forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nathan Never
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 02:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by Tonka:
_____________________
Vec su smislili trik.Ljudi u Nathanovom dobu žive puno dulje i izgledaju mlade. Npr. Legs Weaver ima 50 godina a izgleda puno mlade.
_____________________

Legs ima 50 godina? Uf, zamisli kako je tek izgledala sa 17
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by ---dp---

Dobro je sto ce Natan za 50 godina ipak ostariti (za razliku od ostalih strup junaka), osim ako opet ne smisle neki trik...



Zapravo ce za 100 i kusur biti prilicno mrtav, a njegov klon Nemo ce sa Ann voditi rat protiv Tehnodroida... (kad vec otkrivamo stvari iz nebjavljenih epizoda!)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



Uuuuuuu...vidi ti to,makar nije lijepo da se otkrivaju stvari,ovo me je jako zaintrigiralo
Fantasticno!!!
Znaci strip se sad negdje(u Italiji) prebacuje na totalno drugo podrucje,Nathanov klon i svijet sa Tehnodroidima,pa to je zapravo totalno nova radnja i vrijeme?!!!
Uh što volim SF!Neogranicene mogucnosti fabule i razradivanja price...pa tko bi više poželio
Ma ljudi,pa koji to strip još ima?!?!

Još kad bi Bernard to malo cešce izdavao...pa kad cemo mi citat ono što sad citaju i citat ce talijani?!
Ovako cemo do tog 150.tog broja stic tam negdj kad meni bude 45.g...
Daj Bern,pa NN je predobar strip da bi se davao na kapaljku...Molim te!!!
Pa nije vrag da cu morat talijanski ucit?Pa zar nema Boga!!?


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nemo i drugari se pojavljuju u NN Gigantima (osim broja 4), i prva tri Giganta su tipotpuno apsolutno i skroz na skroz neophodna ako mislis da pratis "veliku pricu" u NN-u. Ako ti je "Bratstvo sjene" izgledalo kao malo zbrkana epizoda, to je zato sto se direktno nadovezuje na NN Gigante #1.

Dakle, preporucujem da naucis italijanski.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
Ma ja preporucujem Bernardu da me ne tjera da ucim talijanski!
Pa onda bi trebao covjek izdat i te Gigante(bar kao ograniceno izdanje...il na narudžbu il neš?!),pa nema smisla cijeli strip ak se ne izdaje ono što je u osnovi podloga cijele stvari...!!!

Ma problem je s NN-om što je nekako prepovezan,apsolutno nije uobicajen strip!!!Stvarno cudo jedno devete umjetnosti!!!

Markose ak citaš ovo probaj neš kod Berna poduzet u vezi s ovim...
Pa cemu skupljat ak se zapravo preskace suština stvari?!?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/09/2003 : 10:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ja i dalje stojim iza toga da Bernie nikada, ili barem u narednih deset do petanest godina nece izdati nijedan gigant... pa pre bi isao Dylan nego Nathan, da ima teoretske sanse da to prodje. U stvari, jedina je sansa da se neki pirat seti tih epizoda... mada je i za njih preveliki zalogaj tih 240 strana na A4...

Dakle, ipak, italijanski...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 09/09/2003 : 11:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Ja skupljam Nathana. Ne ozbiljno.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/09/2003 : 11:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote by Tonka:
_____________________
Vec su smislili trik.Ljudi u Nathanovom dobu žive puno dulje i izgledaju mlade. Npr. Legs Weaver ima 50 godina a izgleda puno mlade.
_____________________

Legs ima 50 godina? Uf, zamisli kako je tek izgledala sa 17



MY BALLS YOUR CHIN!
Don't try and give me them lines
I ain't hearing it

Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/09/2003 : 15:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

U stvari, jedina je sansa da se neki pirat seti tih epizoda... mada je i za njih preveliki zalogaj tih 240 strana na A4...



Nathan gigante izlazio na 240 strana i to A4 format,kažeš!
Nisam imao pojma o ovome. Mora da djeluje fascinantno!
Naravno,na žalost,nema šanse da Berni to ikad objavi.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15478 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/09/2003 : 16:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
KO ZNA MOŽDA SAD I IZAÐE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/09/2003 : 16:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Naravno da je fascinantno. Ta 3 prva giganta su zaista zaista odlicna i tko god voli Nathana a da to nije procitao propustio je najbolje od onog sto saga o NN nudi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 09/09/2003 : 16:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
grrrrrrrrrrr
prvo nas crnjaci sa svojim crnim pogledima na svijet i ono sta je ovaj forum postao
pa nam onda spusta to sto nismo procitali Gigante!!!!!
Marko, e bas si ga zado ovih dana :(

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/09/2003 : 17:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Saljite mu mail,to ce ga obradovati ;-))!

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 09/09/2003 : 18:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma sad ce to Bernie izdat, samo verovatno na malom formatu, u formi nekog specijalca ili cak redovnog izdanja. Pa zar ne vidite da je covek raspolozen i da se vrati na neobjavljene Natanove epizode, uveren sam da ce objaviti i te gigante u interesu pracenja osnovne niti kojoj radnja ide...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6135 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/09/2003 : 19:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Bome,nije ti loša ideja -dp-.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 10/09/2003 : 12:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma nek on objavi gigante pa nemora izdat novi broj NN-a i 5mjeseci,ak mu je baš materijalno u glavi...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 10/09/2003 : 13:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Ja bi bio vrlo zadovoljan kada bi neko napravio recenzije tih
Gigantea.
Imam sve kod nas izdate Nathane i sad kužim da u stvari nemam ništa i
da ne kužim ništa o njemu jer mi ,ocigledno,fale kljucne stvari za
pracenje ovog lika.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 13:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
To je malo nezgodno kod Nathana, sto se tesko ukljucuju novi citaoci koji nemaju kompletnu kolekciju...
Go to Top of Page

purger27
Starting Member

Croatia
83 Posts

Member since 05/07/2003

Posted - 10/09/2003 : 18:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send purger27 a Private Message
Kad sam sve ovo procitao, cini mi se da je NN najkvalitetniji SB strip koji se izdaje na nasim prostorima. A buduci da ima sve vise topica o njemu na ovom forumu mozda i postane dovoljno citan da pocne izlaziti mjesecno. Mislim da NN definitivno zasluzuje mjesecni ritam kao i specijalce.

Tko zna? Mozda ce NN za par godina biti najcitaniji strip u Hrvatskoj i imati i extra izdanje.

Sumnjam da ce premasiti Zagora, ali za DD ima velike sanse.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/09/2003 : 18:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ja bi bio vrlo zadovoljan kada bi neko napravio recenzije tih
Gigantea.


Uskoro... (mada, kojim tempom odradjujem ostale obaveze, to "uskoro znaci "dogodine u ovo vreme"...)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/09/2003 : 18:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by purger27

Tko zna? Mozda ce NN za par godina biti najcitaniji strip u Hrvatskoj i imati i extra izdanje.


Aha. Narocito posto ga nema ni u Italiji.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 10/09/2003 : 18:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
pa nema veze djole bice to originalno ludensovo extra izdanje

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

purger27
Starting Member

Croatia
83 Posts

Member since 05/07/2003

Posted - 10/09/2003 : 19:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send purger27 a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by purger27

Tko zna? Mozda ce NN za par godina biti najcitaniji strip u Hrvatskoj i imati i extra izdanje.


Aha. Narocito posto ga nema ni u Italiji.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



Ma nisam mislio na tutto ili tako nesto, nego na prebacivanje redovne serije na nove (talijanske) brojeve, a extra da izdaje da nastavlja sa starima, naravno mozda u buducnosti.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/09/2003 : 23:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa da, to bi bilo jako interesantno, posto Nathan uopste nema kontinuitet, pa bi onda mogli da citamo te nove brojeve, bez prethodnog citanja starih... ;)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 11/09/2003 : 00:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
sto se tice NN-ove buducnosti dosta stvari ima objasnjeno u dodatku "Cronache del futuro" za specijalni broj 5,kao sto su Macintosh Act i Callaghan Act koji se spominju,itd...

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 08:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by purger27

Tko zna? Mozda ce NN za par godina biti najcitaniji strip u Hrvatskoj i imati i extra izdanje.


Aha. Narocito posto ga nema ni u Italiji.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."

Nema ni Dylan Extru.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000