forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIPOTEKA U HRVATSKOJ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 01/05/2002 : 00:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Tako i ja mislim,ali neki su tvrdili da je
TT prvi,pa vise ni ja nisam bio siguran.

Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 01/05/2002 : 00:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
Rommel, da se ovo ne oduži samo mi reci kad sam napisao da nisam oduševljen ja stripotekom ili da ne mogu prihvatiti da je tebe oduševila. Ja sam onako više iz šale u pokušaju vracanja Mister Noa napisao da za mene ne ide na bolje dok njega nema. Kad si sam napisao da je ovo krivi topic za Mister Noa ovo je bilo zadnje od mene što se tice MN-a na ovom topicu. Pozdrav

Soon I thought I was out, they pull me back in.

Go to Top of Page

purger
Starting Member

Croatia
36 Posts

Member since 20/01/2002

Posted - 01/05/2002 : 20:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send purger a Private Message
Prvi broj Stripoteke je definitivno Umpah Pah jer je tako najavljeno u Panorami (Marketprintova, tj. Forumova prethodnica Stripoteke) kao specijalno izdanje Panorame.
Panoramin mjesecnik Stripoteka.


Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 01/05/2002 : 21:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
U kojem broju Panorame je ta najava?
Imam Panorame 250-318.
Je li zadnji broj Panorame 318?

Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 01/05/2002 : 22:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Zadnji broj panorame je 318.
Prve tri stripoteke su one koje je VJ naveo a cetvrta je Morski tigrovi, a dale su normalno oznacene rednim brojevima.

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 02/05/2002 : 12:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:

Je li stvarno imas bas sve Stripoteke?
Ja imam od 1-48 i poslije zbrda-zdola.
Znas li mozda prve cetiri nenumerirane,koji im je zapravo redoslijed,svak mi kaze drugacije.





Nisam bio doma pa ti nisam stigao prije odgovoriti ali prve 4 stripoteke ti idu ovako:
1. UMPAH PAH
2. TALICNI TOM: DALTONI U KANADI
3. KRCKO
4. MORSKI TIGROVI

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 02/05/2002 : 18:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
E s obzirom da svi na svim topicima traže Mister Noa, sad cu i ja zapeti sa Stripotekom.

HOCE LI BITI IŠTA OD TE STRIPOTEKE OVDJE U BOSNI?

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

Wooo
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 04/05/2002 : 02:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Wooo an ICQ Message  Send Wooo a Private Message
Kada ce Stripoteka izaci na kioske.Purger je napisao u 5. mj. Zna li tko tocno kada.

EVO I MOJ STARI KAZE DA JE MISTER NO NAJBOLJI, REDOVITO DOBIJE BATINE, UVIJEK UZ SEBE IMA NESTO ZA UBOSTI :), I JEDINI OD JUNAKA SE REDOVITO UBIJE OD ALKOHOLA :))!

Word Up?! I got the skill, I'll bust ya in the grill!
Also I Gots My A.K. So Don't Try And Play Me!
Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 17/05/2002 : 22:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Stripoteka i Akira na kioscima u Zagrebu po cijeni od 14,00 Kn.

Go to Top of Page

Bernard
Senior Member

2700 Posts

Member since 07/02/2002

Posted - 17/05/2002 : 22:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bernard a Private Message
Stripoteka i Akira na kioscima u Zagrebu po cijeni od 14,00 Kn.

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 17/05/2002 : 23:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
Svi cekamo dan kad ce reci Mister no na kioscima u Zagrebu (i šire) po cijeni od 14 kuna.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 18/05/2002 : 02:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
U jebote pa Akiru jos nisam video kod nas na kioscima a vec ih ima u Zagrebu?!?!

Go to Top of Page

Qui-Gon Vik
Starting Member

Croatia
44 Posts

Member since 21/03/2002

Posted - 19/05/2002 : 13:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Qui-Gon Vik an ICQ Message  Send Qui-Gon Vik a Private Message
Jucer sam kupio Akiru. Koji strip! Japanska klasika. Super crtez. Cijeli serijal ima preko 2000 stranica pa izgleda da ce, ako bude dobra prodaja, izlaziti 5 godina.

The Beginning...is the End.
Expecting you are? Time will show...
The Force will be with you,always.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 19/05/2002 : 14:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
40 meseci...

Go to Top of Page

Dizastor
New Member

Burkina Faso (Upper Volta)
150 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 22/05/2002 : 22:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dizastor a Private Message
Evo jedan novinarski osvrt na izlazenje stripoteke iz pera tj.tastature ponajboljeg kolumniste na svijetu(a i sire) .Rijec je o Predragu Lucicu, uredniku Ferala.Uzivajte






NIŠTA KONTRA STRIPA
Predrag Lucic
Ima dana kad ti je posve svejedno kamo ideš. I tih se dana, u pravilu, svaka bandera pretvara u poznanika i, kao u inat, pita - "Alo, di ceš?" Ali kao što ne znaš ni kamo ni zašto ideš, tako ne znaš ni što bi odgovorio, pa onda nemaš pojma ni što izustiš tek da nešto kažeš, tek toliko da ne ispadneš nepristojan, a da te namjernik pusti da nastaviš tamo gdje je i tebi i njemu jasno da nisi krenuo.

Ali ima i onih dana kada se zaputiš samo ti znaš kamo, a niotkud nikoga s onim "Alo, a di ceš?", nikoga da mu kažeš zašto ti oci tako sjaje i da ga pitaš "Oš sa mnom?"

Jedan od takvih dana svanuo je u srijedu, 15. svibnja 2002., i da smo se sreli, kao što nismo, rekao bih vam - "Idem kupit Stripoteku!" Možda bismo se zajedno spustili do onih trafika blizu štajge i zajedno se smijali tetki u crvenoj kuti koja je na moje godinama neizgovarano pitanje "Je li vam došla Stripoteka?" postala napadno odsutna, uhvativši se slaganja Bazooka Joe žvaka, kao da ne zna da svako dijete, makar imalo i 38 godina, zna da se Bazooka Joe žvake ne mogu složiti.

"Je li vam došla Stripoteka?" - culi biste da sam ponovio i zajedno bismo se smijali, jer ja bih u meduvremenu ukapirao da sam postavio pogrešno pitanje, pa bih se valjda ispravio i pitao: "Je li mi došla Stripoteka?" Nema veze što bi tetka u crvenoj kuti nastavila premetati Bazooka Joe žvake i što bi mrzovoljno, ne podižuci pogled, pokazala na vanjsku policu, gdje se medu Musicom Jazz, National Geographicom, House & Gardenom, Antiquariatom, Modellinom i ostalim stranim novinama ovjesio i jedan primjerak beogradskog Danasa, i naposljetku rekla: "Došlo je samo ovo!" Culi biste kako pristojno zahvaljujem, a culi biste i ono što sam zadržao za sebe tj. da jebo ja Danas od jucer i da šta mi pokazuje Danas ako je pitam za Stripoteku.

I pošli bismo dalje, do sljedece trafike, gdje bi me nabusita gospoda na spomen Stripoteke prostrijelila pogledom kao da sam je pitao za Memorandum u stripu i s neskrivenim gadenjem procijedila: "Mi to ne primamo!" Culi biste još kako, za našim ledima, prodavacici piratskih kazeta Cece Velickovic sa susjednog štanda dobacuje: "Nu ga, oce srpske novine!"

A onda bismo, treca-sreca, naletjeli na trafiku gdje ništa nije trebalo pitati, gdje je samo trebalo razgrnuti neke žedne žene koje su se sjatile oko frižidera s Colom-Fantom-Spriteom, na upitne poglede kojima se valjda htjelo reci "Šta se guraš, divljace?" odgovoriti jednim usputnim "Škužajte!", dograbiti Stripoteku broj 969 na cijoj naslovnici Porucnik Blueberry tek što nije poljubio Pearl, a ja umalo nisam poljubio i Blueberryja i Pearl i one munje u pozadini nad kojima je stajao stari dobri logo... Stripoteka!

I isprsio bih 14 kuna, ne nego 28, jer bih vas garant pitao "Oš i ti jednu?", pa bismo pošli na pice i ja bih možda par minuta šutio i gledao u Stripoteku kao Blueberry u Pearl, a možda bih vas odmah poceo daviti s pricom o Stripoteci iz vremena kad je koštala jedan bijeli dinar i kad bi moja baka bez daha ulijetala u sobu, plašeci se da se ne udavim od smijeha... Sjetio bih se i što je to bilo toliko smiješno, ili onaj budalasti legionar iz Asterixa koji se raduje što ce ici u cirkus ili onaj zvekan u Talicnom Tomu koji usred pustinje kaže da treba pronaci nekakav potok, jer na dnu svakog potoka ima kamencica, a kad staviš kamencic u usta, onda po provjerenom receptu utažiš žed...

I ne, ne bismo se navukli na pricu o srpskim novinama, jer time se ionako bave samo oni koji ne citaju ništa pod milim Bogom, ne bismo drvili o ratu, jer o njemu drve uglavnom oni koji ga ne bi ni vidjeli da im nije bilo televizora, ne bismo se obazirali na podozrive poglede šankerice u trenutku kad bih ja ispalio da Racan treba kleknuti pred trafikom i ispricati se citateljima Stripoteke...

Alo, koke... Kome smeta Stripoteka, na trafici mu nema lijeka, ostaje mu apoteka.




Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 23/05/2002 : 04:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

onaj zvekan u Talicnom Tomu koji usred pustinje kaže da treba pronaci nekakav potok, jer na dnu svakog potoka ima kamencica, a kad staviš kamencic u usta, onda po provjerenom receptu utažiš žed




Lakers are just two letters away from losers,drain the lake!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000