forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrin virtualni Interliber

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 27/10/2021 : 18:19:59
Poštovani ljubitelji stripa,

Fibra ni ove godine neće biti prisutna na Interliberu, koji (bi se trebao) održati od 9. do 14.11.2021. Smatramo da se u ovim pandemijskim okolnostima sajam ne bi uopće trebao održati, ali u svakom slučaju, ako se i održi, Fibra neće biti prisutna. S obzirom na to da je Fibri Interliber u principu vrhunac godine, vrijeme kad izdamo najviše novih naslova, vrijeme kad imamo najbolje popuste i kad dijelimo poklone, odlučili smo zato umjesto fizičkog Interlibera ponovo održati ovaj virtualni, na našem webshopu. Tako ćete na www.fibra.hr od 9. do 29.11. moći kupiti sve naše naslove uz poseban popust od 25% pa čak do 80%.

Odlučili smo se na popust od 25% pošto inače na Interliberu imamo dodatnih 5 ili 10% popusta na kupovinu od 10, 20 ili više izdanja. Kako zbog tehničkih razloga taj inkrementalni količinski popust nismo mogli implementirati na webshopu, onda smo odlučili staviti tih srednjih 25% popusta za sve. Unaprijed hvala na razumijevanju!

MAJICE:

I ove smo godine, sad je već to postala tradicija, pripremili lijepe poklone za naše kupce - svaki kupac koji kupi stripove u iznosu većem od 500 kuna na poklon dobiva jednu od ovih pet majica:







Za kupovinu u iznosu većem od 1000 kuna, na poklon idu dvije majice, za 1500 kuna tri majice, za 2000 kuna četiri majice i, konačno, za kupovinu od preko 2500 kuna, dobijate na poklon svih pet ovogodišnjih majica. Nije moguće dobiti više od pet majica prilikom jedne kupovine, bez obzira na iznos. Količine su ograničene, majice dijelimo sve do isteka zaliha!

Nadamo da ćete u našem katalogu pronaći nešto za sebe i unaprijed se zahvaljujemo na kupovini i podršci u ovim čudnim vremenima!
Fibra

https://www.fibra.hr/vijesti/fibrin-virtualni-interliber/73/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 20/12/2021 : 08:27:59
quote:
Originally posted by jang

imam ti ja Bassa ali nažalost L


hvala ti prijatelju u svakom slučaju,evo,i EdiB mi ponudio L veličinu.
going going Posted - 19/12/2021 : 20:25:16
quote:
Originally posted by anto

ali Metabaroni i Pogrebnik su najslabije od postojećih dvadeset.



Slazem se, slab je Pogrebnik a pogotovo majica za Metabarone.
jang Posted - 19/12/2021 : 20:15:49
imam ti ja Bassa ali nažalost L
anto Posted - 19/12/2021 : 20:14:18
ok mi je Torpedo,ona mi je na trećem mestu;ali Metabaroni i Pogrebnik su najslabije od postojećih dvadeset.
going going Posted - 19/12/2021 : 18:54:27
Kakva epopeja! Ovo bi trebalo pretvoriti u strip! Antoanova potraga za majicom vremena!

Ne svidja ti se Torpedo majica? Ja sam nju uzeo u Darkvudu pre otprilike mesec dana. Meni je ona super. Mislim da je tada u DW bilo i Marsal Bass majica ali Supermen je odmah otisao, nisam video ni jednog.
anto Posted - 19/12/2021 : 13:45:17
"kako me markos zeznuo,a poli spasao"

fibrine majice su mi ponos odevne kolekcije,i čuvam i pazim ih više od svih drugih odevnih predmeta.Nije ovo zbog nekakvog idolopoklonstva Fibri ili tome slično,jednostavno ih smatram nečim posebnim,unikatnim i specijalnim,i stvarno volim da ih nosim.Pomenuo sam više puta da me uvek neko startuje sa pitanjima "gde to može da se kupi","joj koja vrh "maja",prodaj mi je molim te"...,a to se desilo na desetine i desetine puta.I tako sve te majice brižljivo čuvam i gledam da ih ne oštetim.Dobro,imam još par odevnih predmeta koji su mi tako isto bitni,ali ove majice su ipak šlag na torti.

I onda vidim ove godine da je neka frka oko majica,neko napisa da ih je malo došlo u 2XL veličini,ali meni se ko na qrac ne upali lampica da ih rezervišem kod Marka (AF) jer sam tih dana/sedmica bio u ludacima,a kad se setih,bilo je kasno jer su otišle i Bas i Sups.Dve ubedljivo najlepše majice.Ranijih godina su majice ipak bile ujednačene po lepoti,ali ove je stvar malo zeznuta,jer su Bas i Supermen za pet klasa lepše od ostalih,i logično je bilo da će svi tražiti njih.

Joj kad sam skontao da ću ostati bez njih dve,došlo mi je da udaram glavom u zid dok je ne slomim,toliko mi je bilo žao i toliko sam bio ljut na samog sebe.
A ko na kurac u novembru sam čak naručio 39 Fibri,uglavnom kapitalaca,vrednosti poprilične (dobro,veći deo je išao za drugare,za sebe sam uzeo 12 knjiga;ali da se razumemo,ne kupujem fibre dva-tri puta godišnje po brdo komada,već redovno svaki mesec skoro celu turu)),ali magarac se nije setio da rezerviše majice.

I najgore u svemu je što je ta majica sa Supermenom moj avatar i njoj sam se posebno radovao.
Ali šta je tu je.A u glavi sam "prevrteo" stotinak puta scenario gde negde nalazim barem tu majicu sa čovekom od čelika.

I onda dobijam meil od Polija,gde mi on potvrđuje primitak stripova,kao i da mi je poslao robu,ali i poklon za nekog našeg drugara - majicu sa Supermenom.Joj,skočio sam do plafona od sreće.Bukvalno.Normalno,majica koja je bila namenjena tom drugaru,a koji i nije iz ove naše priče,pa bi mu ta majica bila tek neka tamo obična maja,je prešla u moje vlasništvo uz saglasnost i polija i tog drugara.

Sad bi nakon ovakvog teksta bilo realno za očekivati da mi markos negde nađe i maršal basa,a verujem da je macanu i kordeju poklonio po više komada,pa bi mogao i neko od njih da mi je da - zauzvrat darujem čačansku šljivovicu,25+ godina staru.Krajnje pošteno?
nenno Posted - 02/12/2021 : 15:07:19
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Markos
Jako sam zadovoljan svime, osim troškom poštarine:)



Nisi razmišljao o tome da sam isporučuješ stripove? :)



Neki imaju sreću i privilegiju da su blizu pa si sami dođu po njih....
Poli Posted - 02/12/2021 : 14:42:07

Mogao bi ih supermark nositi. :D


corto33 Posted - 02/12/2021 : 14:18:35
quote:
Originally posted by Markos
Jako sam zadovoljan svime, osim troškom poštarine:)



Nisi razmišljao o tome da sam isporučuješ stripove? :)
Poli Posted - 02/12/2021 : 13:18:51
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Hvala na majicama

Bome ovo da je Vod među top najprodavanijim naslovima mi je iznenađenje.


Isto!

Odlicno za Vod, stripcina i po'!



nenno Posted - 02/12/2021 : 12:37:50
quote:
Originally posted by Markos

Pa podijelio sam majice:)

Jako sam zadovoljan svime, osim troškom poštarine:)

Najprodavanij naslovi Colt&Pepper i Vod.



Domaći crtaći to je to.....
RaoulDuke Posted - 02/12/2021 : 09:53:15
Hvala na majicama

Bome ovo da je Vod među top najprodavanijim naslovima mi je iznenađenje.
Markos Posted - 02/12/2021 : 09:52:15
15.12., kao i obično.
supermark Posted - 02/12/2021 : 09:50:05
Kad krecu bozicni popusti?
Pitam za prijatelja :P
Markos Posted - 02/12/2021 : 09:41:16
Pa podijelio sam majice:)

Jako sam zadovoljan svime, osim troškom poštarine:)

Najprodavanij naslovi Colt&Pepper i Vod.
RaoulDuke Posted - 02/12/2021 : 09:06:51
Interliber je završio, Marko kakva je prodaja bila? Koji su naslovi najbolje išli? Podijeli nešto s nama.
sumohrvat Posted - 29/11/2021 : 18:08:33
Baš si gledam kako sam u zadnjih 20 dana, koliko traje ova akcija Fibre potrošio nekih 2500 kn na Fibrine stripove... I kako nisam preko neta potrošio niti lipe nisam zaslužio niti etiketu s majice, a kamo li majicu.... E bem ti sreću 😭😭😭😭
Poli Posted - 29/11/2021 : 12:41:48

Ma Anto vas samo trola. Ima on oriđi americki primerak, sa potpisom i pusom od Nine. ;)


DiSkAcH Posted - 29/11/2021 : 11:42:33
Pa kako Anto nisi uzeo Bezimenu??!!
Razočarao si me...
anto Posted - 26/11/2021 : 23:30:06
druga opcija je da smršam desetak kila
anto Posted - 26/11/2021 : 23:02:56
quote:
Originally posted by vladar

Da li jos uvek ima XXL majica?
U Dw i AF je samo 'Pogrebnik' majica stigla u toj velicini.
Da li ce, u nekoj dopuni, dobiti i ostale majice u XXL velicini?


auh,jel to moguće??

e ovo je najružnija vest koju sam čuo u zadnjih mesec dana;a ko na kurac,baš sam malopre završio narudžbinu,u kojoj je 37 Fibrinih albuma,što noviteta,što starijih naslova

sad kad sam zaokružio godišnju nabavku,samo se nisu uzeli Bezimena,Lena,Odisej,Kalvini i tri Betsa (tri džokera,supetežak i epolig) + su mi ostale 4 oktobarske kolorke za decembar.
podrazumeva se da su uzeti svi reprinti u novom ruhu.
Poli Posted - 26/11/2021 : 13:01:51

Udruzenje Fibre i Mr. Dzirla? :D

Mozda jos i Stomak Eliminator pride, sjeca ga se jos netko? :D


Cromwell Posted - 26/11/2021 : 09:20:04
Ništa, sljedeće godine umjesto majica- hrana za mačke i čang šlang.
¯\_(ツ)_/¯
GGG Posted - 26/11/2021 : 09:04:47
quote:
Originally posted by Markos

nema i neće. Ove godine su se stripofili očito ili udebljali ili smršavili jer su M i XXL odmah otišle, a ostale ove srednje, L najviše.



Izgleda djeca narasla...ako neče da čitaju stripove, bar če majice da nose
Paka01 Posted - 25/11/2021 : 21:05:53
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Paka01


Btw, lijepo je vidjeti Dixit


Još se ne vidi sve. Uz ove dvije velike kutije imamo i tri dodatna špila. Bojim se da se i ovdje ispoljava moj sakupljački karakter.




Mene je pravo sramota na koliko se sve stvari ispoljava moj sakupljački karakter volio bi da ih je manje.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000