forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Oi! Oi! Oi! Pocujte....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 01/09/2003 : 04:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Mogu se smatrati sretnim kad na pijaci nade,m raspadnuti Comic Strip. Ma, ne prica mi se...


Ako si dovoljno uporan i istrajan mozes da nadjes bilo koji stip i to ne za ne znam kakve pare...

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/09/2003 : 05:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by ddfan:
_________________
Da tebe stave na to mesto mislim da bi ukupno ostalo 2-3 topica i isto toliko clanova ;-))
_________________

Nece mnogo vise ostati ukine li se Zagor ovde...
BOC, idi kod Bonelija pa se zali sto je uopste izmislio Zagora...
Go to Top of Page

helindzen
Starting Member

Serbia
71 Posts

Member since 30/08/2003

Posted - 01/09/2003 : 05:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send helindzen a Private Message
znate na sta meni lici ovaj topik, na onaj satanov stih

puno sperme rukometno igraliste
moja guzicza bogato nalaziste

kakva revolucija prijatelju , i ovaj sajt bi ti propao posle tri posta samo da nisi pomenuo Bonelia
Go to Top of Page

helindzen
Starting Member

Serbia
71 Posts

Member since 30/08/2003

Posted - 01/09/2003 : 05:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send helindzen a Private Message
quote:
Originally posted by helindzen

znate na sta meni lici ovaj topik, na onaj satanov stih

puno sperme rukometno igraliste
moja guzicza bogato nalaziste

kakva revolucija prijatelju , i ovaj sajt bi ti propao posle tri posta samo da nisi pomenuo Bonelia

ne sajt naravno nego topik al i isajt bi propao, mada ja se donekle i slazem da na zagora naidjem i kad otvorim frizider, ali oet i to nije tako lose, tako da smo ponovo na pocetku
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/09/2003 : 05:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by helindzen:
__________________________
ne sajt naravno nego topik al i isajt bi propao, mada ja se donekle i slazem da na zagora naidjem i kad otvorim frizider
__________________________

Mislis da je pravom Helingenu lakse?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/09/2003 : 07:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ja sam za diktaturu! Jedan zagorov topic sedmicno je dovoljan!
=

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

MMSR
Starting Member

50 Posts

Member since 27/09/2002

Posted - 01/09/2003 : 11:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send MMSR a Private Message
citajte vise MM a manje Zagora!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/09/2003 : 11:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Cijenim BOCovu vatru i razumijem ga potpuno. No tri stvari bi trebalo uzeti u obzir:

- da na homepageu ovog sajta i dalje pisse da je posvechen Bonellijevim junacima

- da ccak i ako je Bonelli gnojivo, bez gnojiva trava ne raste, te

- da revolucije samo izgledaju kao rjessenje, ali da je uvijek bolje graditi nego russiti; elem: otvarati topike o stvarima koje nas zanimaju (kao ssto BOC ccini), a ne zzaliti se ssto druge ne zanima ono ssto zanima nas ...

mcn
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2003 : 11:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dobro - ono da je posvecen Bonellijevim junacima bi mozda i mogli promijeniti posto to nije tocna definicija, tj. mislim da smo polako presli te granice, iako i dalje stoji da je gro sadrzaja upravo bonelli. Medjutim, poanta je u trecoj napomeni. Pokrenite nove diskusije, animirajte ljude, privucite im paznju i natjerajte ih da procitaju nesto drugo.
Mislim, da mi je netko prije 2-3 godine rekao da cu kupiti komplet Preahcer TPB-a, nasmijao bi mu se u lice, ali eto, never say never again.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/09/2003 : 13:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Mislim, da mi je netko prije 2-3 godine rekao da cu kupiti komplet
>Preahcer TPB-a, nasmijao bi mu se u lice

A da ti to netko sad kazze, opet bi mu se nasmijao jerbo si ih vech kupio. Nissta se, dakle, nije promijenilo ...

mcn
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/09/2003 : 14:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
covjek je upravu Boc

prokleti signatur
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 01/09/2003 : 14:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
a da ti netko kaže da ceš ih za 2-3 godine sve prodati? ;)

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2003 : 14:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

a da ti netko kaže da ceš ih za 2-3 godine sve prodati? ;)

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE



E to je vec teze. Jako jako malo stripova koji mi nisu dupli sam prodao. Mora mi se zaidsta gaditi da ga prodam:-) Sad, nadam se da Preacher nije takav!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 01/09/2003 : 16:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
malo provociram, ali poanta je da nam se s vremenom ukusi mijenjaju i sazrijevaju. kako nam se horizonti šire i pronalazimo nove stvari, tako postajemo sve zahtjevniji u kvaliteti.
npr. prije 5-6 godina ja sam bio spreman hrpu love dati samo da bih preachera ili spawna imao što prije u rukama. danas mi ti stripovi malo ili slabo znace, u usporedbi s drugima koje sam u meduvremenu otkrio. i danas u tim stripovima više pronalazim nedostatke, nego što sam se nekada oduševljavao nekim njihovim prednostima (koje su sigurno bile izraženije u to vrijeme, a koje je danas vrijeme pregazilo). znaci, i mi sazrijevamo kao publika/citaci, neke stvari kroz vrijeme jednostavno "prerastemo".

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 01/09/2003 : 16:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
E to je vec teze. Jako jako malo stripova koji mi nisu dupli sam prodao. Mora mi se zaidsta gaditi da ga prodam:-) Sad, nadam se da Preacher nije takav!
---------------------------------------------------------------------

ma preacher je sranje!
evo da te otarasim bede datju ti 10 eura za komplet - chisto zato shto smo drugari:)
zahvalitjesh mi se kasnije:)



Edited by - dekara on 01/09/2003 16:41:40
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/09/2003 : 16:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma naravno, sve je to jasno, ali eto, ja gotovo sve sto kupim ostavim u svojoj kolekciji, pa nek stoji. Mozda cu za 5 godina razmisljati drugacije, ali za sada tako razmisljam.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 01/09/2003 : 16:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Od Zagora nista ne moze biti losije. Zagor je prvi stepen strip kulture (za pocetnike)

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/09/2003 : 16:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Gorza idi u tri ckepi rinemate!!!!!!!

Jomu jeku a kamaj ga neku!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/09/2003 : 17:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
heh
ja sam danas kupio 4ti album Avanture Spiroa i Fantazija koji su izdale Decije novine
prvi neitalijanski strip sa nasih prostora koji sam kupio u zadnjih 2 mjeseca!!! (ne racunajuci, naravno Q magazin)
daj mi ne-bonelijevce i citacu, diskutovacu o tome, mozemo se cak posvadjat jel bolji francuski ili Belgijanski :), ali kad nema, uzmi sta ima.
inace, i ja se slazem da svaki od Bonelijevih junaka o kojem se diskutuje dobije svoj topic (mozda i sticky kad nista drugo ne pali) pa da se sve diskusije vode u tom JEDNOM topicu.
Marko, sta ti mislis? jer stvarno, sto je previse, previse!

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 01/09/2003 : 17:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Što je ovo? Još jedan topic o Zagiju? E pa i meni se u poslednje vreme cini da ovoga ima podosta. Kad sam pogledao kako su ocenjivane naslovnice primetio sam da je najviše citalaca ocenilo . Od 3 ljudi koji znaju DD, dolazi 4 njih koji znaju a ostalo je sica. Slažem se da treba više nebonelijevih topica ali pobogu, u burzi, u burzi ljudi, ne samo ovde. I zašto ljudi odgovaraju na sve moguce topike (Zagor ovo, Zagor ono, Zagor gore, Zagor dole) samo ne na moj topic, a tako sam prelepo stavio topic besplatni . Nikoga ne zanima besplatni strip jebemti.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 01/09/2003 : 17:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
U pravu ste. Ja sam buntovnik bez razloga.
Verfalk, slaba ti je to isprika. DDfan ima pravo. Sve što želiš, možeš postici. Ja sam danas na Trešnjevci našao raskupusano YU izdanje stripa Dominion: Tank Police (Masamune Shirow). A Stripoteke, Spunkovi, StripArtovi?
Hellindzen, kakve veze Lepi Mario ima sa svim ovim?

"Ja jesam plod ove civilizacije, ali nisam njezin sljedbenik."

Satan Panonski
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/09/2003 : 17:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
mozes sa agom pod ruku


Edited by - SnotMan on 01/09/2003 17:44:42
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 01/09/2003 : 20:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by SejoSexon:
______________________
Od Zagora nista ne moze biti losije. Zagor je prvi stepen strip kulture (za pocetnike)
______________________

Kako ne moze... a MIster No?


quote by KRAS:
__________________
Gorza idi u tri ckepi rinemate!!!!!!!
__________________

Ne psuj KRAS... nisi dete


Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2003 : 00:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Prvi zadatak revolucionara je infiltrirati se u njihove redove. Dakle, ako napisem jos neki prikaz, mozda me Markos pozove u staff room. ;)

Dalje, treba posejati sumnju. Najefektivnije bi bilo izlobirati kod lokalnih gej organizacija da se Zagor proglasi za njihovu ikonu, i da reklame za sve gej parade imaju Zagora u sebi, kao i da ucesnici nose Zagorove majice. Uz par pazljivo plasinarnih dezinformacija od strane insajdera ("Meni je taj Zagor tako... muzevan i jak..."), zavladace neverica i strah.

Neprijatelj je vec zbunjen.

Nastavice se...


"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 02/09/2003 : 00:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
ima verfalk pravo. svako malo mozes naci topic o heavy metalu, gdje ljudi nikad culi, ili tek otkrivaju ili previse zatupljeni bonellijem pljuju bezveze, a da ne govorimo o ostalim stripovima
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000