forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tex 500
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 25/06/2002 : 00:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Hamza JEBOTE PATAK stosi kupovao kada ja kupujem talijanskog TEXA. Mogao si ga pregledati i kodmene dasi samo javio.Istina da neznam nisam talijanski ali ovaj vredi para samo stoje u boji.

Go to Top of Page

desperado
Average Member



802 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2002 : 00:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send desperado a Private Message
ops… doslo je do promena redosleda postova, trebalo je moj post ici prije Markosa (moja gresak, mesto da editiram ja sam deletirao post)

…tacnije ja se nadam de je Ticci sudjelovao pri colorisanju, verovatno sa instrukcijama, jer da je farbano computerski to je jasno.
A zaklucak sto se tice price je verovatno na mestu no jubilarnost ovog broja sve baca u senci, ne!?

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/06/2002 : 10:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa i nije bas svejedno, upravo zato sto je jubilej ljudi su ocekivali nesto posebno. Pogotovo sto bi npr. bilo lijepo da su stavili poklon poster unutra ili slicno. Ovako je to nekako bezveze proslo...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

desperado
Average Member



802 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2002 : 14:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send desperado a Private Message
... valda to bi bilo jos bolje, ali i ovako nije lose jer cena manje-vise ostala ista (2.20 euro) a trosoci tiskanja u boji su valda veci (a sve skupa za jednu kapitalisticku firmu to nije nezanemarlivo).

a to sto "nekako bezvese proslo" mislim da je rezlutat sto se ovaj broj previse prije vremena eksponirao tako da prije nego izasao ljudi(oni koji su nekako uspeli da se nametnu kao neka kriticka masa, prvenstveno forumasi TWO-a) su se naslusali mnoge preprike, pocefsi od price, crteza i "kontraverzne" naslovnice. Kazem "kontraverzne" jer i sam Villa javno pokaza svoje nezadovolsto, sto mislim da je prenesena na jednom od postova ovog topica.

sve na sve meni je drago da sam doso do ovog primerka, za nesto bolje, otom po tom...

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10869 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/06/2002 : 15:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Kada Nizzi pise Texa ja pokazujem nezadovoljstvo.
BIZARNO - LUDENS ce u naredne dve godine objavljivati njegove brojeve.

Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 26/06/2002 : 10:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
markose, ili netko drugi, di si ti nabavio texa 500? trebao sam ic prosli vikend u trst, ali nisam, tako da mi je otpao tex, a zbilja bi ga volio nabavit.
sljedeca prilika za otic u trst mi je tek polovicom sedmog, kad idem i na more, pa molim da mi odgovori bilo tko tko je kupovao stripove u trstu - da li ima sanse da se nabavi neki strip star mjesec do mjesec i pol dana, na pr. u onoj knjizari non-solo-libri?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 26/06/2002 : 18:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
[quote]
Pa i nije bas svejedno, upravo zato sto je jubilej ljudi su ocekivali nesto posebno. Pogotovo sto bi npr. bilo lijepo da su stavili poklon poster unutra ili slicno. Ovako je to nekako bezveze proslo...

Ma, ljudi vjerovatno cekaju 1000. broj da ti ispune želju, Markose, jer bih otprilike tad ja mogao nauciti talijanski . Naravno, ako pocnem odmah.

Naslovnica je rutinski Villa.

Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/06/2002 : 21:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Heyoka nakon tri mjeseca mozes vec da razumijes dosta toga...

A nakon 8 godina mozes da ga zaboravis totalno

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/06/2002 : 00:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma poslao mi ga je prijatelj iz Italije, a drugi prijatelj mi ga je donio jer je isao u Italiju na dva dana pa mi je donio sa kioska...Mislim da ga neces moci naci u Non solo libri sredinom sedmog, ali bi mogao biti jos n akioscima (u to sam u biti uvjeren)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 27/06/2002 : 01:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
steinbrenner nemojse sikirati, ako bude bilo neophodno jati saljem texa iz amerike..
Svakako moj komsija hamza ima jednoga a imam ga i sam. Jedan nam je dovoljan, ionako neznamo ni jednu jedinu rijec talijanski.

Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 27/06/2002 : 13:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
kolekcionar, ako ga ne nagjem u trstu, najozbiljnije racunam na tebe (bez ikakvih smajlica) - nadam se da si ozbiljno mislio. ja imam prek sebe postarinu i cijenu stripa, to uopce nije upitno!
markos, jesam li dobro shvatio da i ti imas dva komada? ako da, jesi li zainteresiran za prodaju? da idem bezbrizno u trst, tj. da mi ne mora covjek iz amerike slat. sta se uopce moze nac u non-solo-libri, koliko stari stripovi. ima li ih 6 mj. starih?
kolekcionar, a kako si ti uopce nabavio strip u ameriku?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/06/2002 : 18:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da, imam dva (tj. nemam jos jer mi nijedan jos nije stigao ) ali vec sam obecao Parlovu dati jednu kopiju tako da nista od prodaje. Ali mislim da ces naci to u Trstu bez problema. U non solo libri mozes naci svasta ali i nista, zavisi sto ti treba. Ja nisam dugo bio, vec preko pola godine pa ne znam kako je sad stanje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 27/06/2002 : 23:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
steinbrenneru tex dolazi redovno u moje mjesto. Steta samo sto nije preveden na engleski, ali ja kupujem svaki broj.Inace poceo je veoma rano da stize , ito od broja
494 prije nije nikada dolazio, koliko je meni poznato.

Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 28/06/2002 : 14:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
kolekcionar, onda ja to smatram resenim, ako ne nagjem u trstu, ti mi ga saljes! to cu ti javit tamo negdje u osmom mjesecu

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

hamza
New Member

USA
251 Posts

Member since 15/06/2002

Posted - 29/06/2002 : 00:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send hamza a Private Message
dogovoreno..i budi bez brige.

Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 29/06/2002 : 00:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
steinbrenner kao sto mozes vidjeti i hamza se slaze, dakle racunaj daga vec imas.

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 30/06/2002 : 01:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Stale, javi se kad budes isao u Trst. OK?

...First they made me the king, then they made me pope
Then they brought the rope...
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 03/07/2002 : 14:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
nema problema, u trst idem sa mora, jer sam relativno blizu. dakle, da ti se javim prije nego idem na more ili prije nego idem u trst?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 06/07/2002 : 14:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Prije nego ides u Trst ako nije problem.

...First they made me the king, then they made me pope
Then they brought the rope...
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 08/07/2002 : 14:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
rijeseno. imam to prek sebe!

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page

steinbrenner
Average Member

Croatia
603 Posts

Member since 26/03/2002

Posted - 22/10/2002 : 12:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send steinbrenner a Private Message
kolekcionar, nisam nabavio texa 500 i sad racunam na tebe
pliz help
mozes li mi rec troskove slanja?

A TKO MENE PITA HOCU LI MISTER NOA?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000