forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 moja nova galerija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 16/12/2003 : 09:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
pozdravcic Mihi za pohvalu.

Macane, moze i tako, jos bolje.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 16/12/2003 : 09:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
nenno, naravno da te razumem. Meni i ove ilustracije mnogo znace u monotonim trenucima radnog vremena. razvesele me. Pretpostavljam da je i tebi tako kad crtas. Pozdrav i nadam se da cemo jednom videti i tvoje crteze.

Imaš u fanzinu dva moja crteža (pod imenom Neven Caganic), a uskoro cu poslati i još nekoliko.
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 16/12/2003 : 13:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
A da, sad sam videla indijanca, mada mi ZAgor nije hteo da se ucita.

Malo sam popravila stranicu. Mala Sirena mi je dala ideju pa su sad slikice poravnate koliko-toliko. MAlo bolje izgleda. Sam sajt je katastrofa ali nemam sad vremena da ga kompletno sredim. Bice valjda jednom. Treba da ubacim jos sto-sta.
Onaj drugi sajt sto je u profilu mi je vise personal pa su mi fotke zauzele vise mesta, a ovaj je vise strip sajt.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/12/2003 : 00:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

quote:
Originally posted by Dado

Izgleda zanimljivo, nego zasto samo zene?
Nije da mi smeta cak naprotiv ali sigurno postoji neki razlog...



naravno da postoji. Ne umem dobro da crtam muskarce. A da budem iskrena, niko bas i ne zeli da gleda crteze muskaraca. No bice i toga, cim naucim vec jednom musku anatomiju. Zensku znam odlicno iz prostog razloga sto imam ogledalo, ali kod muske me kopka i problem pokreta, stava, izraza lica. Uvek mi ispadnu pomalo feminizirano ili u najboljem slucaju kao neki manekeni, a to necu.
Nisam bas jedina, cini mi se da je mnogim crtacima lakse da crtaju likove sopstvenog pola, valjda zato sto svako najbolje poznaje samog sebe.


Nisam neki crtac ali volim pomalo crtati onako kad mi je dosadno i kad se opustam.
Da budem iskren meni takodje bolje "leze" zenski likovi od muskih.
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 17/12/2003 : 01:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
kako znaš da ti bolje "leže" ženski likovi
al si isprobao kako "ležu" muški likovi


Edited by - MALA SIRENA on 17/12/2003 01:19:57
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 17/12/2003 : 06:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by MALA SIRENA

kako znaš da ti bolje "leže" ženski likovi
al si isprobao kako "ležu" muški likovi



Ova ti je dobra
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 17/12/2003 : 10:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
AMEN -neko je shvatio šalu :)

Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/12/2003 : 00:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by MALA SIRENA

kako znaš da ti bolje "leže" ženski likovi
al si isprobao kako "ležu" muški likovi




Vraze jedan, tebi je samo "ono" na pameti...
Jeli tvoj muz mozda radi dvije smjene u jednom danu a ostalih osam sati
spava umoran od posla...
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 18/12/2003 : 00:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
iiii da ti je znat -zašto moj muž spava cilu noc :)
inace moj muž radi 14 h -dnevno i to najmanje :(
barem do 24.12 :(
ali onda se samo zabavljamo do 3 miseca :))


Edited by - MALA SIRENA on 18/12/2003 00:39:09
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/12/2003 : 00:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
A onda 4og dolaze glupi turisti ;-))...

you know the world is fucked up when the best rapper is a white
guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the nba is chinese, the
swiss hold the america's cup, france is accusing the usa of arrogance and the german's don't want to go to war."

Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 18/12/2003 : 01:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
ne nije to :))
turiste hvatamo u 8 misecu :))

Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/12/2003 : 01:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ja sam se uvijek pitao sta rade Dalmatinci kad je zima ?
Nema turista,ne mozes se kupat...Jel vi uzimate mozda godisnji od 6 mjeseci dok se ne pjavi sunce?
;-))))

you know the world is fucked up when the best rapper is a white
guy, the best golfer is a black guy, the tallest guy in the nba is chinese, the
swiss hold the america's cup, france is accusing the usa of arrogance and the german's don't want to go to war."

Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 18/12/2003 : 02:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
ja sam negdi najmanje 30km od mora- šta je nama puno :)
tako da se ne bavim apartmanima ali imam u planu za nekih 10 god,dugorocni plan ali uspit cemo -pa cete doc na tulum u vikendicu :)

-mi vecinom radimo sezonski
misec dana se ubijamo od posla da bi 2-3 miseca uživali i trošili :))
samo onda ja kupim stripova pa me muž skoro zadavi :))


Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 18/12/2003 : 12:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
Originally posted by MALA SIRENA

ja sam negdi najmanje 30km od mora- šta je nama puno :)
tako da se ne bavim apartmanima ali imam u planu za nekih 10 god,dugorocni plan ali uspit cemo -pa cete doc na tulum u vikendicu :)

-mi vecinom radimo sezonski
misec dana se ubijamo od posla da bi 2-3 miseca uživali i trošili :))
samo onda ja kupim stripova pa me muž skoro zadavi :))



30 km od mora... pa to je super. Taman da odes leti svaki vikend da se kupas. Ja moram da putujem najmanje 12 sati da stignem na najblize more. A onda, tamo sve uzasno skupo, pa moram da platim avion za Tursku, a uzasno se bojim aviona.

He, he, ja isto kupujem tone stripova, ali i casopisa, knjiga, svacega, i onda ne mozes da otvoris nijedan ormar a da ti nekakva gomila ne padne na glavu. A sad mi ni to nije dosta vec imam cak 3 svoja sajta. Megalomanka!
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 18/12/2003 : 12:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
Uzgred, evo dodala sam konacno jedno musko (nadam se da lici na musko) u moju galerijicu slikica. Poslednja slicica desno. Nije bas sjajan, jope lici na nekakvog manekena, ali za pocetak...(drugi je, prvi je katastrofa)
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 18/12/2003 : 16:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
nama je predaleko :(
vecinom split i nije baš najcisti a ja alergicna na 100 stvari
tako da smo išli vecinom u makarsku a to je negdi 1h-1:30h vožnje i toliko nazad :(
isto tako ja ne podnosim baš najbolje vožnu
tj. kad neko drugi vozi :(
a drugi ne podnose najbolje kad ja vozim :)))-obaram brzinske rekorde pa su svi ukoceni :))
tako da samo naletili na neku zemljicu u Marini kraj Trogira - malo se više zadužili
i sada smo ponosni vlasnici male zemljice uz more :)))
s time mi mislimo osigurati svoju buducnost :)- valjda cemo uspijeti
i tu se nadamo da cemo jednog dana raditi ono šta volimo i usput se malo baviti turizmom
inace moj muž obožava pecanje a ja slikanje tako da nam to misto super odgovara :)

Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/12/2003 : 18:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by MALA SIRENA
i sada smo ponosni vlasnici male zemljice uz more :)))


imaš li ti dozvolu za gradnju

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 18/12/2003 : 19:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
nemam dozvolu- ali je gradevinsko
triba se izvaditi :(
ali za to mi triba kunica -pa ce to malo pricekati :)))
za par godina cete doc kod mene u vikendicu - pa cemo tulumarit po cile dane :))))

Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 19/12/2003 : 04:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

quote:
Originally posted by MALA SIRENA

ja sam negdi najmanje 30km od mora- šta je nama puno :)
tako da se ne bavim apartmanima ali imam u planu za nekih 10 god,dugorocni plan ali uspit cemo -pa cete doc na tulum u vikendicu :)

-mi vecinom radimo sezonski
misec dana se ubijamo od posla da bi 2-3 miseca uživali i trošili :))
samo onda ja kupim stripova pa me muž skoro zadavi :))



30 km od mora... pa to je super. Taman da odes leti svaki vikend da se kupas. Ja moram da putujem najmanje 12 sati da stignem na najblize more. A onda, tamo sve uzasno skupo, pa moram da platim avion za Tursku, a uzasno se bojim aviona.

He, he, ja isto kupujem tone stripova, ali i casopisa, knjiga, svacega, i onda ne mozes da otvoris nijedan ormar a da ti nekakva gomila ne padne na glavu. A sad mi ni to nije dosta vec imam cak 3 svoja sajta. Megalomanka!

Zivio sam godinu dana u Dalmaciji tacnije u Zaostrogu i za to vrijema nisam vidio ni jednog Dalmatinca da se kupa.Ostala je misterija zasto?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2003 : 06:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb
Zivio sam godinu dana u Dalmaciji tacnije u Zaostrogu i za to vrijema nisam vidio ni jednog Dalmatinca da se kupa.Ostala je misterija zasto?


zašto se zagorci ne grudaju kad pada snijeg...
isto tako se ni dalmatinci ne kupaju,ja prvi...


...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Pajke
Senior Member

Serbia
2999 Posts

Member since 13/11/2001

Posted - 19/12/2003 : 09:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajke a Private Message
30 km!? Pa to caskom biciklom predjes...oko 1h.
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 19/12/2003 : 10:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
ne znam di si ti to vidio da se dalmatinci ne kupaju :)))

kod nas sve poludi i ide na more :)

ja obožavam kupanje na moru -doslovice ne izlazim po par sati iz vode
obožavam ronit-pa nas možda ne vidiš ;)))

Bondica.James Bondica
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/12/2003 : 11:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
kako bi ono rekao mrgud iz štrumpfova:"ja mrzim kupanje"


...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 19/12/2003 : 11:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by MALA SIRENA

ne znam di si ti to vidio da se dalmatinci ne kupaju :)))

kod nas sve poludi i ide na more :)

ja obožavam kupanje na moru -doslovice ne izlazim po par sati iz vode
obožavam ronit-pa nas možda ne vidiš ;)))

Bondica.James Bondica

Sa jutrom idu u ribu.Po danu se zabiju u kuce a predvece pijuckaju vino ,bocaju i cakulaju.A u moru ih nikad nisam vidio.Mozda rone.
Go to Top of Page

MALA SIRENA
Advanced Member



Croatia
3843 Posts

Member since 02/03/2003

Posted - 19/12/2003 : 11:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit MALA SIRENA's Homepage  Send MALA SIRENA a Private Message
Sa jutrom idu u ribu.Po danu se zabiju u kuce a predvece pijuckaju vino ,bocaju i cakulaju.A u moru ih nikad nisam vidio.Mozda rone

jutro prispavamo :)
po danau se budimo
navece se spremamo
a po noci tulumarimo :))))

Bondica.James Bondica
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000