forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ljubazni lesevi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 03/04/2004 : 04:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Macane, ocito nisi upoznat sa markosovom "glancer-obsession" stranom.
Tj. no way Jose:-)))
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/04/2004 : 12:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Dobro izgleda. Markose, ajd posudi na ccitanje ...




Nisam kupio. Polako se privikavam na cinjenicu da ne moram kupiti bas svaki strip koji izadje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/04/2004 : 12:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by MAGIC

quote:
pa ako hotjesh mogu markosa izmaltretirati u tvoje ime:)
free of charge - naravno - chisto zadovoljstvo:)


samo napred ;-)
sad barem zna da ga ocekuje pakao, pa ce mu lakse pasti
a,mozda i pobegne iz zagreba ;-)



Sljedeci vikend sigurno nisam u Zagrebu. Uskrs je pa ili idem kuci u Split ili kod cure u Slavoniju...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/04/2004 : 12:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by byoman

Macane, ocito nisi upoznat sa markosovom "glancer-obsession" stranom.
Tj. no way Jose:-)))



Pa nije bas tako, ja posudjujem stripove... Samo je pitanje koje i kome.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 03/04/2004 : 14:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Dobro izgleda. Markose, ajd posudi na ccitanje ...

mcn

***Svakog utorka nova AUKCIJA na Burzi!*** A ne zaboravite ni MCNov ORMAR na istom mjestu!***



izgleda da se macanu svidelo...propade moja teorija da ce se svideti duletu

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 03/04/2004 : 17:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message
Izgleda zanimljivo.
Crtez je definitivno u Tool maniru,
nadam se da je i prica takva.
Nevertheless, morat cu i to nekako provjerit.

- First And Last And Always -
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 03/04/2004 : 23:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
quote:
nadam se da je i prica takva.


bo'me jos je i gora


...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 03/04/2004 : 23:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Nisam bas ljubitelj ovoga stila crteza a i boje su mi za 2.Mada svaki trud je za pohvalu.

It is wise to look ahead, but foolish to look further than you can see.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 04/04/2004 : 02:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Crtez iz ovoga izgleda sasvim prihvatljiv, vise se bojim da mi se prica nece svideti. I nikako ne volim ovakve necitke fontove. Samo bespotrebno zamara...


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 05/04/2004 : 03:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message
meni izgleda fenomenalno.
jel moze koja recenica o scenariju, da bude bar okvirno jasno o cemu se radi?
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 05/04/2004 : 11:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
Videla u knjizari. Nisam imala dovoljno vremena da bolje pogledam, ali koliko sam mogla na osnovu kratkog pogleda da zakljucim, crtez je odlican i vidi se da je ulozeno mnogo truda. Stilizacija je sjajna. Takodje se moze naslutiti (i procitati u recenzijama) da je prica mracna, turobna, metaforicna, teska i kosmarna, mozda inteligentna ali u osnovi, bas onakva kakve ja ne volim. To uopste ne znaci da nije sjajna, niti sam neki vajni kriticar, jednostavno nisam ljubitelj tih mracnih i bizarno/beznadnih stvari. Mislim, i bez toga, treba nam sva sila snage i pozitivne energije da iz kratkog veka koji imamo, izvucemo ono najbolje i najvise sto se moze. Uopste mi ne treba neko da me dodatno deprimira, imam dovoljno materijala za to i inace. Kao neko cija sestra studira medicinu i stoga imam sumnjivu cast da slusam dozivljaje sa obdukcija, ne mogu da kazem da uopste zelim da ista znam o tome. Tacka. Ok, svi cemo umreti jednom, ali zar mora neko da nas stalno na to podseca.
Mozda je to licemerno. Znam da je tesko napisati/nacrtati nesto. Poznajem mizerni osecaj kad nesto napises i/ili nacrtas iz duse, pa te onda nacrne na pasja kola da se osecas kao bednik sto se uopste usudjujes da se prihvatis olovke/pera ili slicnog.
Ali eto, mene je moj crni period davno prosao i sad kako mi zivot promice blize drugoj polovini, sad mi se do neceg lepseg.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/04/2004 : 12:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Meni se bas i ne svidja...stvar ukusa.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/04/2004 : 18:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message
e bilja svaka ti cast
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 06/04/2004 : 09:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja


Ali eto, mene je moj crni period davno prosao i sad kako mi zivot promice blize drugoj polovini, sad mi se do neceg lepseg.

Ma sta drugoj polovini? Kraju prve cetvrtine!

It is wise to look ahead, but foolish to look further than you can see.
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 06/04/2004 : 20:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
Crtež izgleda prejebeno! Fin, stiliziran, neurotican... Baš po mom ukusu. Ima li toga u MCu?

As I went out one morning
To breathe the air around Tom Paine's,
I spied the fairest damsel
That ever did walk in chains.
I offer'd her my hand,
She took me by the arm.
I knew that very instant,
She meant to do me harm.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/04/2004 : 00:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Izgleda veoma zanimljivo. Svidja mi se crtez i bogami stvarno se oseca Tool atmosfera.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 07/04/2004 : 07:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb

quote:
Originally posted by Bilja


Ali eto, mene je moj crni period davno prosao i sad kako mi zivot promice blize drugoj polovini, sad mi se do neceg lepseg.

Ma sta drugoj polovini? Kraju prve cetvrtine!



he, he, zavisi od toga koliko cu dugo da zivim.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 07/04/2004 : 09:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
quote:
Originally posted by Bilja

quote:
Originally posted by igorpb

quote:
Originally posted by Bilja


Ali eto, mene je moj crni period davno prosao i sad kako mi zivot promice blize drugoj polovini, sad mi se do neceg lepseg.

Ma sta drugoj polovini? Kraju prve cetvrtine!



he, he, zavisi od toga koliko cu dugo da zivim.

Tu sam blizu, malo iza tebe pa nevolim bas da cujem.

It is wise to look ahead, but foolish to look further than you can see.
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 07/04/2004 : 10:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message
Mene to ne brine previse. Sto sam starija, to su mi manje sanse da umrem mlada.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000