forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Blueberry
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

chemako
Average Member

Croatia
758 Posts

Member since 22/02/2004

Posted - 01/09/2004 : 10:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send chemako a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by chemako

Taj koji ce izdavati Blueberrya (Bernard ili ko bio svejedno) bi trebao po meni nastaviti tamo gdje su stale "Decje novine", znaci od broja 7 sa istom ili boljom kvalitetom opreme ako se ne može ici na nacin koji je prdložio Markos što znaci i nove i stare epizode,recimo kao Tornjevi Boa-morija od strane Foruma.
Jer da se krene sada sa "Odmetnikom",a preskoce one cetiri epizode sa Sijuksima i one dvije "Zlatna planina" i nastavak,bez obzira što su objavljene u boji mislim da nije dobro.Treba kreniti redom pa koliko traje traje.Ako se mogu pratiti i nove epizode tim bolje,a ako ne ništa.Samo i sa novim treba krenuti od jedne cjeline,a ne kao npr. Comic strip od druge epizode u nizu preskacuci prvu koja je objavljena u Spunku.

Samo ne znam koliko je sve ovo realno i zna li se nekakav okviran datum pocetka izdavanja?



Pa i nastavlja se niz...objavljena je u formi albuma ( SC, boja ) 13 i 14 epizoda a sad slijedi nastavak 15 i 16 pa onda dalje. A osim toga prethodne epizode nemaju neke izravne veze sa radnjom koja se "preskace". Saga "Konfederacijsko zlato" ( epizode 13 - 17 ) može funkcionirati kao zasebna cjelina.
Usput mislim da se radi o objavljivanju epizoda #15 ( Balada o kovcegu ) i #16 ( Odmetnik ) a što je i logican slijed, no...

PS
Ovo je realno!

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr



Nismo se razumili.Ja ne kažem da to nije nastavak serijala.Ja sam samo mišljenja da bi trebalo nastaviti sa brojem 7 i to u opremi kakvoj je izlazio do tada.Ovako imaš najprije 7 albuma tvrdog uveza pa onda šest epizoda u formi revije doduše u boji ali ni blizu kvalitete prvih sedam.Onda imaš dva albuma mekog uveza s tim da onaj prvi ima "vlastorucni" upis teksta i sad dolazimo do broja 15 koji ce opet biti u nekom trecem "ruhu".Zato sam mišljenja da treba ici sa brojem 7 ako ce i ti albumi ici u tvrdom uvezu,a ako idu u mekom onda i mogu krenit sa brojem 15.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 02/09/2004 : 09:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Da li bi netko mogao ukratko ponoviti sto je od Blueberrija izaslo od hrvatskih izdavaca? Citao sam skoro sve u Comic stripu, ali ne mogu pohvatati konce o redoslijedu epizoda hrvatskih izdavaca.

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/09/2004 : 09:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Koliko ja znam, samo je jos Bookglobe, tamo negdje sredinom devedesetih, objavio albume CHIHUAHUA PEARL i COVJEK VRIJEDAN 500 000 DOLARA (ali i to je izaslo u Comic Stripu).
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 02/09/2004 : 12:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Znam to,ali kako je poceo Comic, s kojom epizodom?

I kad je Blueberry marshall, a kad porucnik? Kako se tu uklapa Mladost?

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/09/2004 : 12:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Cini mi se da je "Fantomsko pleme".
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 02/09/2004 : 17:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

i kad ce to bit i ko je izdavac?

-------------
carpe diem...
-------------




http://www.knjiga.hr/03.asp?cmbTema=15&ID=17204

Duga puška
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/09/2004 : 17:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
hej thommo imas sve te podatke, do u detalje, na forumu popisi!

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 02/09/2004 : 18:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
na ovom linku nema nista o uvezu.nadam se da nije meki uvez

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/09/2004 : 19:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by verter

na ovom linku nema nista o uvezu.nadam se da nije meki uvez

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!



da li si dobio moj mail?

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/09/2004 : 16:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
"da li si dobio moj mail?"

jesam.sorry zbog ne odgovaranja nikako da ufatim 15-20min za odgovaranja(to je zato sto se skupilo 4-5 mailova)


AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/09/2004 : 19:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Kad ce taj "Geronimo" u Stripoteci vec jednom?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000