forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 strip u srba
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/01/2004 : 12:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dule, krivo si me shvatio, nema zle krvi niti nezdrave atmosfere... Meni je iskreno drago da taj projekt postoji i nadam se da ce i zaziviti, nema tu nikakvih problema. I naravno da ti nisi utjecao na izbor, ti si poslao svoj projekt kao i 140 drugih ljudi, izabrani su oni koji su izabrani. Ja sam se samo osvrnuo na ljude koji su birali projekte, bilo mi je cudno sto su odabrali projekt koji postoji na papiru, naustrb vec prilicno zaokruzenog projekta koji je definitivno zazivio, kao sto su stripovi.com. Samo to. Jer u principu "Enciklopedija hrv. stripa" bi u nekoj daljnjoj buducnosti trebala biti samo jedan djelic stripovi.com, uz talijanski/francuski/americki/japanski.... ako me kuzis... U svakom slucaju, zaista nemam ti nista zamjeriti, samo sam spomenuo tu anegdotu kao nesto sto je meni bilo nelogicno. Nadam se da je sad to razjasnjeno!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Profa
Average Member

Croatia
933 Posts

Member since 08/03/2003

Posted - 14/01/2004 : 20:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Profa a Private Message
Jedva cekam Enciklopediju, a vjerujem da ce i stripovi.com biti u njoj.Ma daj Markose, Dule kenjka ko i obicno:) Kaj mu se ispricavas. Preko postova djeluje k'o da je metlu progutao, a u stvarnosti je sasvim drugaciji. Dule skuliraj se i pichi sto vise smajlija. Ljudi bi te mogli ozbiljno shvatiti:)))) BTW, Dule u cetvrtak i petak castim. Polozio protupozarni;)
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 14/01/2004 : 20:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message
Markose, naravno da je sve u redu; samo sam želio pojasniti genezu cijele stvari što se mog projekta tice.
Ne znam zašto je Melina stalno nešto ljuta...
Napisao sam da nam treba (tj. trebao je, u dva navrata) covjek koji ce napraviti idejno rješenje, postaviti ga i mjenjati t,j, održavati etc...
Ti si htjela samo prvi dio posla. Nismo se složili i to je to.
Cemu ljutnja?
Uostalom, idemo radit ili se zezat; ovo je malo dosadno.
Go to Top of Page

Dule
Average Member

Croatia
546 Posts

Member since 09/05/2003

Posted - 14/01/2004 : 20:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dule's Homepage  Send Dule a Private Message
Ma bravo! Cestitam. Oš dobit onu kacigu? To moramo slikat i objavit.
Nego, jer sad smijemo pušit u školi?
I evo, za Melinu, Markosa i tebe po jedan:
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 14/01/2004 : 22:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

> a jelda ti je drago citat moje postove
>priznaj

Negokako! Svaki dan otvaram Forum treperechi od uzbudjenja u slatkoj neizvjesnosti koga je Degman danas mispelovao.



ljubomoran si sto ti cesce ne replyejam
jebemu, ne mogu svakome al ajde posvetit cu ti vise paznje

ja pitah nesto a ne dobih odgovora
jel ministarstvo kulture financira projekt?
i o kojem se uopcee raspisanom natjecaju radi? raspisanom od koga?
ako je bed napisat samo dajte stranicu di se ima o tome informirat
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/01/2004 : 00:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
http://www.10godinainterneta.hr/
Inace bilo je dosta povika oko akcije, neki ljudi su se zalili kako im je proket odbijen da bi bio izabran neki koji jaaaaako slici na njihov, gotovo kopija... ali dobro, nema to veze. Neka samo Enc. hrv. stripa zazivi.


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000