recenzije, makar se radi o istom stripu.
Nadalje, dok se ode na recenziju Veselog, unutar same recenzije je pod domaćim izdanjima navedeno samo njihovo izdanje, ne i Ludensovo.

To je sad samo jedan primjer, ima ih jako puno. Ludensovi Zagor extra nisu skoro niti jedan povezani sa izdanjima Zlatne Serije kod kojih postoje recenzije.

Da se razumijemo, ovo nije nikakva kritika nikome, nego samo pitanje da li se to dade posložiti? Jer bi bilo puno lakše naći neke stvari i puno preglednije u smislu saznanja koliko izdanja istog stripa postoji.
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 31/12/2018 : 14:46:25
quote:
Originally posted by King Warrior

Delboj?


Ne, zaista, imam već previše posla oko dodavanja naslovnih.

Morao bi neko drugi ovo oko recenzija, tu takođe ima dosta posla.
mamlaz Posted - 25/12/2018 : 12:40:57
Pa mozda da mu pomogne oko recenzija, ne mora ih postavljati na site
King Warrior Posted - 25/12/2018 : 09:13:38
Delboj?
vice Posted - 24/12/2018 : 21:42:48
Html se da naučit relativno brzo, pogotovo tih par finti koje su potrebne za objavu recki. Činjenica je da recenzije triba ubrzat, e sad, kako, šta, jbg.
solar Posted - 24/12/2018 : 20:52:20
Šteta.
Markos Posted - 24/12/2018 : 12:51:23
Treba ipak znati html, tako da to ipak nije za njega:(
Jerry Krause Posted - 24/12/2018 : 12:01:16
quote:
Originally posted by solar

Naravno da on već godinama uspješno vodi taj dio sa recenzijama, to mu nitko ne negira.
Ali je isto tako istina da u zadnje vrijeme taj dio sajta pati i bilo bi dobro ako bi imao pomoć jer očito je posao prerastao samo jednog čovjeka.


Baš tako, postalo je ipak brutalno da sad već 4,5 mjeseca čekaju recenzije za objavu. I ja sam izgubio volju za pisanje.

Ima li šta oko dogovora da te Markos uputi za postavke recenzija na sajt?
solar Posted - 15/12/2018 : 17:35:23
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad se već spominju recenzije, može li se Markose nekoga još regrutirati da kači recenzije na sajt?

DeeCay je očito prezaposlen i nema vremena, čeka se gotovo 4 mjeseca od dana slanja da se objavi na sajt.




Mislim da bi Deecay sam trebao tražiti pomoć ukoliko mu je potrebna
Ovako ispada da mu mi guramo nekoga iako je uspješan urednik već godinama


Da. Ja bih eventualno predložio solara da moderira ove recenzije koje treba apdejtati, ako mu se da.


Ja nemam nikakvo iskustvo ni znanje o programiranju a koliko sam shvatio bez toga se ne mogu moderirati recenzije?
solar Posted - 15/12/2018 : 17:34:00
Naravno da on već godinama uspješno vodi taj dio sa recenzijama, to mu nitko ne negira.
Ali je isto tako istina da u zadnje vrijeme taj dio sajta pati i bilo bi dobro ako bi imao pomoć jer očito je posao prerastao samo jednog čovjeka.
Markos Posted - 15/12/2018 : 17:31:30
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad se već spominju recenzije, može li se Markose nekoga još regrutirati da kači recenzije na sajt?

DeeCay je očito prezaposlen i nema vremena, čeka se gotovo 4 mjeseca od dana slanja da se objavi na sajt.




Mislim da bi Deecay sam trebao tražiti pomoć ukoliko mu je potrebna
Ovako ispada da mu mi guramo nekoga iako je uspješan urednik već godinama


Da. Ja bih eventualno predložio solara da moderira ove recenzije koje treba apdejtati, ako mu se da.
supermark Posted - 15/12/2018 : 17:24:56
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad se već spominju recenzije, može li se Markose nekoga još regrutirati da kači recenzije na sajt?

DeeCay je očito prezaposlen i nema vremena, čeka se gotovo 4 mjeseca od dana slanja da se objavi na sajt.




Mislim da bi Deecay sam trebao tražiti pomoć ukoliko mu je potrebna
Ovako ispada da mu mi guramo nekoga iako je uspješan urednik već godinama
solar Posted - 15/12/2018 : 17:23:02
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad se već spominju recenzije, može li se Markose nekoga još regrutirati da kači recenzije na sajt?

DeeCay je očito prezaposlen i nema vremena, čeka se gotovo 4 mjeseca od dana slanja da se objavi na sajt.


To je jedino rješenje.
allessi Posted - 15/12/2018 : 16:44:36
Da, hvala na odgovoru, sve jasno. Samo što to već sad, ali i dugoročno predstavlja problem, jer izdanja je sve više i više, a to znači sve više i više nepovezanih stripova...
Jerry Krause Posted - 15/12/2018 : 15:13:54
Kad se već spominju recenzije, može li se Markose nekoga još regrutirati da kači recenzije na sajt?

DeeCay je očito prezaposlen i nema vremena, čeka se gotovo 4 mjeseca od dana slanja da se objavi na sajt.
Markos Posted - 15/12/2018 : 14:48:49
Sve su te recenzije napisane puno prije nego su ta izdanja izasla pa nisu mogla biti dodana kad su recenzije objavljene, a sad bi trebalo kroz sve to proći i dodati stripove koji nedostaju. DeeCay uređuje recenzije, on bi to mogao napraviti, ali to je puno posla, nisam siguran da ima vremena.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000