forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Radni profil na mobitelu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
selanne Posted - 09/02/2020 : 13:28:06
Ne znam koristi li još netko ovo čudo, guglam već 3 sata, a ništa ne mogu pronaći...

Uglavnom, Android ima tu foru da pokreneš na mobitelu radni profil (Work profile) koji praktički funkcionira kao zaseban mobitel u mobitelu, a ikonice koje su na tom profilu se prepoznaju po sličici aktovke.



Npr., ja na mobitelu imam Gmail aplikaciju sa privatnim mailom, a preko tog radnog profila imam i drugu Gmail aplikaciju na kojoj mi je poslovni mail, rade neovisno jedna o drugoj. Zadnjih godinu dana mi to funkcionira savršeno, ali zadnja tri dana mi se ruši ta aplikacija na radnom profilu čim je pokušam otvoriti... Npr, Drive i na radnom profilu radi normalno, ali mail neće pa neće.

Probao sam deinstalirati pa iznova instalirati, brisao cache i svašta nešto drugo, ali stanje se ne mijenja.

Budući da mi je bitno da mogu provjeravati poslovni mail na mobitelu, ovo mi je baš problem koji bi valjalo riješiti.

Ima li itko da se razumije u ovo?
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
manhunter Posted - 09/02/2020 : 21:49:22
Meni se Gmail aplikacija rušila stalno, zato sam i prešao na Outlook. Ionako je mnogo pregledniji i jednostavniji. ;)
selanne Posted - 09/02/2020 : 21:21:54
Budući da ionako nemam drugog rješenja osim koristiti browser (a to mi se ne da), svakako sam iskoristio ovu opciju.
U svakom slučaju, hvala obojici.
manhunter Posted - 09/02/2020 : 19:22:27
U prevodu, ovo je ono što ćeš TI raditi sa tom aplikacijom. Samo moraš da joj daš dozvolu da ona uradi to što joj ti kažeš. Pročitaj ove dozvole, ali u prvom licu jednine. Google ti uzima mnogo više informacija, tako da ne moraš brinuti. :)
selanne Posted - 09/02/2020 : 18:44:13


Probao već, ovo me brine. Znam da ionako svakakvim aplikacijama dajem svakakva dopuštenja, ali ovo mi je baš nešto previše.
manhunter Posted - 09/02/2020 : 17:47:24
Ja imam instaliran Outlook na mobilnom, i na njemu su mi obuhvaćeni i privatni i poslovni mail.
Ukoliko ti je samo u tome problem, onda pokušaj sa tom opcijom. Ionako je mnogo bolja od originalne Gmail aplikacije.
selanne Posted - 09/02/2020 : 17:33:29
quote:
Originally posted by Milancius

Work profile zahteva da Vas poslovni mail bude deo google for work programa, odnosno da je kupljen preko google-a. Onda rade google apps for work i taj feature na android uredjaju


To znam, i to je OK, kupljeno je preko Googlea. Sve ostalo na Work profile i dalje radi, samo mail ne radi.
Milancius Posted - 09/02/2020 : 15:43:14
Work profile zahteva da Vas poslovni mail bude deo google for work programa, odnosno da je kupljen preko google-a. Onda rade google apps for work i taj feature na android uredjaju

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000