forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 dts audio

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
iggyk23 Posted - 20/01/2019 : 10:15:59
ja imam lg tv, mislim da je iz 2010te i kad sa sticka pustim neki film koji ima dts audio tv ne ocitava taj format odnosno nema zvuka a s obzirom da me zanimaju bluraji u zadnje vrijeme ako kupim bluray player da li ce onda preko njega taj audio radit jer koliko shvacam player to u sebi encodira bla bla.. da li sam u pravu ili mi treba drugi tv?
hvala
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
iggyk23 Posted - 22/01/2019 : 23:35:11
da, ja bih bas bluray player al informacije na netu o tome su mi sture ne razumijem jel mogu kod nas nac da je region free ili cu morat s amazona nesto uzimat.
Ocitava mi tv sve osim dtsa tako da zadovoljan sam s njim.
Ne zanimaju me ni wifiji ni aplikacije preko tv-a cisto da mogu vrtit blu ray diskove al ispada da je to kompliciranije za naci nego sto sam mislio
DiSkAcH Posted - 22/01/2019 : 14:52:47
Ček, ti bi baš BR player?
Ako ne, ako želiš media player koji će moći guttat sve živo, onda ti mogu toplo preporučiti neki Android Tv box, ja imam nvidia Shield TV i to čudo jede malu djecu za doručak.
To je top android Tv, pa mu ej takva i cijena, možeš ga naručiti s amazona, dođe kakvih 1400-1600kn dok ga kod nas prodaju po 2000+ kn.
Ugl, ako ti je skup imaš i jeftinijih modela, ugl svi su sposobniji od TV-a.

EDIT: Što se tiče DTS-a, to si dobro provjeri prije nego iskeširaš.
Koliko ja znam većina playera to nema u sebi tj ne znam kako želiš slušat to, za pravi DTS bi trebao kupiti pojačalo, ako te zanima samo da nešto čita DTS pa konvertira u Stereo, onda ovi adnoridi tv će biti dostatni, imaju i passtrough za pojačalo kao i BD player.
iggyk23 Posted - 21/01/2019 : 12:27:50
hvala, to me zanimalo, jos me zanima ako tko zna neki blu ray player da je provjereno region free jer vecina filmova i serija koje me zanimaju su samo za region a, playeri koje sam nasao uzivo u sl brodu su ovi:

https://www.elipso.hr/audio__video/video-playeri-i-kucna-kina/PIONEER-BDP_100_K/

https://pevec.hr/blue-ray-player-sony-bdps1700b-ec1-283780.html

https://www.elipso.hr/audio__video/video-playeri-i-kucna-kina/SONY-BDPS3700B/

Informacije na netu mi nisu pomogle neki kazu da je region free, neki da je ali samo za dvd a neki da se moze otkljucati..
Pa ako bi netko mogao pomoci, hvala
dante Posted - 20/01/2019 : 19:31:09
Originale sigurno hoce, a playeri se ionako nadogradjuju novim verzijama online ili preko sticka, tako da bi trebalo biti sve OK i za ripove.
iggyk23 Posted - 20/01/2019 : 12:32:17
32ld465
Spiderman Posted - 20/01/2019 : 11:36:12
Jel ti tv ima DTS? Koji model tv-a?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000