forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najbolji i najgori strip 2003. godine.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 04/12/2003 : 15:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Sigurna sam da bi se neka od ovih izdanja ipak dala naci u knjizarama.


U Solarisu imas oba Calvina, a u IPS-u sam video BP-a. Samo mislim da bi te jeftinije izaslo da ih narucujes postom i placas postarinu umesto knjizarskog udela.

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 04/12/2003 : 19:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
best: sve od Ken Parkera i MM Djevojka iz torte (mogao bi tu stati i Doctor Mystere)
out: Chico pracovjek (nisam ga ni procitao jer mi je bio stvarno preglup)
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 04/12/2003 : 19:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
NAJBOLJI: NN-Oci neznanca
NAJGORI: Zagor - Sramotni sporazum

A definitivno najbolji strip koji sam procitao u 2003 je Bluberi-Chihuahua Pearl.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

German
New Member

Austria
283 Posts

Member since 08/06/2002

Posted - 04/12/2003 : 21:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send German a Private Message
Najbolji: ------------
Najgori: Zeljezni Narednik
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 05/12/2003 : 00:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
najbolji: crveni alarm, mister blubberi (hm iako sad nisam siguran jer to bilo u stripoteci ove godine), grendel tales (iako sam to citao prije, al kak je kod nas sad izaslo...)
najgori: ko sto bilja ja mislim rece (?) a i kako me profa iz gitare uvijek ucio da ne pljujem po muzici koju nisam u stanju odsvirat, nemam neki najgori iako me nathan never sve vise razocaravao iz broja u broj al eto zadnji je stvarno iznimka osobito sto se crteza tice
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 05/12/2003 : 01:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
A sto je losa ova zadnja naslovnica Nathana. Ajme. A vidim da ni slijedeca nije nista bolja.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/12/2003 : 05:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by big joco

best: MM Djevojka iz torte (mogao bi tu stati i Doctor Mystere)


zaboravio sam,daleko najgori strip,iako mi je mm zakon...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/12/2003 : 10:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by dekara

quote:
Originally posted by Gaston

Evo moga izbora:

Najbolji strip:

GRUNGE GENETIKA - Bayeto / Zalozabal

[


chek bre kolko se ja setjam tu ni traga od snega nema:)


************************
i`m maybe bad - but i feel...good!!!!





Pamcenje te dobro služi! Jebiga, nekad je i meni sklop za fetiš iskljucen ha ha ha...

I nemoj više ovako "s neba pa u rebra". Ostade nam dd fan bez teksta.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 05/12/2003 : 11:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Malo se tesko odluciti za najbolji.Mozda prvih 10.A najgori nisam procitao.Uvijek odustanem na trecoj stranici.
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 05/12/2003 : 11:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
Hajde i ja da se pridruzim komentarima.

Van Bonellija nisam mnogo toga citao, pa bih za najbolje uzeo DD: Na ruti Mobi Dicka, NN: Oci neznanca i Stripotekino izdanje Doktor Misterija. Moguce je da je u Stripotekama ove godine izaslo i mnogo boljih radova, neka prokomentarisu oni koji su ih citali.

MM Specijalac je bio osvezenje, steta sto Bernard nije nastavio tamo gde je stao Dnevnik (kod NN-a je na pr. krenuo od prvog Specijalca, pohvalno), jer je preskocio nekoliko sjajnih epizoda. Od broja 15 pa nadalje se vidi da i u Specijalcima nedostaje ideja, kao i u redovnoj seriji, ali su jos uvek OK, tako da dajem Devojki iz Torte srednju ocenu.

Najgori strip koji sam citao ove godine bi ipak bio DD: Ponori ludila. Vidim da je Ciko Pracovjek dobio masovnu podrsku u ovoj kategoriji, ali nisam imao tu ne(srecu) da ga procitam.
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 05/12/2003 : 12:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
ali nisam imao tu ne(srecu) da ga procitam.

imao si srecu što nisi procitao cika...kakav si sreckovic mogao bi igrati loto:)))
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 05/12/2003 : 19:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
E ,meni bi bio najbolji strip definitivno MISTER NO ,kojeg ,gle cuda ,nije bilo u 2003.g!!!!
AAAAAARRRGGGGHHHHH!!!!!

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/12/2003 : 20:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
najbolji: kradljivac sjena by laurenti
najgori: mm djevojka iz torte
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 05/12/2003 : 20:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message
E da ,Spec MM -UŽAS!

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/12/2003 : 21:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Najbolji: DyD - Na ruti Moby Dicka
Najgori: nasrecu ne skupljam stripove da bi ih ocjenjivao koliko su glupi!!!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 05/12/2003 : 22:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
Najbolji: nisam baš pokupovao sve što je izdano kod nas protekle godine, od fanzinske i magazinske produkcije to je sigurno "Rdeci alarm", svidio mi se i onaj Frazerov strip u zadnjem Endemu... "Grendel Tales", netko ih je spomenuo, ali citao sami ih i prije. Bonellija više uopce ne pratim. Lijepo je što je izašao Prattov "Mu", nisam ga još procitao, ali ce definitivno visoko kotirati. Dobar je i strip Irene Jukic "Kratka biografija" izašao u katalogu Divljeg Oka.
Najbolji strip koji sam pod zadnje procitao definitivno su "Watchmen" od Moorea & Gibbonsa, ali to se ne racuna. Lavriceve "Bosanske basne" su takoder prilicno OK.
Vidim da je Berni objavio nedavno cak dva Hermannova albuma, "Jeremiah: Placenici" i "Ubili su Divljeg Billa". Dvoumim se koji da kupim. Stil je potpuno isti, prepoznatljivi naturalizam, Jeremiah je Jeremiah, ali je poslije 13 epizode primjetna promjena nagore. Što vi mislite? Možda ipak kupim "Divljeg Billa", sadržajno nešto novo.

"Tek kad sam s tobom, misli su jasne.
Tek kad sam s tobom, alarm ugasne."
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 05/12/2003 : 23:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message
Pozdrav,

Najbolji 2003 je Manhattan Beach 1957

Edited by - renda on 05/12/2003 23:26:45
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 05/12/2003 : 23:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
najbolji:Zagor protiv vampira i DD special
najgori:MM special i Ciko pracovek

Quando vi dico"seguitemi miei prodi"voi potreste anche fare lo sforzo di seguirmi
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/12/2003 : 23:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by renda

Pozdrav,

Najbolji 2003 je Manhattan Beach 1957



Ima tu nesto...

you know the world is fucked up when the best rapper is a white
guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the nba is chinese, the
swiss hold the america's cup, france is accusing the usa of arrogance and the german's don't want to go to war."

Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 06/12/2003 : 00:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message
meni najbolji-Tallyjevi stripovi
najgori-ne znam baš
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 06/12/2003 : 01:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message
Najbolji u 2003. mi je Hermannov Manhattan Beach 1957.
E sad za najgori, nemam pojma.

"Nightmares are endless"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/12/2003 : 14:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Najbolje sto je izaslo ove godine kod nas bi bili Rdeci Alarm, Killing Joke i Divlji Bill je mrtav. I da, Maus, jel to izaslo ove godine? Ja sam to ionako citao u originalu pa ... Najgore... Ne znam, malo sam u zaostatku sa Zagorom, pa nisam citao ovih zadnjih 10-tak epizoda, ali od ovoga sto sam procitao najgori bi bio Grunge Genetika (sorry Bernie:-)).
Boc, ako se dvoumis izmedju Jeremiah i Wild Billa, uzmi Wild Billa. Po meni, izenadjujuce dobro!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 06/12/2003 : 14:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
uzas jedan kako su misljenja suprotna!! :)) bas se vidi tko sto skuplja i kakvi su ukusi
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 06/12/2003 : 15:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Batman: Strasan Vic daleko najbolji. DD kratke price i sjecanja na nevidljivog bi izdvojio od dylana. Svakako Mugambi iz prvog Q-a. Usagi 3 mi je prejak. Ma brdo toga dobroga izlazi.

Ono sto me razocaralo: Jeremiah: Tko je plavi lisac?, Corto: helvetske price.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 06/12/2003 : 16:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
Od domacih izdanja, najbolji su mi ove godine bili Bone (tradicionalno), Killing Joke i Grendel (konacno objavljeni kod nas), te Akira (koji sada vec izlazi drugu godinu).
Najlošiji: Grunge Genetic (kužim da to nekima može biti dobro, ali definitivno nije po mom ukusu), te jedan veliki Bilalov album (mislim da je objavljen u BiH, odustao sam nakon dvije stranice i nisam se potrudio ni ime zapamtiti!), te definitivno najdebilniji strip ove godine - Chico specijalac! :(((

THERE, THERE
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000