forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nathan Never-fore radi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 08/09/2003 : 16:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

ma oni izdaju hrpu gluposti,makar mislim da je Legs cak i dobar strip,tja isti je vjerovatno vrag što i Nathan samo za žensku populaciju(kojoj curi ta macka ne bi bila heroina)
A izdavali su koliko sam skužio i neku ediciju one Janine(il kako vec),one Nathanove sekretarice...e t oje vec stvarno bezvezno pretjerivanje


Dakle, Legs uopste nije isti strip kao NN. Vise ide u neku lighthearted avanturu, nego u melanholican SF. I jedva da je povezan sa NN, koliko god to smesno da zvucalo.

A Janine je izlazila kao dodatak nekim NN specijalcima, posle Legs i Sigmunda, ne kao posebno izdanje. Takodje imas par prica sa njom u okviru Agenzie Alfa.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 08/09/2003 : 17:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Bas sam zato i pitao kakav je Legs Weaver strip, jer me je zanimalo da li je kopija Nathana...
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 08/09/2003 : 23:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Mislim da je Legs ipak vise za musku populaciju :-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 02:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by ddfan:
_____________________
Mislim da je Legs ipak vise za musku populaciju :-))
_____________________

Definitivno... , premda verujem da ima klinki po Italiji koje citaju takodje, videci u njoj neki svoj idol...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma sad me zanima,dobro Legs sam skužio al kaj je ta edicija ?Agencia Alpha?,el to isto izlazi kao poseban strip il je više kao specijalac?I o cemu se u njemu uoce radi?

Jebate kad pogledaš koliko franšize je iz tog Nathana izašlo,mislim da je njegova ekipa u boneliju definitivno najmaštovitija i najproduktivnija...pravi kreativci!!!


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa da, oni i MM...

A Agenzia alfa izlazi na sest meseci (ili tri? mislim da je sest), parni brojevi donose jednu kompletnu pricu na 320 strana, a neparni nekoliko kratkih. To su epizode u kojima Nathan nije u prvom planu, vec drugi dobri ljudi iz Agencije (Sigmund, Janine, May, Andy, Branko... ekipica). To je u stvari NN Maxi.

A tu je i Asteroid Argo, ali izgleda da je on lose prosao kod publike, pitanje je da li ce ga izdavati.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
nemoj me sad vuc za jezik....prvi put cujem...
koji je to sad vrag Asterid Argo?
Pricaj!!!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Jack, April, i jos neki dobri ljudi su zaglavljeni na to asteroidu... prosli su kroz neku energetsku crtu ili tako nesto (koja se prilicno cesto pojavljuje, btw...) i zavrsili u drugom delu galaksije, gde ima gomile vanzemaljaca... i Asteroide Argo bi trebao da prati njihova putovanja u maniru Star Treka... ali bas i nije ispao dobro.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 11:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma nema veze što nije ispao dobro...
Jebeno!!!!...u svakom slucaju!!
Fala Djole...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 18:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Djole, pa ti znas italijanski?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 18:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Snalazim se.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 09/09/2003 : 19:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
NN je meni uvijek bio jedan od omiljenih Bonellijevih junaka, uz MM.
Skupio sam sve SD brojeve, ali sam ih se odrekao u korist MM i nekih drugih (boljih,?) stripova.
Kao što je Kolekcionar rekao, epizode Zabranjena zona i Ljudi sjene su doista živa klasika. Loš crtež? Ni govora. Meni je Mari, uz onog koji radi naslovnjace, vjerojatno najbolji crtac NNa. Igra crno-bijelo, vrlo atmosferican crtež, dobre linije...
Vampyrus je takoder jako dobra epizoda, kao i njen nastavak Djeca noci.
Medu boljima su još: Iza zvijezda, U ponoru pamcenja, Jedanaesta zapovijed, Crni Monolit, Strava nad nama, Vrijeme osvete, Prljava ulica itd...

Never argue with a six-year-old who shaves.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 00:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Jack, April, i jos neki dobri ljudi su zaglavljeni na to asteroidu... prosli su kroz neku energetsku crtu ili tako nesto (koja se prilicno cesto pojavljuje, btw...) i zavrsili u drugom delu galaksije, gde ima gomile vanzemaljaca... i Asteroide Argo bi trebao da prati njihova putovanja u maniru Star Treka... ali bas i nije ispao dobro.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."


Zasto kopirati ista nalik Star Treku pitam se ja

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 10/09/2003 : 12:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
tja zašto ne ionako su stripovi puni kopija filmova i knjiga...i niko se ne tuži...glavna je interpretacija,ne osnovna ideja!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 10/09/2003 : 16:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

quote:
Originally posted by Djole

Jack, April, i jos neki dobri ljudi su zaglavljeni na to asteroidu... prosli su kroz neku energetsku crtu ili tako nesto (koja se prilicno cesto pojavljuje, btw...) i zavrsili u drugom delu galaksije, gde ima gomile vanzemaljaca... i Asteroide Argo bi trebao da prati njihova putovanja u maniru Star Treka... ali bas i nije ispao dobro.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."


Zasto kopirati ista nalik Star Treku pitam se ja

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.

No comment.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 01:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Star Trek je sranje, ako me neko nije razumeo

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/09/2003 : 03:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Razumeli smo te, i stavili na listu za odstrel... ;)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 03:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Znamo da to ne kazes ozbiljno
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 04:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Mrtav sam ozbiljan. A Star Wars je takodje neopev... Ne, ne, dosta vam je bilo Bozije reci za ovu noc

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 08:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Star Wars je bio dobar sa starim filmovima, ali ovi novi... Smece.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.

Edited by - Verfalk2003 on 11/09/2003 08:14:05
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/09/2003 : 10:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
istina ovi novi star warsi su smece,al su i svi sveukupno djecje maštarije,previše djetinjasto za moj ukus...
a Star Trek....pa ako išta mogu gledati i nakon 200 epizoda onda je to Star Trek,zato nemoš reci da je sranje,serija je za razliku od ostalik kontinuirano zanimljiva...a to što neki nisu sf ljubitelji to je njihova stvar...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/09/2003 : 11:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
a i ako je netko primjetio trenutno postoji cak 6 topica(uzmemo li u obzir i Legs) na temu NN-a,dosad nevideno...i pohvalno!

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 13:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Da, novi "Star Wars" je verovatno sranje... doduse ne zna, poceo sam jedno tri puta gledati onaj "Episode One" i svaki put sam zaspao... jeb'o takav film. Zbog toga ovaj "Napad klonova" cak nisam ni pokusao gledati. Nemam mnogo bolje mislijenje ni o ona prva tri koji su snimljeni, tjer sam par puta zaspao i gledajuci "Imperija uzvraca udarac", a onog prvog se vise i ne secam. Jedino sam "Povratak Dzedaja" glatko i sa zanimanjem celog odgledao.

A "Star Trek" je za mene nesto izuzetno... ne znam zasto, mozda zato sto sam u svim svojim jos decijim mastanjima o putovanju kroz svemir mastao o necemu sto je najpribliznije onome sto sam nasao u "Star Treku"... mozda...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/09/2003 : 13:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ja Star Wars ne mogu da smislim to su najlosiji filmovi ikada napravljeni!
Star Trek volim.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 11/09/2003 : 17:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
djole jesi li siguran ono za agenzia alfa?ja imam samo jedan(7 neparni)i citava je prica?
taj mi se asteroid cini zanimljivim.koliko je toga izaslo i jel uopste ista izaslo ili je to bila samo ideja?
star wars su mi super.kao mali sam gutao ona 3 dijela.od ovih novih svidio mi se prvi dio a drugi mi je bezze skroz.sto se tice star treka to mi je pravo glupo postalo.mozda sto studiram elektrotehniku pa kad pocnu pricati nesto tipa "jonizirajuce transemitirajuce zrake bla bla bla" i slicne gluposti odvalim se smijati.nije mi jasno kako to moze naloziti nekoga.uz ovaj zadnji film "nemesis" sam zaspao.

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000