forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Albumi 2023. godine

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Paka01 Posted - 31/12/2022 : 13:22:43
Evo novi topic odma, nek stoji na vrijeme
I u 2023. nas čeka puno zanimljive nove muzike.... Ovo mi je za sada zapelo za oko od nadolazećih albuma:

- Ahab: The Coral Tombs
- Body Count: Merciless
- Depeche Mode: Memento Mori
- Enslaved: Heimdal
- Haken: Fauna
- Holy Moses: Invisible Queen
- Immortal: War Against All
- In Flames: Foregone
- Insomnium: Anno 1696
- Jag Panzer: The Hallowed
- Katatonia: Sky Void of Stars
- King Diamond: The Institute
- Lana Del Rey: Did You Know That There's a Tunnel Under Ocean Blvd
- Memoriam: Rise to Power
- Metallica: 72 Seasons
- Obituary: Dying of Everything
- Overkill: Scorched
- Redemption: I Am the Storm
- Riverside: ID.Entity
- Twilight Force: At the Heart of Wintervale
- Uriah Heep: Chaos & Colour
- Ville Valo: Neon Noir
- White Reaper: Asking for a Ride
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
AleksandarN Posted - 04/01/2024 : 18:34:22
quote:
Originally posted by Paka01

Haha, pošteno Super su mi ovi njeni nanovo snimljeni albumi, usudio bih se reći da zvuče čak i bolje nego originalne verzije.
A kad si već spomenuo 1989, jesi li možda slušao ono što je Ryan Adams obradio cijeli album? Meni je to baš baš baš prva liga, znači kompletan album u nekakvom americana/springsteen stilu, nevjerojatno dobro funkcionira.





Jesam. Fenomenalno je obradio ceo album! Cesto ga slusam dok vozim.

A evo i neke liste albuma koje sam najvise slusao prosle godine:
Taylor Swfit - Midnights
Yello - Touch
Yello - Flag
Enigma - MCMXC a.D
Enigma - Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!
Blazing Eternity - A World To Drown In
Fear Factory - Obsolete
Type O Negative - October Rust / World Coming Down
Canaan - A Calling To Weakness

Slusao sam jos milion stvari i albuma ali ti gore su se najvise vrteli .
Paka01 Posted - 04/01/2024 : 18:29:12
Haha, pošteno Super su mi ovi njeni nanovo snimljeni albumi, usudio bih se reći da zvuče čak i bolje nego originalne verzije.
A kad si već spomenuo 1989, jesi li možda slušao ono što je Ryan Adams obradio cijeli album? Meni je to baš baš baš prva liga, znači kompletan album u nekakvom americana/springsteen stilu, nevjerojatno dobro funkcionira.

AleksandarN Posted - 04/01/2024 : 18:23:11
quote:
Originally posted by Paka01

Taylor Swift je iz 2022 Mada slažem se, super album.



Vidi stvarno! Mnogo se slusao prosle godine pa zbog toga. Ispravio sam i stavio dva albuma koja su se takodje mnogo slusala prosle godine.
AleksandarN Posted - 04/01/2024 : 18:17:47
quote:
Originally posted by Paka01

- Katatonia: Sky Void of Stars
Ne znam je li do mene (šalim se, naravno da je do mene), ali čini mi se da je Katatonia svakim sljedećim albumom sve dosadnija i dosadnija. Nema tu veze što im albumi već par desetljeća ne spadaju pod metal domenu, no još tamo od "The Great Cold Distance" kao da ponavljaju jedno te istu formulu ispočetka i ispočetka, svaki put sve manje dojmljivo. Tako je i ove godine jer s ovog novog albuma ne mogu izdvojiti skoro pa nijednu stvar da mi djeluje interesantno. Jedino mi je zanimljiva nešto brža i rokerskija Birds, a ostalo za zaborav.




Nije do tebe, stvarno su postali tesko sranje (kad moram tako da se izrazim). Dva najbolja drugara i ja obozavamo Katatoniu jos od perioda kada je izasao Discouraged Ones i poslednji koji nam se dopao je Night Is The New Day iako tu ima ona uzasna pesma Idle Blood pa se moglo naslutiti kako ce se bend kretati. Sa Dead End Kings valja samo The Racing Heart, ostalo je... Ono kad preslusas album a ne znas sta si slusao, isto vazi za svaki sledeci. Bend bi trebao da prestane sa radom.

Hvala sto si spomenuo Host projekat. Nisam imao pojma da je to izaslo. Obozavam album Host od Paradise Lost pa ce mi se verovatno i ovo dopasti.
Paka01 Posted - 04/01/2024 : 18:07:49
Taylor Swift je iz 2022 Mada slažem se, super album.
AleksandarN Posted - 04/01/2024 : 18:01:30
Prosla i 2023. Sto se muzike tice, nista posebno za mene ali evo liste sta mi se najvise dopalo:

1. Khanate - To Be Cruel
2. Saturnus - The Storm Within
3. Slowdive - Everything Is Alive
4. Tim Hecker - No Highs
5. Taylor Swift - Speak Now (Taylor's Version) / 1989 (Taylor's Version)
6. Fu Manchu - Fu30 Volume I-III*
7. Clint Mansell - Sharper (Soundtrack From The Apple Original Film)
8. Bell Witch - Future's Shadow, Part 1: The Clandestine Gate
9. Acid King - Beyond Vision
10. Bongzilla - Dab City


*nije album ali nema veze.
lwood Posted - 27/12/2023 : 18:33:47
Eto par dana prid kraj godine najbolji ovogodisnji album je : Cannibal Corpse - Chaos horrific

Na drugo misto bi stavia ...And Oceans- As in the gardens, so in tombs

Barker Posted - 27/12/2023 : 11:35:51
Iiiii, imamo i reizdanje godine (ako se meme pita, i veka!)
Sareni ducan/Blind Dog Records je reizdao album koji je godinama bio na mojoj listi za kupnju, a sad ga konacno i imam
Lola V. Stain - Ikona - makedonski ambijentalni etno zvuk u najboljem maniru s kraja osamdesetih
https://m.youtube.com/watch?v=VetEMpkd5tg&pp=ygUSbG9sYSB2IHN0YWluIGlrb25h
[Poli, ako ti nije tesko, moze opet tvoja intervencija u vezi linka?.Hvala!]
Barker Posted - 22/12/2023 : 14:13:29
Hvala Poli! :)
Poli Posted - 22/12/2023 : 13:50:17

evo


JeboTon ansambl - Dylan Dog





Tekst:
Stojim preko puta stanice u ovom gradu stranaca
Pozdravlja me tuđe nebo iznad tornja
Sjena tiho prati korake koji teško zastaju
Tražeći tebe uz prokleta zvona


Ref:
A mogao sam biti tvoj Dylan Dog
I čuvat te od zla revolverom
Kad zaklopiš oči, ti ne boj se
U noćnim morama ja čuvam te

Polako pale se svjetla i tama grli grad
Par koraka iza početka priče
Ti stojiš na obronku sreće ljepša nego nekada
Zar u bajke itko vjeruje više

Ref.

/////

JeboTon ansambl ulični je bend koji već godinama uveseljava zagrepčane svojim gerilskim svirkama kod Cvjetnog trga. Bend je nastao kao nusprodukt muzičkog kolektiva jeboTon - članovi bendova Spremište, Hren, Prazna lepinja, Lobotomija, Antidepresiv i Porto Morto krenuli su zajedno obrađivati svoje pjesme u akustičnom obliku, kako bi mogli širiti svoju muziku putem uličnih svirki. Na kraju je jeboTon ansambl nadživio skoro sve te bendove, te i dan danas žari i pali većim intenzitetom nego ikada prije!

Album "Širi ljubav ili šuti" presjek je svih ovih godina sviranja, zajebavanja, urlanja, još malo zajebavanja, i tako u krug. Petnaestak članova svira što god im dođe pod ruku, te svi zajedno pjevaju svoje pjesme koje neizmjerno guštaju.

Snimili smo album kod Roka Crnića, a mix i master potpisuju Roko Crnić i Hrvoje Nikšić.

Veliko hvala svima koji nas slušaju na ulici iz tjedna u tjedan, najveće hvala svim našim obiteljima koje su nas u nekim trenucima podržale više nego što smo to mogli zamisliti, te najnajveće hvala i ljubav svima koji su ikada sudjelovali u ludosti zvanoj...

JEBOTON ANSAMBL!

Muziku za vaše mile uši izvode...

Antun Aleksa - trombon
Dominik Kisić - violina
Lucian Mirdita - melodika
Deni Nurkić - melodika
Karlo Lugarić - gitara
Matko Bobić - gitara
Filip Berlengi - gitara
Marko Marinović - gitara
Ivan Duspara - gitara
Matija Milutin - gitara
Viktor Slamnig - bas
Matej Perić - djembe
Vito Avakumović - cajon
Ivan Cimi Marinović - tarabuka
Marjan Uroić - kastanjete, megafon
Marko Tomičić - šuške, cabasa
Luka Šantić - muzička jaja
SVI - VOKALI!!!

Guštajte svi! Sve vas voli jeboTon!

Dylan Dog je originalno od benda Antidepresiv.

https://jebotonansambl.bandcamp.com/album/ljubav-je-u-kset-u

Barker Posted - 22/12/2023 : 10:52:40
Odavno ne pisem na ovom podforumu, ali evo da pribelezim ovu godinu pre svega zbog licnog otkrica godine koje dilazi iz Hrvatske ( a i inace imam neki soft spot sto se tice novije hrvatske scene u zadnje vreme).
Imam dva albuma godine:
Idem -POYY - decko zvuci kao da ste u jedan mali klub ugurali Johnatana Richmana, Weezer, Garry Cinnamona i Bleachers :) Zarazno i lazno optimisticno do maksimuma!

Hotline TNT - Cartwheel - ovde pak, kao da je Bob Mouldov Sugar snimio shoegaze album sa momcima iz Ride. Ocaravajuci gitarski noise pop kakav mi se odavno nije primio za uvo nakon prvog slusanja.

Kada sam vec tu, evo i dva singla godine (mada uz Spotify prakticno sam imao svake nedelje singl godine: Underworld, Cindy Wilson, Lana del Ray, Chemical Brothers...)
Izdvojicu dve stvari:
Bleachers -Modern Girl - decko mi dodje kao "kazna" za sve one godine neslusanja Bruce Springsteena, pogotovo faze is sredine osamdesetih :)
Sleater-Kinney - Say it like you mean it- klasican primer jednostavne i iskrene r'n'r pesme koju mozete slusati do beskonacnosti na repeat

I za kraj, pizdravljam vas jednom stripovskom, Dylan Dog u izvodjenju Jeboton ansambla (koje predobro ime :), a to je skupina gde su clamovi Idem, Porto Morto i jos nekih)

https://m.youtube.com/watch?v=TPLoByH-u1I
(Ko ume neka postavi video direktno ovde, jer na link mnogi neve ni kliknuti :) )
Paka01 Posted - 20/11/2023 : 21:49:34
- Green Lung: This Heathen Land
Za ovaj me album zapravo zaintrigirala interesantna naslovnica albuma, no nisam očekivao ništa više od nekakvog standardnog stonera. Međutim, ispalo je da će ovaj album ući u uži izbor za album godine jer ovdje imamo jedan naprosto odličan retro doom metal s odličnim riffovima i fenomenalnim vokalnim melodijama. Potpuno iznenađenje, s obzirom da nisam imao nikakva očekivanja ostao sam praktički oduševljen.

- Overkill: Scorched
Još jedan novi copy-paste Overkill album o kojem nemam apsolutno ništa pametno za reći. Ukoliko ste slušali zadnjih 5-6 albuma, znate što očekivati ovdje. Meni je ova formula poprilično dosadila.

- Sodom: 1982 (EP)
Novi Sodomov EP donosi jednu novu pjesmu snimljenu u skroz old-school stilu te nekoliko ponovno snimljenih stvari s prvih par demo snimki iz ranih 80ih. Sve u svemu solidno, no radije bi da uskoro dobijemo novi studijski album.

- Dying Fetus: Make Them Beg For Death
Nikad nisam bio preveliki fan ovog benda, no dobre kritike su me ipak zainteresirale da poslušam ovogodišnji album. Sve u svemu solidan grooveasti death metal koji je okej za jedno slušanje, no nije me pretjerano zainteresiralo za ostatak njihove diskografije.
Paka01 Posted - 05/11/2023 : 10:42:28
- Dream Unending / Worm - Starpath
Jedna od boljih stvari ove godine je ovo split izdanje Dream Unendinga i Worma, baš me ugodno iznenadilo. Dream Unending svira atmosferični death/doom koji zvuči naprosto fenomenalno i taman paše uz ovo tmurno jesenje vrijeme. Worm je nekakva prizemnija varijanta simfoničnog black metala koja mi se neočekivano svidjela. Provrtio sam ovaj split već par puta, a čini mi se da ću barem još toliko.

- Forever Storm: Od Pepela do Večnosti
Jedno od većih iznenađenja ove godine je srpski power metal bend Forever Storm. Dobro ajde, nije ipak toliko iznenađenje što se tiče kvalitete jer sva tri albuma koja su objavili su mi jako dobri. Ovogodišnji "Od Pepela do Večnosti" prvi je na kojem pjevaju na srpskom umjesto na engleskom i moram priznati da mi ovako još bolje pašu. Melodije su odlične, svirka je čvrsta i profesionalna, vokali prva liga... Ma sve skupa zvuči baš onako svjetski! Ima tu vrhunskih stvari od kojih se najviše ističu 'Marš Izbrisanog Puka', 'Sin Rata' i meni osobno najbolja 'Ostrvo Spasa'. Gledao sam ih jednom davno, ima 10ak godina u Zadru i uživo su bili super, volio bi ih ponovno negdje uhvatiti...

- U.D.O.: Touchdown
Udo Dirkschneider je u svojoj karijeri dugoj više desetljeća rekao sve šta je imao tako da ne treba ovdje očekivati ništa revolucionarno. Čisto okej album kojem se vjerojatno neću vraćati.

- Yes: Mirror to the Sky
Moram priznati da mi je ova era Yesa bez Jona Andersona pomalo dosadna... Kao ono, sve tu tehnički štima, al pjesme mi djeluju previše šablonski i pravocrtno, nema onog uzbudljivog prog rocka kakav su svirali nekad davno. Mirror to the Sky je čisto okej album za jedno slušanje, no nažalost ništa više od toga
Paka01 Posted - 31/10/2023 : 00:04:06
- Code Orange: The Above
Ne znam koja je šema s ovim bendom i zašto je odjendom toliko popularan (tj. od prethodnog albuma), ali meni ovdje nema ništa vrijedno nekog ponovnog slušanja. Radi se o kombinaciji hardcorea i nu metala, no kao da zapravo ne naginje na nijednu od tih strana. Poprilično mlako.

- The Rolling Stones: Hackney Diamonds
Nisam puno očekivao, vjerojatno sam zato i poprilično zadovoljan s ovim albumom. Jednostavno je kvalitetno snimljen, dobro zvuči, energičan je i općenito nudi pozitivnu atmosferu. Nije sad neka ekstra visoka klasa, al poprilično sam se zabavio slušajući ga. Posebno bi izdvojio energičnu, sirovu i prgavu "Bite My Head Off" te predzadnju "Sweet Sound of Heaven" koja mi je legla samo tako te bih je bez problema svrstao među bolje pjesme Stonesa uopće.

- Dokken: Heaven Comes Down
Glazbeno ovo nije loše, no Don Dokken jednostavno više ne posjeduje glas koji ga je toliko proslavio par desetljeća ranije. Zvuči jako umorno i izmučeno, a to mi nikako ne leži uz ovakav glam stil glazbe. Mislim da je vrijeme za penziju.

- Sorcerer: Reign of the Reaper
Poprilično generično ime kako benda, tako i albuma bi mogli nekoga na prvu odbiti, no nemojte da vas to zavara, ovdje imamo apsolutno fenomenalan klasični doom metal album koji će mi kotirati visoko na listi top albuma ove godine. Ukoliko ste ljubitelji Black Sabbatha iz faze dok im je Tony Martin bio za vokalom, ovo bi vam trebalo leći samo tako. Od otvarajuće "Morning Star", preko naslovne pjesme, zatim meni možda i najdraže na albumu "Eternal Sleep" pa sve do zatvarajućeg epa "Break of Dawn", ovaj album nudi čistu kvalitetu. Prva liga.
ivanl Posted - 30/10/2023 : 19:58:38
za Barba Watersa

Fala ti Boze, (a fala i meni samome, dakuce), sto sam ga opet odgledao/odslusao ove godine!!! Da mu Bog, (i meni, sto da ne...), zdravlja, pa jos koji put da se vidimo.

Fala, naravno i za ovu albumcinu za ugodno starenje/umiranje.

Life is a one warm moment
But death is a long cold rest...

I tako to...

Sve je covik odavno reka, sad samo malo potvrdija...


Tonto Posted - 30/10/2023 : 17:50:45
https://brutallyhonestrockalbumreviews.wordpress.com/2023/10/06/album-review-roger-waters-the-dark-aside-of-the-moon-redux-or-roger-waters-manages-to-make-one-of-the-greatest-albums-of-the-70s-irredeemably-boring/

Much like Bob Dylan’s recent excursion into his back catalog with Shadow Kingdom, Roger’s Redux version of Dark Side is utterly pointless.

https://thequietus.com/articles/33475-roger-waters-dark-side-of-the-moon-redux-review

What with everything else that he broadcasts, blogs and blathers from the stage, this record is further evidence that Waters has simply never learned when to shut up. Blah indeed.

https://consequence.net/2023/10/dark-side-of-the-moon-redux-roger-waters-review/2/

Instead, it seems the reason for the redux comes down to two simple words: petty ego.

https://cultfollowing.co.uk/2023/10/08/roger-waters-the-dark-side-of-the-moon-redux-review/

Achingly dull and with no real steps toward a change of interesting or inherent value, The Dark Side of the Moon becomes the dull side of his discography and is a clear example of how returning to well-trodden roads can still leave you feeling lost. Even if you paved them in the first place.

https://ultimateclassicrock.com/roger-waters-the-dark-side-of-the-moon-redux-album-review/

Soon, Waters is talking again, yet somehow not saying much.

https://www.albumoftheyear.org/user/baddiebaphomet/album/709366-the-dark-side-of-the-moon-redux/

And Roger Waters looked at that, took all that made it an album millions of people have loved for fifty years and are extremely protective of, got rid of it, and replaced it with bad “serious actor” theater monologues ala William Shatner over plodding, flat, faux deep instrumentals, in another attempt to revel in his ego and spite those that question his genius behind some of the best music of all time, while also disregarding what made it really that good in the first place, seemingly completely misunderstanding Pink Floyd’s work to a level only bested by The Nostalgia Critic.



Da budemo pošteni, svaki šesti review ima i poneku pozitivnu stvar za reći.
ivanl Posted - 30/10/2023 : 17:15:01
Novi od Stonesa fenomenalan vec samim tim sto 'peglaju', sa osamdeset i kojom. Nista se nije ni ocekivalo od njih jer sve su i uradili vec, a dobila se eto, ponovo zvonka radost neunistivih starcica. (Vis ti to, a govore; droga je stetna...)
Odmah ih prvom zgodom i bilo gdje, hvatam uzivo jos jednom, jer idu na turneju, kako je Keith rekao: ako budu jos zivi!

Moj naklon!

Waters sa 'novim' starim Dark Sideom je napravio cisto remek djelo, za koje mi uopce nije jasno kako je to uspio... da te pjesme tako zvuce. Cudesno. Mozda je dovoljan podatak da je Nick Mason izjavio; ljudi ja sam svirao na originalu, ali ovaj je 'novi' Watersov Dark Side, fantastican.
I zbilja jest.
Uglavnom Sjor Rogere, napravili ste s ovim albumom, sebi mauzolej i to u stilu Mestrovica! Svaka cast, i hvala vam!

I jos jedan naklon!
Paka01 Posted - 26/10/2023 : 20:23:11
Meni su baš dobri novi Stonesi.
Nije sad to nikakvo remek-djelo (a mislim, zar ga je itko i očekivao?), al album je baš lijepo slušljiv i neke stvari odmah ostaju u uhu. Sweet Sounds of Heaven mi je fenomenalna, možda čak i jedna od njihovih boljih stvari uopće, dok mi je od ostalih pošteno zapela Bite My Head Off. Na njoj zvuče skroz mladenački, poletno, čak i onako prgavo kao u najboljim danima. Odlična stvar. No sve u svemu cijeli album mi baš lijepo leži, definitivno ću ga poslušati još koji put.
alexts Posted - 26/10/2023 : 19:51:39
Spotify ponudio, pa rekoh, zašto ne?
alexts Posted - 26/10/2023 : 19:49:40
Nikada do sada nisam slušao ni jedan album Stonesa (mada sam nameravo, zamalo da skinem prethodni sa blues obradama).Interesovanja u popularnoj muzici su mi mahom išla u drugim pravcima od klasičnog gitarskog rocka.

Ali slučajno preslušah Hackney Diamonds dva puta. Na drugo slušanje još slušljivije. Ništa epohalno, ne bih ni ploču nabavljao, ali sasvim OK. Mislim da je neki mlad bend sa ovim materijalom, da bi bio više hvaljen.
don_draper Posted - 26/10/2023 : 18:04:55
Nisam još poslušao nove Stonese, a i nemam neke volje velike.
Čuo sam onu Angry, šta ja znam, pjesma je summa summarum njihove karijere iza Tattoo You. Keith bi izigravao neki originalni rock, Jagger bi malo modernizirao sve to, na kraju ispadne tako neki osrednji bućkuriš.
Ali i inače nisam neki veliki fan njih, iako su onih 10-ak godina nakon raspada Beatlesa pošteno drmali.
lwood Posted - 26/10/2023 : 12:21:37
Šta ne podnosin Sonese ,čudo jedno
Tonto Posted - 26/10/2023 : 11:46:35
The Rolling Stones - Hackney Diamonds

Bez obzira na dojmove koji i nisu nešto na prvo slušanje ovim ljudima se mogu samo diviti. Nije nikako loše i ima jako dobrih momenata, ali generalno mi je dosadnjikavo... možda na još koje slušanje bude bolje.

Roger Waters - The Dark Side Of The Moon Redux

Auf... Da ne kakam puno ovdje piše sve s čim se slažem.

https://brutallyhonestrockalbumreviews.wordpress.com/2023/10/06/album-review-roger-waters-the-dark-aside-of-the-moon-redux-or-roger-waters-manages-to-make-one-of-the-greatest-albums-of-the-70s-irredeemably-boring/

Paka01 Posted - 17/10/2023 : 16:10:47
- Debeli Precjednik: Atomac
Novi album osječkih punk veterana je u globalu jako dobar, no za moj gušt možda ipak malo predug te jednoličan. Ipak, nađe se tu odličnih stvari koje mi se već danima vrte bez prestanka, poput 'Nema Me' ili možda i najbolje stvari na albumu, 'Pičke Ne Vrište'

- Soen: Memorial
S obzirom da su zadnja dva albuma bila vrlo dobra do odlična, očekivao sam nešto slično i od ovogodišnjeg 'Memorial', no na kraju nisam baš oduševljen. Poprilično monotono, negdje na trećini albuma sam u potpunosti izgubio interes.

- Vengeance: Sewer Surge
Prljaviji Motorhead klon ne zvuči loše, no nema ovdje ništa zbog čega bi im dao više od jednog slušanja.

- Vulom: A Step Closer to the Grave
Mladom hrvatskom death/doom bendu je ovo drugi album i drago mi je što se osjeti znatan pomak u kvaliteti u odnosu na prvi album. Muzika skroz korektna s par jako dobrih stvari, bilo bi ih lijepo čuti uživo.
naker Posted - 13/10/2023 : 14:28:00
Malopre skinuo Crosses - Goodnight, God Bless, I Love U, Delete. Sluša se večeras

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000