forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FRONTISPIS PREDSTAVLJA: Jugurta, 2. knjiga

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Frontispis Posted - 16/09/2020 : 16:28:17


Od 1. listopada u striparnicama i knjižarama, a već sada u pretprodaji na www.frontispis.com

Prvo hrvatsko izdanje kultnog stripa objavljivanog u Stripoteci osamdesetih i prvo izdanje u boji na ovim prostorima. Nakon uspješnog obnavljanja serijala, scenarist Jean-Luc Vernal i Franz Drappier stvaraju nove nastavke ritmom od jednog ili dva godišnje. Isprva svaki od njih tvori zasebnu priču, no, kad se glavnom junaku pridruži Vanija,radnja počinje teći kontinuirano.

Ova knjiga sadrži tri nastavka:

OTOK USKRSNUĆA
Pobjegavši iz rimskog ropstva, Jugurta okuplja numidske izbjeglice i bretonske Gale u potrazi zanovom domovinom. Iskrcavši se na pusti otok, stvaraju utopijsko društvo koje brzo dosadi Habriji. Prilikom jednog izleta u udaljeniji kraj, on otkriva davno napušteni grad. Idilu će narušiti invazija došljaka sa sjevera koji sa sobom nose tajnu iz prošlosti otoka…

RAT SEDAM BREŽULJAKA
Galijom haraju rimske legije i odvode stanovništvo u ropstvo. Impulzivni poglavica Amnorikspokreće pohod kojem je cilj konačno uništenje Vječnoga grada. Jugurta se udružuje s Amnoriksovim protivnicima, Brentom i Luernom, i okuplja drugu galsku vojsku, ojačanu vojnicima iz Utopije.U ruševinama spaljene Placencije, Jugurta spašava djevojku s darom vidovitosti, Vaniju…

STEPSKI VUKOVI
Jugurta i Vanija padaju u zarobljeništvo kretskih pirata i bivaju odvedeni na Crno more, u Pontsko kraljevstvo, kojim vlada beskrupulozni vladar željan moći, Mitridat VI. Vanija slijedi svoju sudbinui odlazi prema izlazećem suncu, a Jugurta svladava mnoge prepreke kako bi joj se pridružio. Putujući sibirskom stepom stižu na drugi kraj svijeta – pred veliki zid.
Uključuje i dvadesetak stranica koje nisu bile objavljene u Stripoteci!

144 stranice, 210×285 mm, tvrdi uvez
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mmihoci Posted - 06/10/2022 : 19:16:40
Jugurta 3
Lester 3 i 4 https://frontispis.com/strip/paket-2022/
jaki Posted - 06/10/2022 : 18:21:40
Kaže Renky izašli treći i četvrti integral.
risbozg Posted - 03/02/2022 : 21:34:55
quote:
Originally posted by jaki


Nadamo se da su "samo" financijski problemi..




bome i ja .. u nadi je spas...bilo bi mi jako žao da se ne završi kompletni serijal Jogurte
jaki Posted - 03/02/2022 : 11:07:52

Nadamo se da su "samo" financijski problemi..
vladar Posted - 03/02/2022 : 10:58:43
Ima li šanse da se ovo nastavi?
Zna li neko šta se dešava sa ovim izdavačem i da li planiraju nastavak Lestera i Jugurte?
Vid Posted - 24/09/2020 : 21:34:39
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jugurta super...



Pa prvi i drugi album baš i nisu, treči je več nešto bolji. Kakvi su kasniji albumi, kvalitet priča raste ili je to tu negdje ?



Raste...



Ništa, idem onda i u nabavu drugog integrala
risbozg Posted - 24/09/2020 : 19:59:23
quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jugurta super...



Pa prvi i drugi album baš i nisu, treči je več nešto bolji. Kakvi su kasniji albumi, kvalitet priča raste ili je to tu negdje ?



Raste...
Vid Posted - 24/09/2020 : 19:57:16
quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jugurta super...



Pa prvi i drugi album baš i nisu, treči je več nešto bolji. Kakvi su kasniji albumi, kvalitet priča raste ili je to tu negdje ?
risbozg Posted - 24/09/2020 : 00:00:46
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jogurta super...



Jel' od jagoda ?!



Peyo Posted - 23/09/2020 : 23:50:01
quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jogurta super...



Jel' od jagoda ?!
risbozg Posted - 23/09/2020 : 23:23:31
Meni je Jugurta super...
Vid Posted - 23/09/2020 : 21:50:03
Jel čitao netko ovaj drugi integral ? Kakav je kvalitet priča u odnosu na prvi ?
ivanl Posted - 16/09/2020 : 20:56:10
quote:
Originally posted by Frontispis

quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan trazio prvi album i nemam pojma gdje mi je. Sad se vec pitam da li sam ga i kupio, a Lester Cockney no.1 mi je uredno doma. Za pretpostaviti je da bi trebali oba biti kupljeni u isto vrijeme. Al, okej, uzesti cu jedinicu s ovom turom, a ako se duplikat vremenom pojavi jos i bolje... ici ce na poklon nekome.



Eh da mi je više takvih kupaca...


Inace sve pisem na papir, ali kako je zbilja previse toga, a 'vi' ste eto novi, nisam zapisao... i ode negdje spomenuti prvi album. Zametnuo. Ali ispravit cu.
mladjo Posted - 16/09/2020 : 20:00:33
Frontispis Posted - 16/09/2020 : 19:51:14
quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan trazio prvi album i nemam pojma gdje mi je. Sad se vec pitam da li sam ga i kupio, a Lester Cockney no.1 mi je uredno doma. Za pretpostaviti je da bi trebali oba biti kupljeni u isto vrijeme. Al, okej, uzesti cu jedinicu s ovom turom, a ako se duplikat vremenom pojavi jos i bolje... ici ce na poklon nekome.



Eh da mi je više takvih kupaca...
risbozg Posted - 16/09/2020 : 17:30:33
Izašlo..super
teller Posted - 16/09/2020 : 17:30:00
ovo bi trebao uzet...zbog Stripoteke i odličnog crteža...
ivanl Posted - 16/09/2020 : 16:44:49
Nekidan trazio prvi album i nemam pojma gdje mi je. Sad se vec pitam da li sam ga i kupio, a Lester Cockney no.1 mi je uredno doma. Za pretpostaviti je da bi trebali oba biti kupljeni u isto vrijeme. Al, okej, uzesti cu jedinicu s ovom turom, a ako se duplikat vremenom pojavi jos i bolje... ici ce na poklon nekome.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000