forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Učenje jezika

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
swamp thing Posted - 04/06/2020 : 15:34:52
Pošto učim njemački, kao otprilike pola Balkana, zanima me ima li neko preporuku za dobar onlajn program, onako pregledan, sistematičan?
Ja sam počeo tući po deutsch.info, pošto imam neku osnovu, nešto A1 nivoa znam, pa lagano prelazim lekcije i zadatke...
Čisto da vidim ima li neko od vas iskustva sa onlajn (free) učenjem jezika da mi preporuči šta..?
6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DK24 Posted - 05/06/2020 : 17:03:52
Ja sam baš nedavno krenuo učiti na Duolingu francuski i dosta zanimljivo je to. Istina da imaš osjećaj da ide dosta sporo, ali mislim da će se na taj način bolje utvrditi naučeno. Isto je razlog čestim ponavljanjima. Sam program te dosta dobro vodi, ima određen red.
Beva Posted - 05/06/2020 : 09:18:43
quote:
Originally posted by swamp thing

Duolingo sam bio instalirao na fonu, ali baaaš to tamo sporo sve ide, nikako se pomjeriti od Frau, Mann, Junge
Provjeriću ovaj tvoj link, možda je tu malo drugačije, hvala



Koncipiran je kao neka igra sa zadacima, i zna se dogoditi da malo udavi ponavljanjem, ali mislim da se tako i solidno nauči. Ima korisnih stvari, ide se pomalo pa je malo dosadno ako nisi totalni početnik ali isplati se.

Mana je samo što se, ako se jezik aktivno ne koristi, zaboravi jednako brzo kako si naučio, ali to je više do mene :D
swamp thing Posted - 04/06/2020 : 22:36:21
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by swamp thing

Pošto učim njemački, kao otprilike pola Balkana, zanima me ima li neko preporuku za dobar onlajn program, onako pregledan, sistematičan?
Ja sam počeo tući po deutsch.info, pošto imam neku osnovu, nešto A1 nivoa znam, pa lagano prelazim lekcije i zadatke...
Čisto da vidim ima li neko od vas iskustva sa onlajn (free) učenjem jezika da mi preporuči šta..?



Ako već znaš engleski, Duolingo je poprilično dobar:

https://www.duolingo.com/


Duolingo sam bio instalirao na fonu, ali baaaš to tamo sporo sve ide, nikako se pomjeriti od Frau, Mann, Junge
Provjeriću ovaj tvoj link, možda je tu malo drugačije, hvala
swamp thing Posted - 04/06/2020 : 22:33:03
quote:
Originally posted by manhunter

https://mein-deutschbuch.de

Pokušaj ovde, ja dosta stvari koristim odavde za svoje učenike. Samo što ja predajem uživo, ne znam koliko je dobro za online nastavu.


Bacim pogled, hvala
Beva Posted - 04/06/2020 : 20:33:52
quote:
Originally posted by swamp thing

Pošto učim njemački, kao otprilike pola Balkana, zanima me ima li neko preporuku za dobar onlajn program, onako pregledan, sistematičan?
Ja sam počeo tući po deutsch.info, pošto imam neku osnovu, nešto A1 nivoa znam, pa lagano prelazim lekcije i zadatke...
Čisto da vidim ima li neko od vas iskustva sa onlajn (free) učenjem jezika da mi preporuči šta..?



Ako već znaš engleski, Duolingo je poprilično dobar:

https://www.duolingo.com/
manhunter Posted - 04/06/2020 : 17:45:05
https://mein-deutschbuch.de

Pokušaj ovde, ja dosta stvari koristim odavde za svoje učenike. Samo što ja predajem uživo, ne znam koliko je dobro za online nastavu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000