forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ja bum vas tuzil!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zaphod
Starting Member

Croatia
83 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 14/11/2002 : 17:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zaphod a Private Message
Dakle, postovana ekipo, ozbiljno razmisljam da od vas sudskim putem zatrazim odstetu za dusevne boli! Mozda bi bilo bolje reci za obnovljene uzitke, ali mislim da na sudu to ne bi proslo.

Zasto, pitate se? Da ovaj nije malo lud? Jesam, a reci cu vam i zasto.
Do prije mjesec-dva sam sasvim normalno funkcionirao kao covjek, kao bracni drug, kao poslovno sposobna i odgovorna individua. Povremeno bih prosetao pored kioska i vidio "aha, imaju Zagora, aha, imaju Texa, gle imaju i jos nekakve gluposti".
Ponekad bih nesto od toga i kupio, onako, cisto iz nekakve nostalgije. Ipak sam nekada gutao sve sto je licilo na strip, a dosta toga i skupljao.
A onda, jednog dana (ne sjecam se da li je bilo suncano ili su ipak sijevale munje, kao sto prilici pravim horror pricama) navratio sam na hr.rec.stripovi. Pa sam onda navratio i na www.stripovi.com. Pa sam malo svrljao po forumu, tu i tamo, ovuda i onuda.
I TRAS!, postao sam (ponovno, bio sam to vec ranije, u mladjoj dobi) OVISNIK!!! Poceo sam svaku subotu i nedjelju redovito odlaziti na plac i autosajam (kod mene se na tim mjestima da pronaci starih stripova).
Prvih nekoliko puta, kad bih se usunjao u stan sa vrecicom stripova, moja draga bi se samo nasmijala.
Ona: - "ah, ah, moj mali djecacic, kupil si je stripove!" i "kaj, vec si postal senilan, pa se vracas u mlade dane?"
Ja: - "pa da ljubavi, vidis kak su to krasni stripovi, gle, ovaj je iz 1980, znas onda sam imal 10 godina i onda smo se preselili iz Krizevaca ovdje,..."
E, kad se toga nakupilo par kartonskih kutija ispod radnog stola, nije bila vise tak dobrocudna.
ona: - "cuj, ja znam da ti volis stripove, ali kaj nam stvarno treba toliko starog papira u stanu? Gdje to mislis drzati?"
ja: - "evo, samo da ih popisem, sad cu ja to pospremiti u podrum" (hocu malo sutra, podrum je sav vlazan, mogu ih samo strpati ispod kreveta u spavacoj sobi)
ili - "koliko si danas potrosil!?"
ja: - "cuj stara, stvarno sam ih jeftino dobil. Evo gledaj, ubo sam dva broja Karabine Slima LMS 200 i nesto, po pet kuna komad! A gle kak su dobro ocuvani! Ako to nije dobra trgovina, ne znam sto je! Osim toga to ti je i n v e s t i c i j a, kuzis?"
ona: - histericno zatreperi ocima i pojaca ton na televizoru.

Na poslu svaki cas dodjem na forum, pa citam vase bljezgarije. Jebi ga, doma ne smijem, moja jedina ljubav mi se zali da je zapostavljam…

Off topic: Markos, daj malo smanjite onaj logo www.stripovi.com i maknite sve slikice sa sajta, da se ne vidi odma s vrata kancelarije, pa da moram grcevito gasiti prozore cim netko uleti.

I tako, zadnjih mjesec dana sam slupal ohoho love u stripove i to totalno neselektivno. Nesto SD Zagora i Texa, nesto stripoteke, pa LMSa, pa ZS, pa Giganta, pa plavi vjesnik. Svaki put kad nesto kupim, mislim si, e jesam krele, opet trosim, opet trosim. Onda dodjem ovdje, vidim neku diskusijicu, neki oglasic, pomislim kak bi to bilo dobro imati i opet me kresne iskra.
Pa pogledam onih par kutija doma ispod stola i bude mi nekako ljepse i mislim si neka, neka, jos ce to porasti.
Ovu nedjelju nisam bio na placu, a tip je rekao da treba dobiti glanc ocuvane Extra Zagore. Cijeli tjedan me kopka "jel' to vec prodao? Ma valjda nije!"

Nadam se samo da ce moja boljka biti akutnog karaktera, jer je ozbiljno pocela ugrozavati moj kucni budzet (a tko zna, ako vas stvarno tuzim, mozda dobijem i neku lovu :)) i medjuljudske odnose u mojoj obitelji.

I zato, pod hitno smanjite broj oglasa, nemojte diskutirati o stripovima, a najbolje bi bilo da ukinete ovu stranicu.
Inace ce biti gadno, stvarno bum vas tuzil!

Pozdrav svima.


** zaphod has left the building! **

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/11/2002 : 17:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Da poznato mi to zvuci hahaha markos i zagor su glavni krivci za sve!!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/11/2002 : 17:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dobro si me nasmijao, svaka cast. Slicna situacija, vjerujem, se desila vecini nas. Meni npr. sigurno je, a u mom slucaju izvor kontaminacije je bio www.ubcfumetti.com:-))) Eh da, i ja nemam zenu, ali mi cura svejedno prigovara:-).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 14/11/2002 : 17:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Nijesi jedini(Zaphod) koji je postao ovisan"stripova.com"!Svjedoci smo reikarnacije stripa na ovim prostorima i to zahvaljujuci ovoj stranici.Markos da zna koliko ga zapostavljenih supruga kune,odmah bi je zatvorio!

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!

Edited by - mephisto_III on 14/11/2002 17:32:59
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 17:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Odlicna prica. Stvarno su mi krenule suze od smjeha. Svaka cast majstore....
Ma nemoj se uopce previse uzbudivati oko lijepse polovice. Da vidis samo nas nekoliko jazavaca kada se nademo na picu i pocnemo jedni drugima pricati o nasim ZENAMA ZMAJEVIMA. :-)))))) ima tu svega sa cuti!
Ovo je veliko zadovoljstvo kada saznamo da smo stvarno utjecali na nekoga da se vrati korjenima. S toga prijatelju:
WELCOME TO THE CLUB!

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/11/2002 : 17:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
man, this is so deja vu!! jedino sto ja jos nemam internet na poslu, pa sam u tom segmentu uskracen. no, i to je u planu, a jedan od najvecih zagovornika je vas ponizni. o razlozima ne treba trositi reci...

Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 14/11/2002 : 17:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message
Zaphod... Beeblebox, pretpostavljam...

I'm not here, this isn't happening
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2435 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 14/11/2002 : 18:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Ja imam vrlo snaznu volju... uposte nemam takvih problema... prije nekoliko mjeseci samo zeleo da skupim onih 5 Marti Misterija sto mi fale vec 10 godina... onda.. hm... ma samo jos Dylana Doga... pa nema toga toliko... hm... kazete da se moze doci i do Vannini izdanja... a ima i ljudi koji imaju Stripoteke ? Jaooo... samo jos ovo a onda zaista dosta

Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/11/2002 : 19:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Dosta mi je slicna situacija kao kod Zaphoda. Ja sam morao sve svoje stripove pre nekih mesec dana da izbacim iz kuce. Srecom imam dvije pa sam zasad samo preselio.

A da ženi pricam kako sam jeftino dobio stripove, pa da se isplatilo uzeti stotinjak stripova odjednom jer je to jeftinije, pa kak su lepo ocuvani, pa kak sam jedva dobio neke brojeve. Sve to nema smisla. Sve je to kako kaže stari papir, koji ne vredi ništa. Pa da bi bilo bolje kao bi išli u kino u na veceru za te pare. Pa šta je sa tim ženama?

Kako bi rekao legendarni Delic:"Pa šta je ovo ljudi moji? Ludnica!"

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17782 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/11/2002 : 19:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
zaista dug post
nazalost ne citam duge postove po odgovorima mogu pretpostaviti o cemu se radi.

nostalgija je gadna stvar

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/11/2002 : 19:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
quote:

zaista dug post
nazalost ne citam duge postove po odgovorima mogu pretpostaviti o cemu se radi.

nostalgija je gadna stvar

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!



A dugi postovi još gadnija.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 19:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nemoj te se uopce opravdavati ni drugima ni sebi. Zasto? Kada bi se sami sebi opravdavali to bi automatski znacilo da tu ljubav prema stripovima ne osjecate istinski tj. sami sebe varate. Drugima opravdanje ionako nista ne znaci.
Naravno da nitko od nas nece biti gladan ili ugrozavati vlastitu obitelj zbog nekog kompleta stripova, ali ako ste istinski u tome uzivajte maximalno...

Istinski uzivati u stripovima je stil zivota....

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 14/11/2002 : 21:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
Zaphode,
instaliraj si: www.ghostzilla.com
pa ces moci i na poslu da srfas po internetu

Mozes imati otvoren npr. Word il bilo sta, onda sa shortcutom ALT+F12 aktiviras web browser koji se otvori u wordu, sve slike nisu otvorene, nego se otvore tek kad ides preko sa mousem, a ako te neko iznenadi, browser se avtomatski zatvori, kad mouse nije vise na aktivnom oknu ... uglavno testiraj ali ti kazem, da je taj program rad jednog genijalca

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Auu, koje su ovo tehnike:-)))))

"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 14/11/2002 : 23:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Auu, sto imamo ozenjenih ljudi...
Pa de ljudi, kad ovako mladji ljudi koji se jos grebu o roditelje citaju stripove, jasno mi je. Ali vi starkelje sto radite za zivot, ocekujete i djecu, sta vi radite citajuci zagora?!?


Zagor Fan
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Meni moja zena samo kaze ovako:
Kadabi mene toliko volio,
pazio, i mazio kao te knjizurine, jabi bila nasretnija na svijetu..

Sretno ti bilo i imala svega u dvorcu od zlata
a ja kao prosjak zivot proklinjao ispred tvoih vrata...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/11/2002 : 23:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:


Na poslu svaki cas dodjem na forum, pa citam vase bljezgarije. Jebi ga, doma ne smijem, moja jedina ljubav mi se zali da je zapostavljam…



Daj Zaphod koga lazes??? da ti je ona "jedina" ljubav kao sto si napisao ti bi doma
uzivao uz svoju dragu i novce trosio na njenu garderobu i izlaske.
Ovako ti lutas po nekim placevima(tresnjevka???) i auto sajmovima kao ono
iz razonode jer nemas sta drugo raditi.
Ili se vadis na nostalgiju, nostalgija je samo ono kad zalis za necim cega vise nema..
Nije to nostalgija vec ljubav...
A ti koliko ja vidim imas ljubav i to ne jednu vec dvije

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ispravak netocnog navoda molim!
Darkwood Devil jos nije ozenjen,a i ne namjerava bas tako skoro:-))))



"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/11/2002 : 23:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
mene ce moja razbiti...obecao sam da samo skupljam zagora...i onda dode gaston s onom ponudom za strica martija...kad je vidjela marti misteriju...rekao sam da to cuvam nekom prijatelju...

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/11/2002 : 23:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
ja odavno rat ratujem, rat jos nije zavrsen, ali osjecam da je pravda na mojoj strani.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

rocky32
Average Member

Croatia
585 Posts

Member since 18/08/2002

Posted - 14/11/2002 : 23:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send rocky32 a Private Message
a iz križevaca zaphode je li, brzo mi nabroji sve koje si poznao kao klinac a da su skupljali stripove pa da se probam ogrebsti za velike kolicine a za male pare.

vjerojatno ti je sada jasno odakle sam ja.

Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 14/11/2002 : 23:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
Izgleda bas da je tacna ona"sve su zene iste"

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 14/11/2002 : 23:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
A, sto reci? Sa njima je tesko, ali bez njih jos teze


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17782 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/11/2002 : 00:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:

A, sto reci? Sa njima je tesko, ali bez njih jos teze


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."


da teško je bez stripova...

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

mephisto_III
Senior Member

Germany
2168 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 15/11/2002 : 00:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mephisto_III an ICQ Message  Send mephisto_III a Private Message
quote:

quote:

A, sto reci? Sa njima je tesko, ali bez njih jos teze


"RASTE KAO NADA, KAO MORE, KAO BOR, KAO POKRET, KAO ZORA, KAO DETE, KAO KRV, KAO ŽELJA MEÐU NAMA, RASTE KAO BOL I GRIZE SVE PRED NAŠIM OCIMA..."


da teško je bez stripova...

Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!


Idi upisi nesto u vicevima"
Naravno da si u pravu!

Drmalo se,treslo se,rodio se mish!
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 15/11/2002 : 09:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
Moja devojka cita stripove pa nemam tih problema kao Zaphod ...ko zna mozda se samo pravi dok se ne uzmemo?...ma kakvi, voli ona stripove i non-stop me forsira da joj crtam!

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000