forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagorov Forum
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2001 : 09:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Top tko je tebe sto pitao o glupim postovima
Za to je izgleda Hit profesionalac za neke
A za mene su neki drugi ali ne ti i Hit ili Zole i da ne nabarajam
Kako necete jednom shvatiti da ako je meni dobro nemora biti tebi i obrnuto
Top tu si u pravu da se neprica samo stripovima vec i o raznim glupostima ili prepucavanjima ili lickanju ili sepurenju i sto onda ionako je ovo samo za stripove

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2001 : 10:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
hjstduaeteaeeaj

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2001 : 10:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Ovaj forum je opcenito glupjer meni i sad pise da se nitko nije javio na Coltov topic a kad sam ovo pisao nije bilo ni Woo odgovora ni mog
Ok vi se slazite koliko hocete meni je svejedno ja cu iskreno da kazem svoje misljenje pa makar to nekog bolilo
Ja sam reagirao samo zbog Hita i nesvidja mi se to a vama se svidja pa dobro nije ni to problem
A sto se tice jadnosti foruma za mene je jadan i imam svojih razloga zasto to mislim

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2001 : 10:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Evo opet kad dodjem na stranicu i kad otvorim forum i dodjem na stripove pojave se svi topici ali prvi je ovaj Coltov na kojem pisem i sad opet ponovo ali oznaceno je 0 replys
kako to
Woo neljutim se sto me spominjes u tom smislu nemam nista protiv kad je to ponekad tako ali u pozitivnom smislu nadam se
Desperado dobro uocavas
Meni nije bitno da li je poginulo 125, 25, ili 250 vojnika uvjek je to gadno i zalosno ma koliko ih poginulo
A i o Indijancima mislim isto jer i oni su svoju zemlju branili ne kao mi u Evropi ali branili su svoji opstojnost
I volio bi da Ivans iznese sve sto zna o Ludom Konju
Posto se forum ugasio neznam da li je to ucinio i sto je rekao ako je uopce nesto rekao

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2001 : 11:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Za Zagora: drago mi je da si to objasnio jer ne bi volio da ljudi misle kako sam ja ili netko sa www.stripovi.com krivac za ukidanje tvog foruma. Takoder mi je drago da shvataš da je bolje za ljude da postoje 2 kvalitetna sajta (kamo srece da ih je i više) o stripovima jer to znaci više materijala i informacija za sve. Ja se oko ovog sajta jako jako trudim i mislim da sam postavio neke stvari koje nitko nema pa cak ni oficijelni Bonelli sajt, a to je cjelokupan popis epizoda po junacima sa ili bez naslovnica sa mogucnošcu pretraživanja. Sad vi usporedite www.sergiobonellieditore.it koji je radio ogroman tim dizajnera i programera nekoliko mjeseci(godina) sa mojim engineom za pretraživanje koji sam ja sam uradio za pet dana. Isto tako sam uvjeren da ce se Zagor jako truditi da poboljsa sadrzaj na svojim stranicama i dodaje nove i zanimljive stvari i tako smo svi profitirali. Ne vidim razloga svadji, tj. nitko se ni ne svadja, osim Krugera koji po obicaju tu i tamo potpali vatru. Sto se Hita i Lectera tice o njima sam dosta rekao u postovima upucenim njima. Bili su bezobrazni. Lecter je poslao 2 posta po 10 puta Samo da dobije zvjezdicu. To je bezveze jer ljudi troše impulse pregledavajuci topice sa novim porukama a tamo samo njegovih 20 istih postova. Hit je bio bezobrazan i vrijedao je. Koliko ja pratim ovaj Forum, a pratim ga nitko nikad dosad nije nikog vrijedao i ne želim da toga bude tu. Zato sam ga i upozorio n ašto je on reagirao djecje i uobraženo. Ne znam što sam ja to strašno njemu napravio osim što sam ga pristojno upozorio da pripazi na jezik.
Ne znam, mozda ja nesto krivo vidim, ali volio bi da mi netko ukaze ukoliko sam bio bezobrazan prema Hitu. Ako zaista jesam, ja cu se ispricati.


I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 13/11/2001 : 12:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Pa nisi trebao o godinama jer znas koliko se on na to ljuti
Malo je to zvucalo grubo iz mog ugla gledanja
On ima toliko koliko ima godina i treba ga kao takvog prihvatiti
Ako ga se odbacuje zbog godina jer se nezna dolicno ponasati onda se i ja osjecam ugrozenim jer ko zna sto ce se meni prigovoriti
S jednim ispravkom da Hit nije nikog vredjao
Jednina mana je sto je malo bio dosadan
i sto se na to pregrubo reagiralo
A o mome potpaljivanju vatre nebih htio jer ja cu se uvjek naci u sredistu svadje da smirim obje strane ako do toga dodje
A vec sam napomenuo ako se netko vredja na moje rijeci neka se izjasni i ako netko zahtjeva ja se povlacim
A LAzariusa sam namjerno ispljuvao i jos uvjek cekam uvjerljivu obranu
Isto koliko sam se ja trudio da obranim Bleka na Zagorovim stranicama pa sad bi bio red da netko iznese argumente za obranu Lazariusa

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/11/2001 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Zagor je pravu njegov site jos uvjek ima tone sadrzaja bez chat i strip foruma.
"Ne zanima me koliko imam posjeta i slicno jer sajt nisam pravio za sebe nego za sve ljude."
Ne mora te zanimati ali pratio sam taj sajt od kada su zagoru i ciku mjehurici izlazili iz usta(if you know what i mean)pa evo da te podsjetim uskoro 200000 posjetitelja sto ipak nesto znaci.A posto ja kao i kruger volim da kazem sve u lice, here it goes , ti si
(mozda) trebao da najavis da ces neke dijelove sitea zatvoriti ali tvoj je site pa radi sta hoces...

Markose rijesi jednom taj problem s serverom jer site je spooooooooor.Znam da placas dosta para ali nek se ne zafrkavaju i nek ti provide-u (daju) ono sto trebaju da provide-u (daju) za te pare...

Nice boys don't play rock 'n roll.



Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2001 : 18:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
ma znam da je spor, i vjeruj mi da ih gnjavim, ali ne pomaže...Kao prebacili su me na bolji server koji nije opterecen i sve to, ali neke bitne promjene ni ja ne vidim. Problem je sto ne mogu naci dobrog providera tu kod nas...

I'm a reasonable man, get off my case.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1893 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 14/11/2001 : 21:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
Pozdrav prijatelji!
tek sad na Markosovom forumu, jer sam bio na zws, pa s obzirom da je vecina ljudi odavde bila i tamo bilo je dovoljno.
zao mi je zbog Zagorove odluke da ukine forum, jer sam ipak njemu davao prednost.
ovde mi se ne svidjaju svadjice, ali sam ipak zadovoljan cinjenicom da jos uvek postoji mesto gde mogu ponesto saznati od poznavaoca stripa.
Ziveli!!

Caramba
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2001 : 22:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Yo! man
Pozdrav i tebi
I meni je bio drazi Zagorov forum ali sto se moze
Mozda nam i ovdje bude dobro ko zna

Go to Top of Page

KOLEKCIONAR
Senior Member

USA
1976 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 14/11/2001 : 22:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KOLEKCIONAR a Private Message
Pozdrav

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/11/2001 : 22:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Jeah

Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 14/11/2001 : 22:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Bas mi je drago, da ste se sad svi to snasli. Poseban pozdrav Kolekcionaru, stvarno si mi nedostajao.

Go to Top of Page

zagor
New Member

227 Posts

Member since 02/11/2001

Posted - 15/11/2001 : 02:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit zagor's Homepage  Send zagor a Private Message
Sta fali ovom forumu? Ljudi, nikad vam udovoljiti.
Ako vam se ne svidjaju boje i izgled, mislim da to marko moze lako popraviti.
Inace meni ne izgleda lose.

seks, erotika, bondage i lingerie
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000