forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Billy the Cat
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 28/08/2003 : 09:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

To samo imas odbojnsot prema ultra popularnim stripovima...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."

REcimo, Zagoru.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/08/2003 : 14:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Eh, Djole, pa Zagor, sto je najtuznije, uopste nije popularan... Bio je popularan pre petnaest godina, a ovo danas je tuga...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/08/2003 : 18:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Tu bi ccak mogao biti i u pravu ... Kad ccujem da je nessto popularno, onda odmah podignem kriterije po kojima sudim. Nisu, recimo, 100 Bullets toliko lossi koliko se meni ne svidjaju. A opet, ssto je najprodavanije u Fr? Titeuf. I da l' mi se svidja? Da, jako. Iako, ostatak liste od pedeset najprodavanijih je za kurac...



A meni se Titeuf ne dopada ni najmanje... nekako, kao da ne zna za koju je publiku.

E sad, to za popularnost stoji i kod mene, mada ne kod stripova. Kada cujem da je neki film/knjiga/CD "internacionalni besteler" zaobilazim u sirokom luku.

Ali, "internacionalni bestseler" u strip zargonu znaci da ga je kupilo dvesta ljudi na razlicitim kontinentima...

btw, Dejane, ako mi skrenes i ovaj topic u Zagora, ubicu Boga u tebi!

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/08/2003 : 21:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa ja takve stvari nikad ne radim (osim mozda nekad slucajno) Sorry... odoh na neki Zagorov topic da uzivam
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/11/2004 : 10:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pokupio sam epizode Billyja koje nisam imao, i sa žaljenjem moram da kažem da je mcn u pravu... izgleda da su kod Billyja dobre samo one tri epizode koje sam ranije citao u Spirou (Dans la peau d'un chat, L'oeil du maitre i La choix de Billy), a da ovo ostalo jeste debilana... to narocito važi za poslednja dva albuma, otkako je izašao crtani film, a koja nije ni radio Colman, vec Marco i Peral, a u kojima je izgleda Desberg zaboravio šta znaci dobra, mracna, all ages prica...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



726 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 21/11/2004 : 18:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message

Koliko sam video po opisu stripa, naslovu i izgledu macora, mogu samo reci da crtic ide vec neko duze vreme na decijoj televiziji. Kanal D.
Moj klinac ga voli, a meni se svidja stilizacija... prica.... sory... ne mogu bas sve crtice gledati uz klince

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/11/2004 : 22:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
U nas?!

Dammit, moracu da pocnem da gledam deciju televiziju...

Nego, Zlatko, šta cekate, udrite "As seen on TV" Billy the Cat stripove! ;)

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/11/2004 : 23:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Evo, procitao sam ponovo "L'oeil du maitre" i "La choix de Billy", i place mi se koliko su fenomenalni, a koliko je su ostali shit...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000