forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Heavy Metal
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 03:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Znaci Wizard je i meni zanimljiviji

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 08:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
Previews je katalog, a ustvari je reklama. Bez obzira što je ogroman, sve se to iz njega može naci na internetu... A Wizard je magazin i ima neki sadržaj, informacije koje su u njemu ipak su napisali novinari/stripoljupci, pa mi je to, onako, relevantnije i zanimljivije. That was the point of my observation. ;)

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/09/2003 : 10:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
super

MY BALLS YOUR CHIN!

Well it's a bad scene
I guess I never understand
Cause I'm just a man
Doing the best I can
I separate the truth from your bullshit
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/09/2003 : 10:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
ima jedna dobra stranica koju nisam dugo posjetio



www.samruby.com


MY BALLS YOUR CHIN!

Well it's a bad scene
I guess I never understand
Cause I'm just a man
Doing the best I can
I separate the truth from your bullshit
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 03/09/2003 : 17:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

That was the point of my observation. ;)

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE


A good one.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/09/2003 : 18:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
jel itko bio na samruby site-u

za sve ljubitelje americkog stripa

MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 18:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
quote:
Originally posted by miha

A good one.





http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 03/09/2003 : 18:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 03/09/2003 : 18:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
cool zveles
poslije sam i ja skonto da nisu izdavac
nego ,razvija se i strip scena u Sarajevu
bice izgleda moguce preko buybooka naruciti stripove od diamonda (mislim, moguce je ici direktno, ali ovako znam da ce biti profesionalno odradjeno)
excellent!
necemo morati ici kod susjeda u kupovinu

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 19:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Previews je katalog, a ustvari je reklama. Bez obzira što je ogroman, sve se to iz njega može naci na internetu... A Wizard je magazin i ima neki sadržaj, informacije koje su u njemu ipak su napisali novinari/stripoljupci, pa mi je to, onako, relevantnije i zanimljivije. That was the point of my observation. ;)


A jesi citao kada comic jurnal/artist? Takodje nisu losi(jedan za underground drugi za mainstream), imaju one gigantske intervjue na po 20ak strana...

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 23:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
Emire, bitno da bude stripova! Da vidiš koje mi muke imamo s narudbama iz Amerike. Jednom recimo zaborave i ne pošalju svesku broj 5 pa ostane rupa u serijalu, drugi put umjesto dva primjerka sveske broj 6 pošalju 13 primjeraka i slicne stvari. A to je vecim dijelom zato što ekipa narucuje na malo. Onda takve greške i jace dodu do izražaja. Odlicna je vijest da se neko "veliki" kod vas prihvatio uvoza americkih stripova! :)))

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 23:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
Nisam citao ni Comic Jurnal, ni Comic Artist. Vjerujem da su i jedan i drugi dobri, pogotovo nama do kojih informacije ili interviewi sa strip zvijezdama teško dolazimo...
Meni je Wizard OK zato što ima najbolji pregled mainstream USA scene. Da se razumijemo, nisu oni najtemeljitiji i najinformativniji (ta to koristim CBR na Webu i ponekad engleski magazin Comics International), ali Wizard ima najviše "štofa", najbolje znaju spakirati strip-fanatizam. Nekad su izuzetno površni u informacijama, ali zato svoju temu obrade na tako "socan" nacin da ju je milina citati. To je njihova prednost, a zato se i prodaju najbolje. ;)

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/09/2003 : 08:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

I to za neku sicu od 2-3$(mislim oko 300 strana). To je gotovo jedino sto sebi mogu priustiti iz Amerike :-))


Ja uvek dobijem Previews gratis, uz gomilu trejdova koje pokupim...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 04/09/2003 : 11:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by dd fan

I to za neku sicu od 2-3$(mislim oko 300 strana). To je gotovo jedino sto sebi mogu priustiti iz Amerike :-))


Ja uvek dobijem Previews gratis, uz gomilu trejdova koje pokupim...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."


A gde to?

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 04/09/2003 : 19:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

ovako, heavy je bio odlican od 1993. do 2000. godine. kasnije se drasticno brzo i jako srozao, poceli su objavljivati sve i svašta od europskog stripa. cak im neki stripovi nisu stali u magazin ili njegove specijalne brojeve, pa su ih besplatno objavljivali na internetu!! to je bilo 2001. na 2002. godinu. sada lagano ponovno hvataju konce, ali tek svaki drugi broj ima jedan dobar strip unutra. inace, sada svaki broj sadržava dva kompletna stripa.
do 1993. godine je bio pomalo underground strip publikacija, te kao takav prilicno pretenciozan. definitivno, ne po mom ukusu!
ako ti uleti neki broj iz gore spomenutog zlatnog razdoblja - o'ma kupuj! svi su odlicni!

u more comics mislim da je 55kn komad, a u algoritmu bezobraznih 85kn.

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE



U Algoritmu je sve skupo.

"Ja jesam plod ove civilizacije, ali nisam njezin sljedbenik."

Satan Panonski
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 04/09/2003 : 21:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
kupio sam prvi
12 KM, broj iz jula ove godine
jos nisam stigao procitati
javim se sa punim izvjestajem sutra
(samo su novi brojevi 14 KM, a brojevi koje su usput dobili - od januara ove godine, su 12 KM.
pocinjem od tih starijih ;))

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 04/09/2003 : 23:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Koliko sam ja vidio kod svog dilera, HM se izdavao i u Sicg nekad?

Nema govneta znaci more je cisto.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/09/2003 : 00:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
odlicno je
smo...
glavni strip je nastavice se!!!
ta mi se rijec sve vise gadi!!!

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

Vlaad
New Member



USA
217 Posts

Member since 31/07/2003

Posted - 05/09/2003 : 12:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaad a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Koliko sam ja vidio kod svog dilera, HM se izdavao i u Sicg nekad?



Jedan broj, sa NEVEROVATNIM prevodom i letteringom.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000