forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor i plamena pašteta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 11:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Verfalk sve mi se cini da nisi citao najbolje Zagorove epizode...

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 14:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma nije on nista citao... osim "Arkticke sfinge" (salim se malo Verfalk)
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 10/09/2003 : 16:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
dd fan, ako na to misliš ove koje dolaze u Extri nisam.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/09/2003 : 17:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Onda koa da nista nisi ni citao... Ove epizode koje sad dolaze, i to upravo pocev od "Zagorove odiseje" (kad je sad "Ludens" izda, zvace se "Americka odiseja" jer je to originalni italijanski naziv) dolaze najbolje epizode Zagora kojima ovaj junak i duguje svu svoju popularnost. Da sad ne preuvelicam, onda ces previse i ocekivati od tih prica, pa se mozes i razocarati, ali svakako ih procitaj, znatno su bolje od ovih koje si citao.
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 10/09/2003 : 18:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Evo šta sam našao 100 stripova.
200kn plati 140kn


medju ostalima i broj 2 (italjanska numeracija)
87. ZS 455 Zagor Ciko i rubini-10kn
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/09/2003 : 19:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
AMericka odiseja je najbolje nacrtan zagor ikada.

I'm the hand up Mona Lisa's skirt. I'm a surprise. They don't see me coming: that's what you're missing.
Go to Top of Page

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 10/09/2003 : 22:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
Nisam ni ja citao te brojeve, jedva cekam.

Caramba i Carambita
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 01:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Eto Verfalk, sve ti je dp rekao.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 03:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by seinfeld:
___________________
AMericka odiseja je najbolje nacrtan zagor ikada.
___________________

Zasto?
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 04:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Pa Ferri u najboljem izdanju. Ima jos dobrih ali slazem se da je ta od najboljih.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 08:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Ne znam, ---dp---. Ja sam zagovaratelj teorije da je stari Zagor djetinjast. A sem toga nikad nisam volio Pepea, Bignottia, Donatellia, Ferria, Toriccellia. Ali kupovacu ih, mada sumnjam da ce mi promijeniti mišljenje. dd fan, zat ti nisi dd fan?

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 13:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by ddfan:
__________________
Pa Ferri u najboljem izdanju. Ima jos dobrih ali slazem se da je ta od najboljih.
__________________

Ne mogu sad da nadjem primere, ali meni ima mnogo boljih Ferrijevih... Premda ko zna, kad bih obratio paznju samo na crtez, mozda bih se i slozio...
Go to Top of Page

Anton Mikl
Senior Member

Slovenia
1262 Posts

Member since 07/07/2003

Posted - 11/09/2003 : 14:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Anton Mikl a Private Message
Meni cesto crtež utjece na pricu, da je onda sve loše!!

Veseli magarac
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 17:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Ne znam, ---dp---. Ja sam zagovaratelj teorije da je stari Zagor djetinjast.


Samo one koje je pisao sam Ferri i neke Nolittine, uglavnom sami pocetak serijala. Jesi li ti ikada citao nesto od sledeceg: Sedma runda, Invazija Akronijana, Hiljadu lica straha, Zver iz Valoka, Bratic Simon, Demoni ludila? Da ne nabrajam dalje. To je Zagor.
quote:

dd fan, zat ti nisi dd fan?


Samo nickom i fanaticnim kolekcionarstvom. Procitao sam skoro sve Zagore(a i jos "po nesto" od ostalih stripova :-)), pa sada zalim za utrosenim vremenom Ili kako je moja profesorica hemije imala obicaj da kaze: "Zali Boze utrosene energije"

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 17:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Jesam
Hiljadu lica straha(6/10. Zašto? Procitaj prvi post u topicu Utjecaj Star Treka na Bonelijeve stripove),
Zver iz Valoka(6/10. Bezveze. Posebno crtež.) i
Demone ludila(10/10.)

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/09/2003 : 18:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Dobro, opet su to poslednje Dnevnikove, znaci one starije nisi citao... 1000 lica straha je meni izvanredna epizoda(uticaj Star Treka?!) a Zver iz Valoka se, istina, izgleda samo meni svidja :-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 11/09/2003 : 20:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Evo tog posta, zapravo dio njega:
Bila je jedna epizoda ST u kojoj se pojavljuje jedno bice koje putuje kroz svemir i zaposjeda ljude, a onda ti ljudi pocinju ubijati. Nešto kao njihovo objašnjenje Jack TRbosjeka. Meni to lici na Hiljadu lica straha.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 11/09/2003 : 21:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
dobra je zver iz valoka, al se lako zaboravlja.
dobra je i prica tvrdokrilac, sa ferrijevim crtezom, i vatrena voda, koje uopste nemaju fantastike. al one vjerovatno nece dozivjeti extra zagora

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 00:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Evo tog posta, zapravo dio njega:
Bila je jedna epizoda ST u kojoj se pojavljuje jedno bice koje putuje kroz svemir i zaposjeda ljude, a onda ti ljudi pocinju ubijati. Nešto kao njihovo objašnjenje Jack TRbosjeka. Meni to lici na Hiljadu lica straha.


Nema sanse, to je previse uopsteno. Kada bi sve ideje posmatrali toliko uopsteno postojalo bi ih ukupno 100 komada... Naravno moguce je da je Toninelli gledao ST i odatle dobio ideju. Medjutim nije to to. Ne moze neko da upre prstom i da kaze - e to je Star Trek.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 02:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma ddfan, nisi dovoljno nabrajao... evo, za decu, da znaju sta jos postoji (nabrajam samo price a ne sve nastavke kroz koje se prica proteze, a u zagradi su osnovne asocijacije na pricu):
-Sloboda ili smrt (Seminoli)
-Oluja nad Haitijem (prvi Zagorov susret sa religijom Vudu, i sa zombijima, takodje)
-Tajanstveno krstarenje (blago sa Esmeralde, Kapetan Zmija, egipcanin Hamad)
-Karneval (braca sa reke)
-Dzimi Gitara (apaci, kod Italijana u koloru, retkodobra jednodelna prica)
-Bratic Simon
-Povratak u Darkvud (treci susret sa Helingenom)
-Podvodno cudoviste
-Stizu samuraji (jedna od kultnih prica, i od Buratinijevih omiljenih iz njegovog detinjstva)
-Sedma runda (Sila-Majk, prvi susret)
-Gnev Osaga (prelapa prica, prava drama...)
-Zimska zmija (ovo ne treba ni opisivati, najbolja Zagorova prica svih vremena)
-Poklic Sauka
-Plavokosa opasnost
-Beli tigar (prvi susret sa vesticom Darmom)


Eto Verfalk, ovo su ti samo price koje su kod "Dnevnika" izasle pre broja 400... Da li da nabrajam i dalje?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7103 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/09/2003 : 07:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Reci mu dp!
O ukusima se ne raspravlja, ali staviti Ferrija na 6 mjesto najboljih, zivih crtaca Zagora to ti je kao da stavis Jimi Handrixa-a na 6 mjesto najboljih rock gitarista.

Don't let your dreams be dreams, you know this living is not so hard as it seems.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 12/09/2003 : 09:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ma ddfan, nisi dovoljno nabrajao... evo, za decu, da znaju sta jos postoji (nabrajam samo price a ne sve nastavke kroz koje se prica proteze, a u zagradi su osnovne asocijacije na pricu):
-Sloboda ili smrt (Seminoli)
-Oluja nad Haitijem (prvi Zagorov susret sa religijom Vudu, i sa zombijima, takodje)
-Tajanstveno krstarenje (blago sa Esmeralde, Kapetan Zmija, egipcanin Hamad)
-Karneval (braca sa reke)
-Dzimi Gitara (apaci, kod Italijana u koloru, retkodobra jednodelna prica)
-Bratic Simon
-Povratak u Darkvud (treci susret sa Helingenom)
-Podvodno cudoviste
-Stizu samuraji (jedna od kultnih prica, i od Buratinijevih omiljenih iz njegovog detinjstva)
-Sedma runda (Sila-Majk, prvi susret)
-Gnev Osaga (prelapa prica, prava drama...)
-Zimska zmija (ovo ne treba ni opisivati, najbolja Zagorova prica svih vremena)
-Poklic Sauka
-Plavokosa opasnost
-Beli tigar (prvi susret sa vesticom Darmom)


Eto Verfalk, ovo su ti samo price koje su kod "Dnevnika" izasle pre broja 400... Da li da nabrajam i dalje?

Plavokosa opasnost je , Stižu Samuraji je tako-tako, a Sloboda ili smrt pa, eto, solidno. Ostale nisam citao.

Osamljenost nije u tome što smo sami nego u tomu što ne postoji ništa za cime ceznemo.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 12/09/2003 : 09:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Haha, vidim da si pohvatao one sa reprintima ;-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 12/09/2003 : 16:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
citam recenzije i ne vjerujem. kolekcionar se isposrao sa jedinicama i ne znam šta je sada dokazao. slažem se da su price loše i kada ih ponovo procitam dati cu i ja ocjene koje nece biti sjajne.
ali za naslovnice vukodlaka koje su odlicne dati jedinicu je debilno jer tvoj stav da su loše price se negira time što si sve posrao s jedinicama.
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 12/09/2003 : 17:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Ja znam epizode kojima bi kolekcionar dao desetku inace.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000