forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 HGC Predbilježbe 1/2019 - do 31.1. u 18h!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
logossun Posted - 29/01/2019 : 13:56:13

HIGHER GROUND COMICS PREDBILJEŽBE
Nakon višemjesečne pauze zbog sortiranja za prodajni katalog (čija se "sirova verzija" uslikanih hrbata i dalje nalazi na www.hgc.logossun.com/downloads/PMslike1.zip), nastavljam sa mjesečnim PREDBILJEŽBAMA, odnosno predlaganju novih, još neizdanih izdanja na engleskom.

Za one koji ovo dobivaju prvi puta, predbilježbe se temelje na američkom DIAMOND PREVIEWS katalogu (500 + stranica!) u kojem se navode sva nova izdanja stripova u Americi koja će tek izaći za par mjeseci. Taj se katalog izdaje mjesečno. Na temelju njega ja radim svoj katalog preporuka i vi onda možete unaprijed rezervirati te stripove.

SVI ti katalozi su vam ovdje na raspolaganju (Diamond Previews, Marvelov katalog, katalog DC-a i katalog mojih preporuka s više slika i opisa).
Kataloge možete preuzeti ovdje:
*** www.hgc.logossun.com ***

Jedina začkoljica je što obično ne ostane puno dana za odabir, ali moji standardni kupci su se već navikli :-D

Ovaj mjesec, predbilježbe je potrebno javiti do ČETVRTKA, 31.1. u 18h! Narudžbe na mail: logossun@gmail.com
Stripove plaćate tek kad stignu!







Čujemo se, cheers!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000