forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tekst o Komandantu Marku
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 06/01/2004 : 14:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by dd fan

quote:

Bog zna kako ce opisati Ibrahima


"Na zalost, u celu pricu se upetljao i jedan zderac banana i berac pamuka koji je nekim nesrecnim slucajem uspeo da pobegne sa svoga polja"

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.





Mali, ne postuj vise - broj postova je vrlo zanimljiv.

"Umiljato janje dvije majke siše." - Konfucije ;-)
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 06/01/2004 : 14:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
(3)666
DD fane, fale ti jos samo rogovi:-))))

In memoriam - Pametan covjek moze glumit budalu, a suprotno je nemoguce
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 07/01/2004 : 10:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
Pitanje za Markosa: da li uskoro planira slicno napraviti i s Blekom sto je napravio s K.Markom ???
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/01/2004 : 11:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Pa zavisi kako definiras rijec uskoro:-))))
Ako mislis "uskoro" u narednih godinu dvije, onda da:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 07/01/2004 : 11:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
Pa zavisi kako definiras rijec uskoro:-))))
Ako mislis "uskoro" u narednih godinu dvije, onda da:-)

nije ti bas fora , kod mene bi to bilo mjesec-dva mislim na 'uskoro', a dobro ako ti tako kazes
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/01/2004 : 12:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A znam, ali moras imati na umu da meni Mark, Blek, Miki i Kit ne znace bas previse, i da cu se pozabaviti njima samo kad mi stvaaaaaaarno bude dosadno:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 07/01/2004 : 12:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
A znam, ali moras imati na umu da meni Mark, Blek, Miki i Kit ne znace bas previse, i da cu se pozabaviti njima samo kad mi stvaaaaaaarno bude dosadno:-)

Nije u redu, nije u redu ali svakako imaš pravo na to
Pozdrav i daj-boze da ti je dosadno
Go to Top of Page

Orloff
Junior Member



Croatia
396 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 08/01/2004 : 11:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Orloff a Private Message
I ja ti žeim dosadu, jer je text zanimljiv i sad znam dosta toga više o KM, sve u svemu pohvale i sa moje strane!
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 08/01/2004 : 11:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by lsvemir

A znam, ali moras imati na umu da meni Mark, Blek, Miki i Kit ne znace bas previse, i da cu se pozabaviti njima samo kad mi stvaaaaaaarno bude dosadno:-)

Nije u redu, nije u redu ali svakako imaš pravo na to
Pozdrav i daj-boze da ti je dosadno

Pa ako ste zagrijani za Bleka i kompaniju , sto vi ne napisete nesto nego cekate na Markosa.
A hocete sve na guzove.
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 08/01/2004 : 18:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
Evo ja cu da napišem nešto o Bleku ako nece Markos:
Bleka su zvali Blek Stena ili Veliki Blek,
bio je francuski traper. Nije baš za nahomepage, prekratak text.(nema se vremena)

aaaaaa
Go to Top of Page

lsvemir
Junior Member



Croatia
433 Posts

Member since 06/12/2001

Posted - 09/01/2004 : 12:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lsvemir a Private Message
Pa ako ste zagrijani za Bleka i kompaniju , sto vi ne napisete nesto nego cekate na Markosa.
A hocete sve na guzove.

Pa da smo svi doktori, onda bi ja i tebe izljecio
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000