forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Stormgate (Frost Giant Studios)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
naker Posted - 10/06/2022 : 18:23:55



Stormgate (Frost Giant Studios)

Nakon kraha Blizzarda par ljudi koji su radili na Warcraft III i Starcraft 2 su osnovali Frost Giant Studios kako bi pokušali da vaskrsnu RTS žanr. Za sada su uspeli prikupiti budžet od oko 30tak miliona dolara i konačno dočekasmo da dobijemo neki info o ovoj igrici.

Evo par screenshotova:





Ovde može da se pogleda trailer:



Evo teksta gde su izvukli najbitnije stvari iz razgovora sa devsima link

A evo i linka za Steam stranicu gde možete da wishlistujete Stormgate i pratite dalji napredak link


Za sada deluje da će se dobiti nešto između Starcrafta i Diabla što znači mešavinu SF-a i magije. Ljudi mi izgledaju kao hibrid Terranaca & Protossa, dok demoni podsećaju na Diablo. Najavili su da će biti još fakcija pored ove dve rase. Ono što mi se ne sviđa je što će ovo biti free to play, pa deluje da će se kampanje dobijati na kašičicu i da će se morati dodatno plaćati za njih. Ovo verovatno znači i da mogu proći godine od momenta kada počnete da igrate misije do momenta kada dođete do kraja igre. Kao i kod Starcrafta cenim da će akcenat biti stavljen na multiplayeru. Ali videćemo šta će biti od ovoga, ako ovaj projekat ne uspe da oživi RTS onda ništa neće
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 06/12/2023 : 23:06:07
Počela kickstarter kampanja, i jedna novost - ipak će igrica imati heroje. Više bih voleo heroje na foru Warcraft III, ali ipak se dobijaju heroji na foru Starcraft 2 co-op. Oh well


https://www.kickstarter.com/projects/stormgate/stormgate

naker Posted - 30/11/2023 : 21:12:03
Izašao novi gameplay video o dugo iščekivanom Stormgate-u, predstavljena je nova fakcija - Infernal Host. Kao što sam već ranije spominjao, ovu igricu prave likovi koji su nekada radili za Blizzard pa očekivano ovde se mogu povući mnoge paralele između ove igre sa Warcraft III i Starcraft 2. Nova rasa deluje kao miks između Zergova i Undeadova. Jedva čekam da izađe ovaj RTS


naker Posted - 13/06/2023 : 16:10:10
Izašao pre-alpha gameplay.





Pozitivno što igra u mnogo čemu podseća na Warcraft III, još samo kad bi ubacili heroj jedinice! Ono što mi se ne sviđa je što mapa ima taj šmek magije i fantastike iz Warcrafta, ali jedna fakcija koristi naučno fantastično oružje kao da je iskočila iz StarCrafta.. Deluje mi da je cela igra u suštini neki kompromis između Warcrafta i StarCrafta. Zanimljivo koliko teren igra bitnu ulogu, pešadija može da prođe kroz drveće dok meka jedinice ne mogu već prvo mora da se uništi terrain. Ako budu zadržali ovaj aspekt to će u multiplayeru otvoriti brdo mogućnosti.

Pratimo i dalje

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000