forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SPAWN
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/09/2003 : 12:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message


>Pa nije mu bas bilo mrsko da nacrta onu epizodu Spawna sa Cerebusom...

Ne kazzem da mu je bilo mrsko, ali da li je imao izbora? Dil je bio: momci, evo vam pare, ja crtam ssto vi napissete, tako mi nitko visse neche srat da je Spawn losse napisan. Sim je odabrao jahati po svojoj dragoj temi, McF je nacrtao ...

>Pa barem ne daje te pare za a pair of balls...

Tjah, to je bio mudar poslovan potez. SStono sam McF recce: s obzirom koliko kossta reklama na TV, on je dobio silnu minutazzu za male pare, a u svakom prilogu o lopticama reklo se i da radi igraccke i crta strip ...

Ne znam, Todd vjerojatno jest seljaccina, ali ni Gaiman nije bass plai andjeo kako se fura ... A to mozzda samo ja opet mrzim popularne, je li...?

mcn

Mali duchan mojih stripova je na Burzi pod AJM KLININ' AUT MAJ KLOZET - hvala ...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/09/2003 : 12:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
> Kada vec pricate o McFarlaneovim tužbama, zna li netko kako je
>završila ona(ako je završila) što ga je tužio onaj hokejaš Toniy >Twist,cije ime je McFarlan uzeo za glavnog mafijaša u Spawnu.

Mislim da je odbaccena na drugoj instanci.

mcn

Mali duchan mojih stripova je na Burzi pod AJM KLININ' AUT MAJ KLOZET - hvala ...
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/09/2003 : 13:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Znao sam da cete me zbog Spawn filma pljuvati, ali Djole kritizirati film da mu fali iznutrica..?!
Dobro znaš da je film usmjeren prema strip populaciji,dakle,mladim gledateljima. Koji bi bio smisao raditi strip-film koji ima zabranu za mlade od 18.
Rekoh da mi je film OK,ali ,naravno,daleko je od vrlodobrog.
Masu je tu nespretnosti i sumljivih riješenja,ali... kada sam uzimao taj film apsolutno ništa nisam od njega ocekivao. Ako mi takav film
da više nego ocekujem od njega ,dakle gledljivost,ne previše nebuloznosti i solidnu zabavu - ja sam zadovoljan.
Zadovoljniji sam cak njime nego Terminatorom 3.
Od T3 sam ocekivao puno(pogotovo što je to ,do sada,najskuplji film
svih vremena),a dobio....
T3 i Spawn se,naravno ,ne mogu usporediti,ali ni moja ocekivanja prema njima
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/09/2003 : 18:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
I ta prica o Spawnu lepo pokazuje koji je medij za decu. U stripu na prvoj strani broja 33 (bese?) imas iscupano ljudkso srce koje krvari u Violatorovoj kandzi. A ovde nisu mogli da rasceres ama bas nikoga.

Sve skupa, bez krvi, to nije to. Kao da pravis film o Preacheru bez psovanja.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Vlaad
New Member



USA
217 Posts

Member since 31/07/2003

Posted - 10/09/2003 : 19:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaad a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

I ta prica o Spawnu lepo pokazuje koji je medij za decu. U stripu na prvoj strani broja 33 (bese?) imas iscupano ljudkso srce koje krvari u Violatorovoj kandzi. A ovde nisu mogli da rasceres ama bas nikoga.




Ne, to pokazuje koji medij nesto znaci a koji nema nikakav uticaj. Da se iscupano ljudsko srce koje krvari u stripu danas smatra opasnim, Spawna ne bi ni bilo. To je, naravno, u neku ruku dobro: autorima je ostavljena neogranicena sloboda...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/09/2003 : 23:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
U ime pokojnog doktora Werthama, moram da se ne slozim sa tobom da strip nista ne znaci... >:)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Vlaad
New Member



USA
217 Posts

Member since 31/07/2003

Posted - 11/09/2003 : 23:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaad a Private Message
Bojim se da bismo se svi razocarali kad bi se gorepomenuti gospodin povampirio; verovatno bi na zub uzeo igrice i lupao ono "E", a drage nam stripove potpuno ignorisao kao bezopasnu pojavu...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/09/2003 : 00:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Tja, nisam siguran. U igricama nema toliko gay/pedo elemenata na koje je pokojni voleo da se ustremi.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 00:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Mislim da je Marvel ugasio Rawhide Kida ;-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000