forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor protiv Mortimera i Tkaca... u Italiji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Turbo
Senior Member

USA
1536 Posts

Member since 12/06/2003

Posted - 16/10/2003 : 02:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Turbo a Private Message
uuuuuuuuuu jesu mu zajebali livu handicu

NoRuuLs WitH mE!!!!!!!1
Kada razgovaras uzivo s mnom tvoje sanse da ostanes ziv na kraju razgovora padaju na 50% ( Zato pazi sta kazes, 2 puta pomisli prije nego sto kazes koju rijec koja bi me mogla kontrirati ). Kao sto sam reko svima tvoj zivot je u tvojim rukama, ti i samo ti odlucujes kada je tvom zivotu kraj.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 26/10/2003 : 12:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Odlicno, trazicu od tasta da mi kupi nase izdanje tih stripova i da stavi u miraz kad se budem zenio.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 26/10/2003 : 18:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by Anton Mikl

Zanima me cemo se mi cez 18 godina sjecati što je Verfalk tu napisao.

Striptiz je bolest koja nastaja, ako se previše cita stripove.

ja sumnjam da cu :)

''Computers are useless,they can onlygive u answers.''(Pablo Picasso)
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 07:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by piquet:
____________________
sorry dp ali ništa od zagora. bio sam na 1500 m nadmorske visine gdje baš i nije bilo kioska a kada sam se spustio u san remo cigo mi je pred nosom zatvorio kiosk i nije htio otvoriti. stajao sam na autoputu ali nigdje nije bilo zagora.
uspio sam vidjeti texove, pa cak i neke cijelovite epizode (valjda neki reprint sa mefistom) i martija u a4 formatu.
____________________

Nema veze, sledeci put ce valjda biti bolje... hvala na lepoj zelji
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/10/2003 : 07:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
He, he ne brini se ti dp, cekao sam da se vratis na forum pa da postavim prijedlog o nabavi tih najnovijih Zagorovih epizoda.

Don't let your dreams be dreams, you know this living is not so hard as it seems.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 27/10/2003 : 08:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Hej, pa ostaje onaj tvoj predlog, samo sto nisam zeleo da mi ih poklonis, ali hocu da ti ih platim. Dakle, kupi ih i za mene, obavezno
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000