forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 par pitanja za one koji posecuju italiju....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/01/2004 : 21:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
E jebi ga kume, koliko sam ja cuo necete vi iz Srbije vidjet Italije ove godine... al' probaj dogovoriti nesto sa Slobom da barem netko od vas dodje ako itko dobije vizu.


na zalost mislim da si u pravu

quote:
Potrebni dokumenti: putnicko osiguranje (sredi se u SCG u za to predvidjenim agencijama), rezervacija hotela (ili garantno pismo), potvrda da u SCG radite (potvrda za zadnje tri plate na uvid) ili studirate (potvrda sa faxa ili iz srednje skole), neke pare na uvid i to je valjda to


+tranzitna viza preko slovenije

znaci u startu pucam:
50e za vizu
ajd da razunam da je krevet 15e,puta 5 dana 75e
put recimo do zagreba 50e
plus jos sta
znaci oko 200-250 e samo na put i nocenje

nedeluje mi bas realno da dodjem i da me puste...no jos cemo se raspitamo

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 10/01/2004 : 22:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
A odkad je i Magic postao kum?


otkad kukavicki neeskiviram zabreg,za razliku od pojedinaca na forumu...necu reci koji je

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5943 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 11/01/2004 : 08:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan
Jel' tako VJ?
Hmmm... ne! :)

quote:
A odkad je i Magic postao kum?
Kako se stice ta titula?
Uplatom odredjene sume na odredjeni ziro racun. :)


Edited by - VJ on 11/01/2004 08:58:40
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/01/2004 : 12:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

otkad kukavicki neeskiviram zabreg,za razliku od pojedinaca na forumu...necu reci koji je


Neeee... Koliko jos torture moram da trpim zbog tog mucnog mi dogadjaja!? Nije moja krivica... Ja sam hteo da idem... Nisu mi dali dusmani!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door, RUN FOR YOUR LIFE!
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/01/2004 : 14:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by MAGIC

otkad kukavicki neeskiviram zabreg,za razliku od pojedinaca na forumu...necu reci koji je


Neeee... Koliko jos torture moram da trpim zbog tog mucnog mi dogadjaja!? Nije moja krivica... Ja sam hteo da idem... Nisu mi dali dusmani!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door, RUN FOR YOUR LIFE!



ne bih rekao...znam ja kome je lumpovao celo leto na moru,i kome su placali najskuplje kurve...i alkohol

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000