forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 najgluplji strip/ili junak stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/12/2003 : 16:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

quote:

ne znam tacno naziv ''junaka uglavno je sa specijala zagora utrka balona


Ne znam za takvog...




Jel to možda Barun Ikarovo Pero??
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 07/12/2003 : 16:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
quote:
Originally posted by Ado

MA LJUDI JA SE SAMO ZEZAM, MALO DA PODBODEM VAS EKSTREMNE FANOVE MrNOa I MM. Nadam se da ne zamjerate previse.:)


-------------------------------
ma mi smo znali...ne zamerimo ti! ZAMERIMO onima koji štampaju CHICO PRACOVJEK a MM ne!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 07/12/2003 : 18:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Meni su mnogo glupi ovi novi Alan Fordovi, ali ja ih i dalje kupujem...

grijesnjice

Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.Te stvari kostaju puno para
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 07/12/2003 : 20:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Jest, Bardho, to je ta epizoda i lik.

Najgluplji lik: Java. Glupan ne zna ni pricati.

Najgluplji strip: svi americki superheroji.

"I dok se troše zrnca mog životnog sata
i dok mi ruka drhtavo stihe piše
vec me polako samrtna groznica hvata
Bogu hvala - još malo i necu se patiti više."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 07/12/2003 : 21:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by big joco

e pa sad pametnjakovici- odgovorite po kom jebenom kriteriju je Djevojka iz torte lošiji strip od Chici pracjovek???? Baš bi htio cuti jedan PAMETAN odgovor!!!

Ako neku stvar ne razumeš ne možeš nju nazvat glupom, nego sebe!


Po prodaji i profitu
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 07/12/2003 : 21:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by big joco

e pa sad pametnjakovici- odgovorite po kom jebenom kriteriju je Djevojka iz torte lošiji strip od Chici pracjovek???? Baš bi htio cuti jedan PAMETAN odgovor!!!

Ako neku stvar ne razumeš ne možeš nju nazvat glupom, nego sebe!


Po prodaji i profitu



Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

gogo
New Member

Croatia
127 Posts

Member since 22/10/2002

Posted - 07/12/2003 : 23:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit gogo's Homepage  Send gogo a Private Message
gordon link drzi poziciju.DD pakleni pas citas i ne vjerujes da si dao lovu za ovo.

jedna obicna atomska bomba u stanju je da covjeku upropasti citav dan
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/12/2003 : 00:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Najgluplje lose mange.

Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/12/2003 : 13:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Meni su mnogo glupi ovi novi Alan Fordovi, ali ja ih i dalje kupujem...

...............moja sucut.iskreno.
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/12/2003 : 13:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message
mislim da je najbesmisleniji junak koji se pojavio ovdje bijo nick raider....to nikak nisam mogao citat.....
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/12/2003 : 14:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message
quote:
Originally posted by tony starks

mislim da je najbesmisleniji junak koji se pojavio ovdje bijo nick raider....to nikak nisam mogao citat.....

.....wohou!..tolko sam otkacen da samog sebe kvotiram....nick je bio užasan junak al najgori strip je danas definitivno alan ford jer nijedan drugi nije samog sebe TOLIKO POKOPAO...cista strava i užas od ispraznosti besmisla i gluposti...boli me srce i duša kad samo pomislim.............
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 08/12/2003 : 15:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Mandrak mi je uvijek bio dosadan, pa ga i nisam puno citao.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 08/12/2003 : 15:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
alan ford je nekad bio toliko dobra, ali ne postoji strip koji se s vremenom toliko srozao, mislim da bi im bilo bolje da ga ukinu ili da neprestano rade re-izdanja prvih stotinjak brojeva. Ovo od Borgisa je užas, užas
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 08/12/2003 : 18:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Meni Raider nije bio tako loš, bili su neki policijski primjeri koji su se kroz cijeli strip dopunjavali sa logikom što se ne sreca tako cesto u ostalim stripovima.A i simpatican mi je bio Nick, bio je relaxed i flexible.

Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 08/12/2003 : 18:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Meni je Nick Raider dobar junak, steta sto ga SD nije duze izdavala.
A najgori strip junak je definitvno Alan Ford, ono sto je nastalo od njega je cisti uzas...

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 08/12/2003 : 22:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
najblolji je Lola Budalas, a najlosiji Kanta
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 09/12/2003 : 00:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
izvinjenje ja sam malo krivo prvo procitao. najlosiji je definitivno zagor al mislim da smo to ovdje vec milju puta presli.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 09/12/2003 : 07:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by sAdam

izvinjenje ja sam malo krivo prvo procitao. najlosiji je definitivno zagor al mislim da smo to ovdje vec milju puta presli.


Kako da je onda najtrazeniji?
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 09/12/2003 : 15:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Najgori je definitivno Alan Ford posle, recimo, 183. epizode (mozda i ranije ali ovo je moje najlicnije misljenje). Ono sto je postalo od njega je stvarno zlocin za Hag. Igorpb je rekao da je Zagor najtrazeniji ali mislim da to nije merodavno objasnjenje kvaliteta posto su najprodavanije stvari na svetu toalet papir i shakira. Ja, recimo, obozavam zagora i uvek kazem da je to zbog toga sto prva ljubav zaborava nema jer sam naucio da citam uz zagora. mozda medju najgore mogu da svrstam i Velikog Bleka u yu izdanju.

Nobody expects the spannish inquisition!
Go to Top of Page

sAdam
Junior Member



Croatia
346 Posts

Member since 29/06/2002

Posted - 09/12/2003 : 22:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sAdam an ICQ Message  Send sAdam a Private Message
quote:
Kako da je onda najtrazeniji?

pa o tome bi mogli raspravljat...al mislim da se vec previse svadja vodilo oko toga (ko sto rekoh)
a i ja sam ga nekad procitam al mi je uvjerljivo najlosiji strip koji sam citao. to je samo moje misljenje-no hard feelings
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/12/2003 : 23:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb

quote:
Originally posted by sAdam

izvinjenje ja sam malo krivo prvo procitao. najlosiji je definitivno zagor al mislim da smo to ovdje vec milju puta presli.


Kako da je onda najtrazeniji?

zato sto najvise odgovara balkanskom mentalitetu, mada smo o ovome hiljadu puta diskutirali

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 10/12/2003 : 04:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by big joco

e pa sad pametnjakovici- odgovorite po kom jebenom kriteriju je Djevojka iz torte lošiji strip od Chici pracjovek???? Baš bi htio cuti jedan PAMETAN odgovor!!!

Ako neku stvar ne razumeš ne možeš nju nazvat glupom, nego sebe!


Po prodaji i profitu


---------------------------------------
i kakav profit imaš ti od toga?? Stvarno pametan odgovor
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 10/12/2003 : 08:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by igorpb

quote:
Originally posted by sAdam

izvinjenje ja sam malo krivo prvo procitao. najlosiji je definitivno zagor al mislim da smo to ovdje vec milju puta presli.


Kako da je onda najtrazeniji?

zato sto najvise odgovara balkanskom mentalitetu, mada smo o ovome hiljadu puta diskutirali

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?

Moze biti nego sam ja ovdije kratko pa sam propustio te diskusije.Od nasih starih izdanja Dnevnika meni je Zagor odmah poslije KP , MM i DD. Ali svako ima svoje misljenje.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/12/2003 : 10:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

Najgori je definitivno Alan Ford posle, recimo, 183. epizode (mozda i ranije ali ovo je moje najlicnije misljenje). Ono sto je postalo od njega je stvarno zlocin za Hag. Igorpb je rekao da je Zagor najtrazeniji ali mislim da to nije merodavno objasnjenje kvaliteta posto su najprodavanije stvari na svetu toalet papir i shakira. Ja, recimo, obozavam zagora i uvek kazem da je to zbog toga sto prva ljubav zaborava nema jer sam naucio da citam uz zagora. mozda medju najgore mogu da svrstam i Velikog Bleka u yu izdanju.

Nobody expects the spannish inquisition!

potpuno se slažen s tobom. prvi strip koji mi je pao u ruke bio je zagor i to još iz dana kada sam samo mogao gledati slike. prve ljubavi su prve ljubavi i uvijek im se vracamo koliko nam se one sada cinile djetinjaste - zagor je kriv što su stripovi moja droga.

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/12/2003 : 13:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by big joco

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by big joco

e pa sad pametnjakovici- odgovorite po kom jebenom kriteriju je Djevojka iz torte lošiji strip od Chici pracjovek???? Baš bi htio cuti jedan PAMETAN odgovor!!!

Ako neku stvar ne razumeš ne možeš nju nazvat glupom, nego sebe!


Po prodaji i profitu


---------------------------------------
i kakav profit imaš ti od toga?? Stvarno pametan odgovor


imam divnu kolekciju ciko specijalaca + Berni me placa da hvalim njegove stripove
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000