forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor u Srbiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 16/02/2004 : 18:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

I da, pitanje je sto ce SBE reci kad vide kvalitet izdanja...


Izdanje DD-a u Brazilu je jos gore od ovoga(a ovo je JAKO lose). Ne verujem da bi Bonelli stopirao izdanje zbog loseg kvaliteta. Nama na stetu ili korist, pitanje je


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3131 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/02/2004 : 18:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Onda se dosta toga zavrsava ove godine.


Oce ovo biti objavljeno? (kratke price-hermannove):

Bernard Prince d'hier r aujourd'hui
Infos générales:
> BD no. 14
> Bernard Prince d'hier r aujourd'hui
> Collection Bernard Prince
> 76 pages
> Publié en 1980
Editeur:
> Le Lombard
Scénariste:
> Greg
Dessinateur:
> Hermann Huppen


Sto je s Aster Blistokom i postoji li sansa za Blueberryja?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2004 : 18:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Pa kada ce izaci prvi broj DD????? Sredina mjeseca je prosla

Bosna da prostis jedna zemlja imade, i posna i bosa da prostis, i hladna i gladna, i k tomu jos da prostis prkosna od sna!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10863 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/02/2004 : 19:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
A TORNJEVI?
Go to Top of Page

Predo
Junior Member



Montenegro
332 Posts

Member since 27/01/2003

Posted - 16/02/2004 : 19:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Predo's Homepage  Send Predo a Private Message
Originally posted by zmcomics

Zar ovde nema clanova stripotekinog kluba?!

Ja sam clan stripotekinog kluba od osnivanja. Pomno sam pratio raspravu izmedju Zlatka i Marka, jer se rdi o stvarioma koje me veoma interesuju. Problem u slaboj prodaji strip albume je mislim najvise u kupovnoj mocikolekcionara jer su oni po mom misljenju i radjeni za njih. Ja sam redovno narucio prvih deset albuma, a onda iz raznih razloga, a najvise onih finansijske prirode (novo radno mjesto, preseljenje, losi prihodi, itd.)prestao, na moju veliku zalost, da ih narucujem. Ostavio sam to za bolja vremena, praveci spisak sta sam sve propustio. Nije mi smetalo sto sam morao da narucujem saljeci novac u vrednosnom pismu izlazuci se dodatnim troskovima tako da me je svaki album kostao par eura vise. No, sad su druga vremena. Inace, nisam kao clan kluba dobio ni jedno pismo od Marketprinta, najvjerovatnije iz razloga sto sam promijenio adresu iako sam Zlatku na njegov mail poslao nove podatke. Posto je Zlatko na ovom topiku aktivan hocu da mu javim da sam takodje na stripotekinu adresu poslao mail ponovo sa novom adresom i nekim pitanjima (a ostao sam mu duzan i novac za njegov album B&A), pa ne znam da li da mu se ponovo javim ili ce to uspjeti da procita.


P.K.
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



424 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 16/02/2004 : 19:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
Jeste,slazem se,Stripoteka treba i dalje da se stampa na roto hartiji,cak mislim da ni stampariju ne treba nikako menjati,buduci da se u njoj nebrojeno puta dokazao kvalitet koji se i dan danas odrzava na visokom nivou.

Radnik stamparije "Forum"
Novi Sad :)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 16/02/2004 : 19:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Kad vec svi pitaju za razne stripove, da se i ja pridružim:
Hoce li biti u stripoteci novih nastavaka Jugurte?????


ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

purger27
Starting Member

Croatia
83 Posts

Member since 05/07/2003

Posted - 16/02/2004 : 20:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send purger27 a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

A TORNJEVI?



Da stvarno, a Tornjevi???
Go to Top of Page

dimi
New Member



Serbia
235 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dimi's Homepage  Send dimi a Private Message
Koliko ja znam, po 2 albuma "Tornjevi Boa-Morija izlaze na leto(jun ili juli)svake godine.Tako je bilo 2001,2002 i 2003.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
imam i ja par pitanja:
1. hocete li nastaviti sa izdavanjem stripa "lutka od slonovace" i ako hocete da li ce uskoro izaci nastavak?

2. ja sam takodje clan stripotekinog kluba citaoca i kolekcionara,cak bih mogao reci dvostruki(dva puta su mi poslali clansku kartu znaci vrijedim za dva kolekcionara).zanima me zasto predstavnici marketprinta u BiH ne izvrsavaju svoje duznosti.pri tome mislim na duznost prodaje stripova.oko 10 puta sam zvao u banja luku i narucivao stripove(u vrijednosti cca 55e)i svaki put sam od gospodina koji je zaduzen za prodaju(ime necu spominjati)dobivao odgovore tipa:"ma nema problema,u srijedu dobivamo stripove pa cu te ja kontaktirati","u cetvrtak nam dolazi vozac iz novog sada i donosi tvoje stripove","javicu ti se za par dana cim ti dodju stripovi","u utorak me nazovi sigurno ti dolaze stripovi",itd.naravno gospodin se nikada nije javio a ja sam odustao jer mi se nije vise dalo zivkati.
ne znam stvarno jel ja trebam doci u novi sad da narucim stripove pa da ih dobijem ili sta?!?!?stvarno je to bezobrazno od strane vasih zaposlenika.

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
quote:
Originally posted by Mord

Onda se dosta toga zavrsava ove godine.

Oce ovo biti objavljeno? (kratke price-hermannove):
Bernard Prince d'hier r aujourd'hui
Infos générales:
> BD no. 14
> Bernard Prince d'hier r aujourd'hui
> Collection Bernard Prince
> 76 pages


Hoce

quote:
Sto je s Aster Blistokom i postoji li sansa za Blueberryja?



Edited by - zmcomics on 16/02/2004 20:37:41
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
quote:
Originally posted by dimi

Koliko ja znam, po 2 albuma "Tornjevi Boa-Morija izlaze na leto(jun ili juli)svake godine.Tako je bilo 2001,2002 i 2003.




Hvala na pomoci

Dva svakako, samo nismo sigurni kog meseca ce se pojaviti. Zavisimo od toga kada ulazimo u kombinaciju za tiraze.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 16/02/2004 : 20:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by zmcomics

Zar ovde nema clanova stripotekinog kluba?!





Pa ja sam clan vec godinu dana, ali nemam nikakve koristi od toga!!!
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
quote:
Originally posted by verter
imam i ja par pitanja:
1. hocete li nastaviti sa izdavanjem stripa "lutka od slonovace" i ako hocete da li ce uskoro izaci nastavak?

Hoce, samo imamo previse serijala pa to sporo dolazi na red.

quote:
2. ja sam takodje clan stripotekinog kluba citaoca i kolekcionara,cak bih mogao reci dvostruki(dva puta su mi poslali clansku kartu znaci vrijedim za dva kolekcionara).zanima me zasto predstavnici marketprinta u BiH ne izvrsavaju svoje duznosti.pri tome mislim na duznost prodaje stripova.oko 10 puta sam zvao u banja luku i narucivao stripove(u vrijednosti cca 55e)i svaki put sam od gospodina koji je zaduzen za prodaju(ime necu spominjati)dobivao odgovore tipa:"ma nema problema,u srijedu dobivamo stripove pa cu te ja kontaktirati","u cetvrtak nam dolazi vozac iz novog sada i donosi tvoje stripove","javicu ti se za par dana cim ti dodju stripovi","u utorak me nazovi sigurno ti dolaze stripovi",itd.naravno gospodin se nikada nije javio a ja sam odustao jer mi se nije vise dalo zivkati.
ne znam stvarno jel ja trebam doci u novi sad da narucim stripove pa da ih dobijem ili sta?!?!?stvarno je to bezobrazno od strane vasih zaposlenika.

Posalji mi takav, protesni, email na striptka@neobee.net, pa cu mu proslediti. Verovatno ce onda sve profunkcionisati
Samo posalji i svoje podatke u tom email-u.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
ok,cim skupim malo vremena(vjerovatno vrlo brzo)saljem to pismo

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
povratak caina je epizoda koja se dugo ocekuje, ako izdržim cekat cu da ludens dode do nje, a ako ne bit ce to još jedan izdavac zagora u mojoj kolekciji
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/02/2004 : 20:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
što se stripoteke tice, mislim da bi obavezno trebali imati najavu slijedeceg broja, a ne da se ne zna što je sve dok se ne pojavi na kioscima
inace, stripoteka ima odlican izbor stripova i bolja je od predratne koja je znala upasti u faze bezbrojnih repriza i forsiranja katastrofalnih stripova
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 16/02/2004 : 21:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message


<<< CLICK HERE
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2004 : 22:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ovaj novi izdavac je preskocio dvije epizode, naime brojeve 418 u 419

Bosna da prostis jedna zemlja imade, i posna i bosa da prostis, i hladna i gladna, i k tomu jos da prostis prkosna od sna!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 16/02/2004 : 22:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
zmcomics, jel mene namjerno ignoriraš????
Vec drugi puta pitam, oce li bit nastavka Jugurte u stripoteci????

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



724 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 16/02/2004 : 23:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

zmcomics, jel mene namjerno ignoriraš????
Vec drugi puta pitam, oce li bit nastavka Jugurte u stripoteci????



Ne znam kakvo je stanje oko tog serijala uopste. Za sada se nista ne spominje, a ja ga nesto nisam ni imao na pameti. Ako se setim provericu da li je narucen.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/02/2004 : 23:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote by SejoSexon:
______________________
Ovaj novi izdavac je preskocio dvije epizode, naime brojeve 418 u 419
______________________

I dobro je sto jeste, jer to je Chiarollin crtez
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/02/2004 : 23:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Hej Hua, dobar ti je onaj link... samo sto nema nikakve veze sa Zagorom
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/02/2004 : 00:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
zmcomics Posted - 16/02/2004 : 23:05:42
------------------------------------------------------------------
quote:
------------------------------------------------------------------
Originally posted by stinky

zmcomics, jel mene namjerno ignoriraš????
Vec drugi puta pitam, oce li bit nastavka Jugurte u stripoteci????
------------------------------------------------------------------
Ne znam kakvo je stanje oko tog serijala uopste. Za sada se nista
ne spominje, a ja ga nesto nisam ni imao na pameti. Ako se setim provericu da li je narucen.
------------------------------------------------------------------

AKO SE NE VARAM EPIZODE KOJE JE FRANZ CRTAO PRIVEDENE SU KRAJU. IAKO
MI SE CINI DA JE JEDNA EPIZODA OVOG SERIJALA PRISKOCENA. RADI SE O EPIZODI #7. LA GRANDE MURAILLE. BILO BI ZGODNO IMATI I TO ALI...

zmcomics Posted - 16/02/2004 : 20:47:47
------------------------------------------------------------------
quote:
------------------------------------------------------------------
Originally posted by verter
imam i ja par pitanja:
1. hocete li nastaviti sa izdavanjem stripa "lutka od slonovace" i ako hocete da li ce uskoro izaci nastavak?
------------------------------------------------------------------

Hoce, samo imamo previse serijala pa to sporo dolazi na red
------------------------------------------------------------------

O JE!

zmcomics Posted - 16/02/2004 : 20:41:00
------------------------------------------------------------------
quote:
------------------------------------------------------------------
Originally posted by dimi

Koliko ja znam, po 2 albuma "Tornjevi Boa-Morija izlaze na leto(jun ili juli)svake godine.Tako je bilo 2001,2002 i 2003.

----------------------------------------------------------------

Hvala na pomoci

Dva svakako, samo nismo sigurni kog meseca ce se pojaviti. Zavisimo od toga kada ulazimo u kombinaciju za tiraze.
----------------------------------------------------------------

NICE SAMO VI DOGURAJTE SERIJAL DO KRAJA. IMA VRIMENA!

zmcomics Posted - 16/02/2004 : 20:36:34
----------------------------------------------------------------
quote:
----------------------------------------------------------------
Originally posted by Mord

Onda se dosta toga zavrsava ove godine.

Oce ovo biti objavljeno? (kratke price-hermannove):
Bernard Prince d'hier r aujourd'hui
Infos générales:
> BD no. 14
> Bernard Prince d'hier r aujourd'hui
> Collection Bernard Prince
> 76 pages

----------------------------------------------------------------

Hoce
----------------------------------------------------------------

SVE BOLJE I BOLJE

quote:
----------------------------------------------------------------
Sto je s Aster Blistokom i postoji li sansa za Blueberryja?
----------------------------------------------------------------



ASTER JE POMALO POSTA DOSADAN. JEBA TE LED, PA MISLIN DA SU I AUTORI ZABORAVILI ŠTA ON U STVARI TRAŽI. ZATO ONAJ TUŽNI ( ) SMAJLIC TUMACIM KAO POTVRDU GORE NAVEDENOG. IPAK MOŽDA BI BILO ZGODNO DA OBJAVITE JOŠ ONA 3 KOJA NEMAJU U STRIPOTECI ( BOJA OBAVEZNO ) A DALJE... KAD SE OBOGATITE

OVI MALO SRITNIJI I ZAGONETNIJI SMAJLIC NECU NI KOMENTIRATI ALI...
NE DA VAN BOG DA POKUŠATE NEŠTO U CRNO-BILOJ VARIJANTI ILI SA MEKIM KORICAMA.

zmcomics Posted - 16/02/2004 : 18:01:23
----------------------------------------------------------------
quote:
----------------------------------------------------------------
Originally posted by Mord

Oce ici dalje Ratnici s Akbara?

----------------------------------------------------------------
Ratnici bi takodje trebali da se zavrse ove godine. Naravno, mislim na prvi ciklus od cetiri albuma. Za drugi ne zurimo jer se ni autori ne zure
----------------------------------------------------------------

DOBRO ŠTO ONI NE ŽURE ALI I VAMA SE MALO RAZVUKLO... MISLIM DA
OVAKAV SERIJAL ZASLUŽUJE BOLJI TRETMAN ALI ETO OBECANJE JE TU ( SAMO DA NE BUDE LUDOM RADOVANJE )

zmcomics Posted - 16/02/2004 : 18:01:23
----------------------------------------------------------------
Ako, kao sto iz Vents d' Ouest-a obecavaju, Loazel zavrsi Petra Pana do juna bice i to pre sajma.
----------------------------------------------------------------



zmcomics Posted - 16/02/2004 : 18:01:23
----------------------------------------------------------------
Tako da je sve neizvesno jer upadaju vanredni albumi.
----------------------------------------------------------------

PA ZAR NIJE BOLJE DA RITAM POREMETI NEŠTO (IZ)VANREDNO KAO NEKAKAV ALBUM NEGO DA UGLEDAMO ONO "DRAGI NAŠI CITATELJI. NA ŽALOST..."

zmcomics Posted - 16/02/2004 : 18:01:23
----------------------------------------------------------------
Taj "francuz" u martu je mnoge stvari pomerio...

Niko ne zna da u martu ide HAUARD BLEJK Rajka Milosevica Gere, Glenat-ovog hit autora?!?!?! Album za koji Zijar radi ekslibris i podrsku, album koji ima tretman poput nekog Petra Pana... Album koji je juce u Parizu trebao da bude odštampan i za naše tržište, zajedno sa tirazom za jos cetiri zemlje u okviru svetske premijere
----------------------------------------------------------------

AJME GERA POSTA FRANCUZ. JEL' ALŽIRSKIH KORIJENA.
PA DOBRO ZAR JE STVARNO TRIBALO DA TE MARKO NAPADNE PA DA GUKNEŠ.
ŠTAS' SE STISKA?? DAJ NAM OVAKVIH LIPIH INFORMACIJA ILI OPET PUŠTAM MARKA S LANCA

PA VIŠE BOLJIH VIJESTI ZA STRIP ( I ZA CITATELJE ) NISAN ODAVNO CUJA I TO U SAMO JEDNOM DANU. KAŽEŠ REAKTIVIRAJU SE KOSMICKI PUTNICI?
FALA BOGU DA STE SE SITILI. MOŽDA SE ONAJ PRVI SLABIJE PRODAVA JER SE STRIP TRŽIŠTE TEK BUDILO ALI OVO JE JEDAN OD NAJBOLJIH SF SERIJALA. SAMO NASTAVITE, PRODAVAT CE SE , SIGURNO.

NOŠENI VETROM, PA BILO JE I VRIME.
TENK JU

OVO MI JE NAJJACI TOPIC O ZAGORU NEKA GA.



www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7106 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/02/2004 : 00:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Hej Hua, dobar ti je onaj link... samo sto nema nikakve veze sa Zagorom


I mene je "prevario."

Don't let your dreams be dreams, you know this living is not so hard as it seems.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000