forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pitanje_smještaj
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

draw
Starting Member

Slovenia
53 Posts

Member since 14/11/2006

Posted - 22/11/2006 : 20:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send draw a Private Message
Najeftiniji smještaj u Zagrebu? Hotel, hostel...???

I da se ja našalim umjesto vas:
najeftiniji smještaj - autobusna stanica, kolodvor itd.

Ajde, molim za savjet ... inace ce naša ekipa od cetvero žednih stripova i... koji dolazimo na CRŠ morati propustiti subotnu feštu, a to nam se ne svida najviše

hvala

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/11/2006 : 22:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Hosteli su najjeftiniji, ali ne bih ti bas preporucio da spavas u ovom u Petrinjskoj... Eventualno ovaj na Ravnicama
http://www.croatica.net/hr/portal/gradovi/gradovi.asp?hostid=4&cat=5&dest=Zagreb&hostname=Ravnice%20Youth%20Hostel

Mozda bi bilo najbolje, iznajmiti negdje sobu za jednu noc, kod neke babe:)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

draw
Starting Member

Slovenia
53 Posts

Member since 14/11/2006

Posted - 22/11/2006 : 22:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send draw a Private Message
Hvala na informaciji
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 23/11/2006 : 16:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
http://www.zagreb-touristinfo.hr/?id=51&l=h&nav=nav4

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

DannyTrejo
Junior Member

344 Posts

Member since 20/09/2006

Posted - 23/11/2006 : 17:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DannyTrejo a Private Message
Hostel na Ravnicama je sjajan, a i jeftin. Medutim gotovo uvijek je pun...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/01/2010 : 17:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Za nekog tko poznaje Zagreb.
Treba mi neki hostel izmedu glavnog kolodvora i bolnice Sestre milosrdnice na Vinogradskoj cesti.
Nemojte me usmjeravati na linkove vec ako znate nešto, recite naziv, gdje se otprilike nalazi cijenu orjentaciono...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/01/2010 17:28:09
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 03/01/2010 : 19:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
evo ti broj od mog frenda Davora 098/1930-552

njegov hostel je negdje odmah blizu trga (mislim u Radicevoj), a trg ti je uvijek dobro stratesko mjesto ako ces se kretati iskljucivo tramvajem. samo u reci da sam ti ja dao broj (naravno, on me ne zna kao doka lestera ;-))))
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/01/2010 : 19:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Hvala, upisao sam.
Obriši broj da ne padne u neprijateljske ruke.
A kretat cu se iskljucivo pješice (kao se krecem citav život po svim gradovima).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/01/2010 19:46:52
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 05/01/2010 : 22:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
ma to mu je samo reklama :-)))
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/01/2010 : 22:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Bio sam u Capitol City-ju tri dana. Vratih se pun utisaka.
Striparnice: Obišao sam Stripovi na kvadrat (Libellus sam obišao prošli put). Obje su vrlo male (manje nego što sam zamišljao). Dajem prednost stripovi na kvadrat je je svjetlija, pristupacnija, stripovi nisu toliko nagurani i podignuti da se ne mogu pogledati. Pristojno su me pustili da razgledam, a potom pomogli pronaci što mi treba. Vrlo efikasno i profesionalno. Libellus je depresivan podrum, previše stripova je na podu, previše su nagužvani u police.
Knjižara Algoritam: na dvije razine, velik prostor, gomila knjiga, a ima i dosta stripova. Algoritam u Osijeku je ništa naspram ovog Zagrebackog...
Kino Cinestar: Monstrum na 5 katova sa 13 sala. Na svakom katu prodaju kokice, nacose, sokove po pravim Americkim cjenama. Ima velikih bilborda, pokretnih stepenica, tepiha i svega ostalog od cega djetetu sa sela ispadnu oci. Pogledao Avatar u 3D, Sherlock Holmes (Downey je zakon) i Šta je to s Morganima.
Hrana: jeo sendvice od kuce prva 2 dana, a treci u pekari kupio hrenovku u tijestu i štrukli. Jeo i odmakao nekih 200 metara, a štrukli me se toliko dojmilo da sam se vratio po još dva. I svaki dan sam išao u slasticarnu "Ilica" na šaumšnite, kesten kocke i šamrolne. Prošli put sam jeo neke kobasice u kifli (odmah kod Jelacica) i takoder bilo odlicno (ovaj put ih nije bilo).
Smještaj: hostel "Nokturno". Vrlo uredne i ciste sobe i wc-i, dnevna soba sa internetom, ljubazno osoblje i cijena od 120 kn. nocenje. Jedino nepogodno je što su sobe od 3-6 kreveta. Prvu noc sam imao srece biti sam, a drugu sam pronašao nekog pijanog kako spava. On se dizao povracati, pišati i dosta se drao u snu, a ja sam blaženo spavao s otvorenim ocima i nožem ispod jastuka. Kako sam se samo odmorio te noci. Srecom, otišao je oko 7 sati pa sam imao 3 sata nirvane prije odlaska.

Sve u svemu prvi dan mi je malo prijetilo da me zgazi tramvaj ili nešto drugo, ali druga 2 dana je proradila krv 10 godišnjeg života u jednom drugom velikom gradu pa sam vec ko pravi prelazio ulice izmedu auta i kroz crveno, te ostvarivao kontakt ocima bez bojazni da ce me opljackati, silovati i ostaviti u jarku kao hranu za ptice. Prepješacio sam valjda nekih 100 km. u ta tri dana (ne volim javni prijevoz), a i šta ce mi - imam neogranicene kondicije za hodanje, a i predem 5 km. za nekih 20-25 minuta.
Spizdio sam duplo novaca nego što sam mislio bez nekih pretjeranih luksuziranja, no tako je to u velikim gradovima gdje se ima na što potrošiti.
Vratio se živ i zdrav, dobar mi je Zagreb...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/01/2010 22:53:22
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/01/2010 : 23:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Za sve drugo postoji mastercard, ali ovaj tvoj izveštaj je neprocenjiv!


Kao da sam bio sa tobom!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/01/2010 : 23:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Za sve drugo postoji mastercard, ali ovaj tvoj izveštaj je neprocenjiv!


Kao da sam bio sa tobom!


To mi je i bio cilj. Prenijeti malo dojma...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/01/2010 23:09:17
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 16/01/2010 : 00:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message
Odlicno. Obi je tocno prenio osjecaj nas malih Slavonaca/Baranjaca u okruženju štrukla, plavih tramvaja, blištecih zgradurina sa kokicama/knjigama o modernim interijerima i kako nam san ne dolazi na oci u tim hotelima/hostelima.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39935 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 07:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja cu u Zagreb ako Bog da sledeceg meseca u turisticku posetu.. Dobro mi je dosla ova Dokova informacija..
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/01/2010 : 07:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ja cu u Zagreb ako Bog da sledeceg meseca u turisticku posetu.. Dobro mi je dosla ova Dokova informacija..


imamo previše srba u hrvatskoj,samo si nam još ti falio

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 16/01/2010 : 09:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch

Ja cu u Zagreb ako Bog da sledeceg meseca u turisticku posetu.. Dobro mi je dosla ova Dokova informacija..


imamo previše srba u hrvatskoj,samo si nam još ti falio


kad budes isao javi se pa da na trgu popiju kavu srbin iz Bosne i srbin iz Vojvodine...a ako smije nek' i dalmatinac dodje

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/01/2010 : 09:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch

Ja cu u Zagreb ako Bog da sledeceg meseca u turisticku posetu.. Dobro mi je dosla ova Dokova informacija..


imamo previše srba u hrvatskoj,samo si nam još ti falio


kad budes isao javi se pa da na trgu popiju kavu srbin iz Bosne i srbin iz Vojvodine...a ako smije nek' i dalmatinac dodje


da,to je tragedija da bi vas gostilo i castilo,a dalmoše tko šljivi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39935 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 09:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by ponki
kad budes isao javi se pa da na trgu popiju kavu srbin iz Bosne i srbin iz Vojvodine...a ako smije nek' i dalmatinac dodje



Da te zovem kad budem isao pa da se okupimo malo? A prva papuca Dalmacije nam ne treba... Neka viri ispod zenske suknje..
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 16/01/2010 : 09:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by ponki
kad budes isao javi se pa da na trgu popiju kavu srbin iz Bosne i srbin iz Vojvodine...a ako smije nek' i dalmatinac dodje



Da te zovem kad budem isao pa da se okupimo malo? A prva papuca Dalmacije nam ne treba... Neka viri ispod zenske suknje..


samo javi datum par dana prije da mozemo javiti Doku da se on organizuje...znas da mu treba bar 7 dana da smisli razlog zeni zasto ide od kuce...
sta ce nam prva papuca Dalmacije kad cemo zvati prvu Zagrebacku papucicu

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 16/01/2010 09:45:37
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39935 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 10:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hocu naravno.. Pa sa Dokom i organizujem to... Prvo moram njegovoj zeni da se dodvorim da ga pusti.. Pa cu onda tvojoj.. Mada sam sa tvojom uspostavio "prijateljske" odnose letos u Makarskoj... Sa njom cemo lako..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/01/2010 : 10:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mnogo se ti nešto dodvoravaš tim ženama...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 16/01/2010 : 10:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Mnogo se ti nešto dodvoravaš tim ženama...


ja se pitam samo dok se on bude dodvoravao nasim zenama, tko ce paziti na njegovu

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39935 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 10:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja sam moju okovao u "celicnu devicu" pa je vi cuvajte..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/01/2010 : 10:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ja sam moju okovao u "celicnu devicu" pa je vi cuvajte..





U celicnu devicu??????


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 16/01/2010 : 10:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
ma ja sam ubijedjen da ce se naci vec neko ko ce imati DOBAR kalauz za njenu bravu

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 16/01/2010 10:20:49
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39935 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/01/2010 : 10:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Dok vi trazite kalauze ja idem tamo gde su vrata otvorena..

Al' smo zaspamovali coveku temu...

Edited by - sawitch on 16/01/2010 10:22:37
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000