forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Miro Mlađenović: DAVID I JA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zokalav Posted - 08/09/2019 : 01:32:25
Ovih dana iz „Devete dimenzije“ stižu nam samo lijepe vijesti (kao i uvijek). U štampu je upravo otišla knjiga „David i ja“ doajena stripa na prostorima Republike Srpske, pokojnog Mira Mlađenovića. Već par godina se šuška o ovom izdanju, a evo konačno će početkom oktobra i biti pred nama. Prva promocija knjige očekuje se na predstojećem 2. Međunarodnom salonu stripa „Deveta dimenzija“ koji se održava od 4. do 6. oktobra 2019. godine u Banjaluci. Strip knjiga „David i ja“ ima preko 200 crnobijelih stranica, format A4, tvrde korice u boji. U knjizi su objavljeni strip kaiševi čuvenog „Davida Štrpca“ iz perioda 1973. godine do sredine 2000-ih, kaiševi stripa „Biberče“ i reklamni strip kaiševi „Privredna banka“. U jednom bloku nalazi se nekoliko najuspješnijih ilustracija autora, a tu je i blok u kom su domaći strip crtači Milorad Vicanović Maza, Zdravko Jandrić, Milan Mladić, Srđan Salat, Borislav Maljenović, Jovan Bratić i Predrag Ikonić, svojim radovima dali omaž Miru Mlađenoviću. Omaž rječju dali su Goran Dujaković Feniks koji je napisao predgovor, te Zdravko Knežević i Rado Dimitrijević koji su napisali pogovor. Sin pokojnog Mira, Filip Mlađenović, napisao je uvodnu posvetu. Ovo je sigurno izdanje koje svaki ozbiljniji poznavalac stripa treba imati u kolekciji.



http://www.devetadimenzija.com/miro-mladjenovic-david-i-ja/
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zokalav Posted - 20/11/2019 : 13:45:30
Strip je stigao u Zagreb
striparnica.....Stripovi na kvadrat
zokalav Posted - 25/10/2019 : 12:30:04
Strip je stigao u striparnicu Alan Ford kao i kod Osmana u Brčko
uživajte u čitanju
zokalav Posted - 14/10/2019 : 13:44:16
A4 format
tvrdi uvez
214 strana
cb
tiraž 300 primjeraka
delboj Posted - 14/10/2019 : 13:40:28
Koliko tačno ima stranica?
zokalav Posted - 14/10/2019 : 09:42:06
U prodaji
mogorovic Posted - 08/09/2019 : 23:42:58
+1

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000