forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VANINIJEVO PRIOPCENJE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stripje
Junior Member

Croatia
479 Posts

Member since 12/02/2002

Posted - 29/04/2002 : 23:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send stripje an ICQ Message  Send stripje a Private Message
MARKOSE,ja sam mislio na legalne stvari sto se tice popisa izdavaca bonelijevih stripova izvan italije.na niti jednom mjestu nema vaninija sto ce reci da tu nije sve kako treba.sto se tice tvoje i NASE stranice mislim da nisi u opasnosti jer ti kao i mi,na ovoj stranici njima samo dajes doista dobru i besplatnu reklamu.STA BI TEK BILO kad bi bonelijevci znali koliko ljudi ima na pameti sakupiti stvari koje mnogi talijani ne namjeravaju.

Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 30/04/2002 : 00:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Ja svo vreme mislim da je Dragan R.=TekTonac a ispada da to nije tacno.Sad vise ne znam ni ko je Tektonac ni ko je Milan,Dragan,Petar,ni ko je u Italiji,Zambiji itd.
No nije bitno.Bitno je da izadje Dylan a bas me briga ko ce da ga odstampa niti ko ce da ga tehnicki realizuje.

Go to Top of Page

Billy
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 24/02/2002

Posted - 30/04/2002 : 07:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Billy a Private Message
A poslije Dylana MN pa Zagor pa MM i tako u nedogled a Rusalic(i) mogu tražiti Tektonca po Italiji i Zanzibaru, tužiti ga sudu za ljudska prava u Strasbourgu ili šta god da ih je volja.

Go to Top of Page

i.bee
Starting Member

Croatia
90 Posts

Member since 07/11/2001

Posted - 30/04/2002 : 08:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send i.bee a Private Message
Ovaj post je najveca glupost koja se ikad pojavila na ovom forumu! Covjek je ocito fulao bit pojma forum i cijelog Interneta. Kako on moze kriviti tebe za nešto što je napisao drugi covjek? OK; neka demantira postojanje Tektonca, neka kaze stvarno stanje Vanninija, ali neka ne mlati praznu slamu. Bolje bi mu bilo da pocne izdavati stripove.
Tektonac, mi smo uz tebe i tvoje predivne hrbate!

Go to Top of Page

Going-Going
Senior Member

Serbia
1040 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 30/04/2002 : 10:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Going-Going a Private Message
Koliko sam ja shvatio Vannini je Italijanska firma koja je platila prava i otvorila "podruznicu" u Beogradu. Sto se tice Tektonca, covek je suvise dobro obavesten. Tako da ga Milan i Dragan i Igor moraju znati.

Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 30/04/2002 : 12:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
ja sam uvjeren da je rusalic = tektonac :-))
pa sjetite se da sam upravo ja raskrinkao ddevila :-))

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/04/2002 : 12:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Raskrinkavanje je bilo zesce:-))))
Kako je bilo moguce da se u skladistu nadu 2 Bernarda prije nekih mjesec dana kada si tamo naletio sa i.bee-em ?



-DD-
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 30/04/2002 : 14:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Kloniranje......

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/04/2002 : 14:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pa bas da smo si toliko slicni, i nismo:-)))

-DD-
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 30/04/2002 : 14:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
pa jebem ti... poludicu
kak ti znas da sam ja naletio s i.beejem? otkud ti mene poznas? a osim toga neki su ljudi rekli da si ti taj koji je naletio s i.beejem!!!
otkud da ja znam kako je to moguce, mozda onaj tip s bradom i naocalama uopce nije bernard vec se samo tako predstavlja, a bernard si ustvari ti!
danas sam na netskejpu pa mi se iz nekih razloga nece otvorit onaj prozor sa smajlicima i devilima, inace bi ih poslao svu silu na ovom postu!!! :-)) :-))
;-)

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/04/2002 : 15:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Evo ti onda cijeli arsenal smilies:


Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 30/04/2002 : 17:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
E jebi ga sada, najbolje bi bilo kada bi bila jedna izdavacka kuca za cijeli Balkan. A sto se mene tice neka svaka balkanska drzava ima svoju stampariju i neka stampa stripove na svome jeziku, ali da to sve bude pod krovom jedne izdavacke kuce, ali na zalost to nikada nece biti moguce!!!

Nije Ibro jarane nas fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shavacas?
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 01/05/2002 : 01:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Nije Ibro jarane nas fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shavacas?



Kosjenka, bolan, donesi dvije pive i reci, bogati, muzici malo tise.

Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 01/05/2002 : 18:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
...Al jedno jutro udje Ibro u Darkwood sam, isti Tex Willer sve je licilo na san...

|Top|
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 02/05/2002 : 00:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
...na licu mu nebi sjene koju tuga pravi, stripove i picke nije mogo da zaboravi...

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/05/2002 : 15:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Meni ova ludnica sa Vanninijem i Tektoncem uopste nije jesna... no, nema ludnice bez ludaka. Najgore je sto neko od njih hoce nas ovde da napravi ludim, a to ce ipak biti malo teze. No, svi se dobro secamo prvih prepirki sa Tektoncem oko svega i svacega, posebno oko rikni... Kako su onda nase primedbe stizale do Vanninija i kako su nase zelje sa riknama i bile uslisene? Ocito je da je tip koji se potpisao kao Tektonac neko ko je u bliskom kontaktu sa Vanninijem. Premda mi se po svemu do sada vidjenom mnogo vise cini da je ovo priopcenje lazno i da se neko drugi potpisao u ime Dragana Rusalica. Konacno, od svega toga mi se pomalo i povraca, i cini mi se da iz inata vise necu kupiti nijedan Vanninijev strip

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/05/2002 : 15:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Zar TekTonac nije jednom rekao da neko drugi isto tako upotrebljava njegov nick???????

Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/05/2002 : 16:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
pa jedino je jasno ,da tektoncev nadimak,"Tektonac",izgleda
dobija jedno novo,mozda pravo znacenje,heheheh....
tektonski poremecaji,...hihihi

Cinema, simulated life, ill drama
Fourth Reich culture - Americana
Chained to the dream they got ya searchin for
Tha thin line between entertainment and war
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 02/05/2002 : 21:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
Zabranimo Textoncu djelovanje na forumu da ne širi Vanninijevu propagandu. Bar dok ne objasni...

Soon I thought I was out, they pull me back in.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 02/05/2002 : 23:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Dajte raja zapalite cigar i zaboravite tog Tektonca. Pustite jednom Ibro Dirka i zaboravicete svaki belaj.

Nije Ibro jarane nas fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000