forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 127,128,129,130,131,132,133

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
goran1964 Posted - 08/11/2019 : 12:06:59
Sljedeći tjedan u prodaji novi brojevi MR-a























Cijena mekog izdanja 49,00 kn
Cijena The best of -cjelovite epizode- 140,00kn
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Spock Posted - 23/12/2019 : 19:48:29
Upravo si potvrdio ono što ja stalno pišem o Canziovim nedjelima. Nažalost!
Ipak, ostaje mi da te priče pročitam uz nadu da nije baš tako crno i da je Jaki samo spomenuo negativne stvari.

Usput, Jaki mogao si zalijepiti svoje komentare ispod naslovnica da nam pripomognu kada mi dođemo do tih epizoda.
Ova tvoja tvrdnja o crtačima je bitna!
jaki Posted - 23/12/2019 : 14:10:58
Mali Rendžer best of 14:Pitoma zvijer(Canzio-Buffolente):
Treš stoljeća
Nevjerovatno što nam je podario Canzio u ovoj epizodi..Da je radnja glupa i nelogićna je uobičajeno ali ovoliko?Mislim da ovo premašuje najluđe stvari u Bonelliju
I zašto naslov Pitoma zvijer kad je talijanski naslov ljudska/e zvijer/i što odgovara i temi stripa dok ovaj naslov odgovara samo prvom dijelu prvog stripa.I par grešaka u prevodu:uhititi ih(nije problem uhititi nego krivi kontekst).Ured za indijska pitanja,jedanput je Kit Vjerni Nož a drugi put Časni Nož..

Mali Rendžer best of 15:Treći osvetnik(Canzio-Gamba):
Zaplet naivan i kad sam Kit zaključi ko je krivac onda opet čuđenje kod pojave dvojnika a to je riješenje koje sve objašnjava.Za Klaretu otkrivamo da je mala namiguša i da je za par čokolada i haljina spremna učiniti dosta toga s "ljepuškastim "ubojicom

Mali Rendžer best of 16:Blago Apaša(Canzio-Ardigo):
Ovdje je Canzio htio biti ozbiljan pa je zamislio kompliciran plan švercanja zlata iz indijanskog rezervata da bi se nabavilo oružje.Samo ako je za iznos male torbe zlata trebalo ovoliko krinke koliko je onda trebalo za dolazak tovara oružja koji je neusporedivo volumenom veći od male torbe?.Canzio na to ne misli i nada se da ni mi nećemo.Ovdje na kraju stripa primjećujem na pojedinim kaišima rad Ticcija,Bufolente i Tarquina?
lwood Posted - 22/11/2019 : 18:24:33
El Morisco Posted - 22/11/2019 : 11:06:58
Pročitao sinoć Pitoma zvijer/Mali vrač (čarobnjak)...uh, kad se sjetim onih napomena u doba Dnevnika Fantastična priča i sada me prođe jeza niz moždinu..što reći, iako ima naivnosti, zbilja su radnje nekih MR "totalno drukčije od drugih".
Spock Posted - 21/11/2019 : 11:15:12
Da, i meni je to lošije što su kruće, iako mi se nije ništa odlijepilo.
To ti se i dogodilo zbog krutosti istih.

Kad mi se nešto tako odlijepi, to ja lako riješim s malo ljepila.
lwood Posted - 21/11/2019 : 09:39:58
Pa meni je ok,al sviđala mi se i prije. Inače KT je rijetki junak kojeg još uopće pratin.
A korice su i kruće i lošije. Odlipija mi se komad naslovnice broja 130.
Spock Posted - 21/11/2019 : 08:43:31
quote:
Originally posted by lwood

Jučer ih pokupija s pošte i odma slistija letećeg Holandeza .



Odlično!
Kakav je dojam?
Meni je ta epizoda ostala u pamćenju kao prosječna, ali davno sam to čitao.

Je li ti se čini da su im korice malo tvrđe / kruće nego ranije?
lwood Posted - 21/11/2019 : 08:35:02
Jučer ih pokupija s pošte i odma slistija letećeg Holandeza .
Spock Posted - 19/11/2019 : 23:56:27
quote:
Originally posted by El Morisco

Stigla nadopuna u SNK! Mislim 20 komada po broju, odnosno 19 nakon moje kupnje...



Brzi su!

Lwood je napisao da je naručio, pa je onda ostalo 18.
El Morisco Posted - 19/11/2019 : 20:48:20
Stigla nadopuna u SNK! Mislim 20 komada po broju, odnosno 19 nakon moje kupnje...
ivanl Posted - 19/11/2019 : 19:28:20
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.





Nisam te ni 'ubra' druze isprve...ali evo ti i od mene jedan Wellcome back, pa makar i ovakvim jednostavnim javljanjem...
RAKOSI4 Posted - 16/11/2019 : 11:03:09
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.



Hej, ipak si živ! Je li opet radiš za Van Gogh ili?

Hvala što si se javio i dodatno potaknuo nadu da će ta rupa biti popunjena!

Ne radim više u firmi Van Gogh (tamo sam radio kao računovođa), promjenio sam posao, ali sam ostao u super odnosima sa svima u Van Goghu. Rupa bi svakako trebala biti popunjena, jedino što će samo neki brojevi možda u HC jer nisu sve epizode baš najkvalitetnije.



Hello javljaj nam se i dalje i baš mi je drago da si osta u dobrim odnosima sa Vangogovcima
RAKOSI4 Posted - 16/11/2019 : 10:59:46
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.






RAKOSI4 Posted - 16/11/2019 : 10:58:35
quote:
Originally posted by logo111

Vratila ga pozitiva ovog topica......neka si se vratio - a tu je i nova tura VG....pa kakav bi ti rendžer bio da to nije dovoljan razlog za povratak



+1
RAKOSI4 Posted - 16/11/2019 : 10:57:45
quote:
Originally posted by ReemCP

Za mene je nas Teller kao stari zapovjednik utvrde - pun iskustva i ima autoritet, i mi ostali rendzeri ga postujemo :) Sto ces, uvijek ce se na forumu naci i poneki Zubati Bill i pokoji njegov necak, ali ne treba se na njih osvrtati. Neka nama naseg Tellera i Malog Rendzera kao serijal, druzit cemo se mi jos dugo i dugo ;)



+1
RAKOSI4 Posted - 16/11/2019 : 10:56:11
quote:
Originally posted by Spock

Rekao sam ja da će ovo biti jesen Kita Tellera na ovom sajtu!




+1
lwood Posted - 16/11/2019 : 08:51:30
quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.



Daj nek tiskaju sve iz rupe,ili bar da popunimo do 100 u idućoj turi.
lwood Posted - 16/11/2019 : 08:49:16
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood

Nisan stiga naručit zbog posla. Valjda će ih bit još.



Pa možeš ti već sad naručiti preko njihove stranice, a oni ti pošalju kad stigne nadopuna.



Jesan,al s obzirom na tiraže nekako san skeptičan.
DODSFERD Posted - 15/11/2019 : 23:31:23
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Tu ima i nekoliko vrlo kratkih priča, ne vjerujem da će sve ići u HC pa ću povremeno morati omekšavati rendžera.



Nisu baš jako kratke. Najkraća ima 82 str, a dvije 96, od kojih je jedan jubilarac u boji. Imaju još dvije od 110 str., a ostale su puno duže.


Neka te priče do 110 stranica idu samo u mekom izdanju, a one duže još u tvrdom i ja ću biti zadovoljan.
Danas sam doživio 2 ugodna iznenađenja, pronalazak Silver lakea i povratak tellera, kad krene onda stvarno ne staje.
Spock Posted - 15/11/2019 : 22:32:52
Rekao sam ja da će ovo biti jesen Kita Tellera na ovom sajtu!
Spock Posted - 15/11/2019 : 22:29:28
quote:
Originally posted by ReemCP

Za mene je nas Teller kao stari zapovjednik utvrde - pun iskustva i ima autoritet, i mi ostali rendzeri ga postujemo :) Sto ces, uvijek ce se na forumu naci i poneki Zubati Bill i pokoji njegov necak, ali ne treba se na njih osvrtati. Neka nama naseg Tellera i Malog Rendzera kao serijal, druzit cemo se mi jos dugo i dugo ;)



Potpisujem!



Dobro došao nazad zapovjedniče Teller!
ReemCP Posted - 15/11/2019 : 22:20:14
Za mene je nas Teller kao stari zapovjednik utvrde - pun iskustva i ima autoritet, i mi ostali rendzeri ga postujemo :) Sto ces, uvijek ce se na forumu naci i poneki Zubati Bill i pokoji njegov necak, ali ne treba se na njih osvrtati. Neka nama naseg Tellera i Malog Rendzera kao serijal, druzit cemo se mi jos dugo i dugo ;)
logo111 Posted - 15/11/2019 : 22:06:10
Vratila ga pozitiva ovog topica......neka si se vratio - a tu je i nova tura VG....pa kakav bi ti rendžer bio da to nije dovoljan razlog za povratak
ReemCP Posted - 15/11/2019 : 22:02:45
Van Gogh življi neko ikad, a hvala bogu - i naš Teller Sad mogu ići na spavanje sa osmijehom na licu
teller Posted - 15/11/2019 : 21:35:23
quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000