forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Evo sta mi je odgovorio Moreno Burattini...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 16/12/2003 : 16:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
ne kužim kako vam laurenti može biti najgori. covjek crta prekrasno. kradljivac sjena mi je najbolje crtani zagor u ovih 20 komada što ludens nadoknaduje.
chirolla i casaro su definitivni užas.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/12/2003 : 17:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
chiarolla=bljak na kvadrat...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 16/12/2003 : 17:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Meni samo nije jasno na osnovu cega vi svi toliko hvalite Vernija.
Nitko od vas nije nikada procitao nijedan njegov strip vec je samo pogledao par slika koje je napravio. Pa onda ovo usporedivanje Micheal Jordan stripa ????? Užas.

Da budem jasan i ja sam vidio njegove crteže i ne vidim ništa spektakularno u njima (osim što pokušava kopirati Ferrija).
Ako vi na osnovu toga donosite takve superb zakljucke o njemu onda zbilja nemam rijeci.



Ocito me ne poznaješ jer bi inace shvatio,da je moj post odraz cudenja nekim stvarima koji se pišu u vezi tog Vernija.I meni nije jasno(a to sam vec nekoliko puta ponovio)po cemu je on tako dobar a još mi je manje jasno glorificiranje Ferrija kao ne znam ja kakvog umjetnika.Htio sam reci da mi se živo fucka za tog Vernija i za Zagora opcenito jer na srecu ima brdo boljih stripova.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 16/12/2003 : 17:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
I još nešto.Nikad mi nece biti jasno po cemu je npr. Donatelli bolji od Laurentija ali OK,to je stvar ukusa.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/12/2003 : 18:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Bardho


Meni samo nije jasno na osnovu cega vi svi toliko hvalite Vernija.
Nitko od vas nije nikada procitao nijedan njegov strip vec je samo pogledao par slika koje je napravio. Pa onda ovo usporedivanje Micheal Jordan stripa ????? Užas.

Da budem jasan i ja sam vidio njegove crteže i ne vidim ništa spektakularno u njima (osim što pokušava kopirati Ferrija).
Ako vi na osnovu toga donosite takve superb zakljucke o njemu onda zbilja nemam rijeci.



Ocito me ne poznaješ jer bi inace shvatio,da je moj post odraz cudenja nekim stvarima koji se pišu u vezi tog Vernija.I meni nije jasno(a to sam vec nekoliko puta ponovio)po cemu je on tako dobar a još mi je manje jasno glorificiranje Ferrija kao ne znam ja kakvog umjetnika.Htio sam reci da mi se živo fucka za tog Vernija i za Zagora opcenito jer na srecu ima brdo boljih stripova.

Bond.James Bond.



OOPS! Moja greška! Skroz sam krivo shvatio tvoj post. Barem smo se složili da je preuvelicavanje Vernija na osnovu NICEGA teško za shvatiti.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/12/2003 : 18:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

I još nešto.Nikad mi nece biti jasno po cemu je npr. Donatelli bolji od Laurentija ali OK,to je stvar ukusa.

Bond.James Bond.



Za mene su obojica u totalnoj banani. A njima uz bok cu još staviti Cassara i Della Monicu.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 16/12/2003 : 20:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Nitko ne crta bolje komade od Laurentija.Madame Laveau,Gambit..uh..!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 16/12/2003 : 20:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Svi imamo svog najboljeg crtaca. Nekima je to Ferri, nekima Chiarolla, svi imamo razlicito misljenje i to je ok...

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 16/12/2003 : 22:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
inace o zagorovim crtacima govorili smo 100 puta i to uvijek iste stvari
isto tako vec su svi popljuvali chiarollu (osim dp-a;-)), ništa novo da on crta loše
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 17/12/2003 : 06:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Da se ne bi svadjali najbolja je Bilja
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/12/2003 : 12:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
svi smo mi prvenstveno zavoljeli Zagora u njegovim zlatnim danima Ferria i G. Nollite. Ne vjerujem da ce ga današnja mladež previše voljeti kad nalete na neke današnje crtace.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/12/2003 : 12:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
svi smo mi prvenstveno zavoljeli Zagora u njegovim zlatnim danima Ferria i G. Nollite. Ne vjerujem da ce ga današnja mladež previše voljeti kad nalete na neke današnje crtace.
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 17/12/2003 : 12:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
ja se jos nadam da ce andreuci preuzeti kormilo zagora poslije ferrija.

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

Ado
Average Member

Denmark
582 Posts

Member since 15/05/2002

Posted - 17/12/2003 : 12:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ado a Private Message
Kad ukinu Mr. NOa Diso ce crtati Zagora.
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 17/12/2003 : 13:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
quote:
Originally posted by Ado

Kad ukinu Mr. NOa Diso ce crtati Zagora.



mozda ga onda sejo pocne ozbiljnije pratiti

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 17/12/2003 : 14:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by Top

quote:
Originally posted by Ado

Kad ukinu Mr. NOa Diso ce crtati Zagora.



mozda ga onda sejo pocne ozbiljnije pratiti

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*



Onda ce Seji Zagor postati najbolji junak

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 17/12/2003 : 15:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
imam dojam da su svi bolji crtaži završili u Magico Ventu umjesto u Zagoru.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 17/12/2003 : 16:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Zox

Galep je prestao crtati iz prozaicnog razloga jer je umro.

Ti si indijanac koji razmislja





Uvijek neki izgovori da se izvuce sa posla...

"Umiljato janje dvije majke siše." - Konfucije ;-)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/12/2003 : 19:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Top

quote:
Originally posted by Ado

Kad ukinu Mr. NOa Diso ce crtati Zagora.



mozda ga onda sejo pocne ozbiljnije pratiti

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*


Prije cu poceti da citam Tallyjeva izdanja

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 17/12/2003 : 23:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
evo danas procitah kradljivac sjena, i stvarno je laurenti tamo dobar posao napravio. al tako ti je kad trebas debutirati, i onda se kasnije opusti i pokvari, steta...

*-*"The only thing we have to finde out, is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 18/12/2003 : 06:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

svi smo mi prvenstveno zavoljeli Zagora u njegovim zlatnim danima Ferria i G. Nollite. Ne vjerujem da ce ga današnja mladež previše voljeti kad nalete na neke današnje crtace.

Naravno da hoce ako nebudu znali za bolje.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/12/2003 : 07:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

svi smo mi prvenstveno zavoljeli Zagora u njegovim zlatnim danima Ferria i G. Nollite. Ne vjerujem da ce ga današnja mladež previše voljeti kad nalete na neke današnje crtace.

u to vrijeme ja nisam ni obracao paznju na ime crtaca ili scenariste

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3065 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 18/12/2003 : 09:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
[/quote]u to vrijeme ja nisam ni obracao paznju na ime crtaca ili scenariste

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
[/quote]

Nisam niti ja, ali s vremenom pocinješ pratiti i takve stvari, pogotovo kad te u oko bode loš crtež.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 18/12/2003 : 12:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

ne kužim kako vam laurenti može biti najgori. covjek crta prekrasno. kradljivac sjena mi je najbolje crtani zagor u ovih 20 komada što ludens nadoknaduje.
chirolla i casaro su definitivni užas.



Laurenti i spomenuti dvojac su mi najgori kao crtaci ZAgora, a ne kao crtaci opcenito. Laurenti kao Laurenti nije los, ali ne volim njegovog Zagora.
Isti je slucaj sa Gambom. Odlican mi je u Malom rendzeru i Chico specijalima, ali ga ne volim u Zagoru.

"Every man dies. Not every man really lives."
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 18/12/2003 : 12:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Verni i Della Monica bi morali crtati najvise epizoda ( kao nekada Ferri i Donatelli ), a iza njih Andreucci, D'Arcangelo i Laurenti.
Chiarolla, Cassaro, Gamba, Colombi VAN!!!

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000