forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Venom
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/04/2004 : 19:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Žalim decki, ali Carnage je jaci i od Spidermana i Venoma zajedno !
Trebao bih pogledati koja je to bila epizoda Amazing Spidera...
Prvo pojavljivanje Carnagea. Spider je odma shvatio da nema što
tražiti sam protiv njega i zamolio je pomoc od svog, tada zakletog neprijatelja- Venoma. Carnage je obojicu rasturio ko beba zvecku.
Savladali su ga ,naravno,trikom.
Spider je dobio svoj crni simbiotski kostim u prvom serijalu Secret
Warsa (Br. 8). Bice sa moci citavog svemira skrpalo je planetu
na koju je stavilo najvece zemaljske super junake i zlocince da se šibaju. Pauk je u tim okršajima izderao kostim i za jednu je mašinu
pomislio da je "šivaca". Umjesto kostima dobio je živog simbiota
Go to Top of Page

MTA
Starting Member

28 Posts

Member since 20/04/2003

Posted - 13/04/2004 : 21:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit MTA's Homepage  Send MTA a Private Message
"Žalim decki, ali Carnage je jaci i od Spidermana i Venoma zajedno !
Trebao bih pogledati koja je to bila epizoda Amazing Spidera...
Prvo pojavljivanje Carnagea. Spider je odma shvatio da nema što
tražiti sam protiv njega i zamolio je pomoc od svog, tada zakletog neprijatelja- Venoma. Carnage je obojicu rasturio ko beba zvecku."

bas me zanima ta epizoda. osim nje, da li je u nekom stripu bio obracun Carnagea i Venoma ? 1 na 1 ?
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 14/04/2004 : 00:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Inace, Spiderman je dobio tog simbiota tj. crno odelo jer je McFarlane-u bilo komplikovano da stanca figurice sa onim klasicnim crvenim odelom


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 14/04/2004 : 04:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Carnage mi je zanimljiviji. Ima mi kul filozofiju.

Di je to drvo raslo, od kog je tesana? Dal
se pod njime neko nekada ljubio? Otkud u njemu izvor svih mojih pesama? Dal je to znao onaj ko ga je dubio? Di je to drvo raslo, vrh kojih bregova? Dal nas je ista kiša
mladane zalila? Ko mu je grane kreso, mati ga njegova? Cija je ruka lišce s jeseni palila... da znam?
Go to Top of Page

MTA
Starting Member

28 Posts

Member since 20/04/2003

Posted - 14/04/2004 : 08:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit MTA's Homepage  Send MTA a Private Message
Carnageova filozofija se svodi na kaos i destrukciju, tj, njegova filozofija je ubijanje slabijih, tako da to i nije neka filozofija...
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 14/04/2004 : 09:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Nije, ali mi je to zanimljivije od Venoma. No, meni je najbolji Spider-Man-ov neprijatelj Sandman.

Di je to drvo raslo, od kog je tesana? Dal se pod njime neko nekada ljubio? Otkud u njemu izvor svih mojih pesama? Dal je to znao onaj ko ga je dubio? Di je to drvo raslo, vrh kojih bregova? Dal nas je ista kiša mladane zalila? Ko mu je grane kreso, mati ga njegova? Cija je ruka lišce s jeseni palila... da znam?

Edited by - Verfalk2003 on 14/04/2004 09:28:33
Go to Top of Page

MTA
Starting Member

28 Posts

Member since 20/04/2003

Posted - 14/04/2004 : 19:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit MTA's Homepage  Send MTA a Private Message
Sandman ??? Sandman koji je popusio od Venoma ? Sandman koji je poslije toga patio od psihickih poremecaja (bitke njegove zenske strane, djecje, zle i jos neke) ?

Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 15/04/2004 : 08:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Ma,najjaci je J.J.J...
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 15/04/2004 : 08:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by MTA

Sandman ??? Sandman koji je popusio od Venoma ? Sandman koji je poslije toga patio od psihickih poremecaja (bitke njegove zenske strane, djecje, zle i jos neke) ?



Sandman, Kingpin, Mysterio. To je moja all-star trojka.

Di je to drvo raslo, od kog je tesana? Dal se pod njime neko nekada ljubio? Otkud u njemu izvor svih mojih pesama? Dal je to znao onaj ko ga je dubio? Di je to drvo raslo, vrh kojih bregova? Dal nas je ista kiša mladane zalila? Ko mu je grane kreso, mati ga njegova? Cija je ruka lišce s jeseni palila... da znam?
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 15/04/2004 : 10:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Potpisujem istu all-star trojku i dodajem Chameleona i Lizarda kao rezerve...
Go to Top of Page

MTA
Starting Member

28 Posts

Member since 20/04/2003

Posted - 15/04/2004 : 12:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit MTA's Homepage  Send MTA a Private Message
Venom, Spawn i Black Cat
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/04/2004 : 13:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

Žalim decki, ali Carnage je jaci i od Spidermana i Venoma zajedno !
Trebao bih pogledati koja je to bila epizoda Amazing Spidera...
Prvo pojavljivanje Carnagea. Spider je odma shvatio da nema što
tražiti sam protiv njega i zamolio je pomoc od svog, tada zakletog neprijatelja- Venoma. Carnage je obojicu rasturio ko beba zvecku.
Savladali su ga ,naravno,trikom.
Spider je dobio svoj crni simbiotski kostim u prvom serijalu Secret
Warsa (Br. 8). Bice sa moci citavog svemira skrpalo je planetu
na koju je stavilo najvece zemaljske super junake i zlocince da se šibaju. Pauk je u tim okršajima izderao kostim i za jednu je mašinu
pomislio da je "šivaca". Umjesto kostima dobio je živog simbiota

haaaaa ta ti je dobra
i sam znas da otac je uvjek bolji(citaj:iskustveniji,mudriji,pametniji itd...)od sina

Kad ce nasa indolentna država prestati raditi sve polovicno,i uraditi nesto kako treba.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/04/2004 : 13:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
ps.znas da uvijek stvaraju dramaturgiju da bi raju sto vise zainteresovalo,a sto se tice(po meni jedan od najboljih mini serijala)maxium carnage pomalo naginje na sapunicu otegloooo se a i on je mogao izginuti jedno 20 puta ali eto...

Kad ce nasa indolentna država prestati raditi sve polovicno,i uraditi nesto kako treba.

Edited by - SnotMan on 15/04/2004 13:26:41
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 15/04/2004 : 13:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

quote:
Originally posted by IGMAN2

Žalim decki, ali Carnage je jaci i od Spidermana i Venoma zajedno !
Trebao bih pogledati koja je to bila epizoda Amazing Spidera...
Prvo pojavljivanje Carnagea. Spider je odma shvatio da nema što
tražiti sam protiv njega i zamolio je pomoc od svog, tada zakletog neprijatelja- Venoma. Carnage je obojicu rasturio ko beba zvecku.
Savladali su ga ,naravno,trikom.
Spider je dobio svoj crni simbiotski kostim u prvom serijalu Secret
Warsa (Br. 8). Bice sa moci citavog svemira skrpalo je planetu
na koju je stavilo najvece zemaljske super junake i zlocince da se šibaju. Pauk je u tim okršajima izderao kostim i za jednu je mašinu
pomislio da je "šivaca". Umjesto kostima dobio je živog simbiota

haaaaa ta ti je dobra
i sam znas da otac je uvjek bolji(citaj:iskustveniji,mudriji,pametniji itd...)od sina

Kad ce nasa indolentna država prestati raditi sve polovicno,i uraditi nesto kako treba.


Hajde ba Snot, Carnage je jaci od objice. Venom se usr'o od straha kad je vidio Carnage-a.

Di je to drvo raslo, od kog je tesana? Dal se pod njime neko nekada ljubio? Otkud u njemu izvor svih mojih pesama? Dal je to znao onaj ko ga je dubio? Di je to drvo raslo, vrh kojih bregova? Dal nas je ista kiša mladane zalila? Ko mu je grane kreso, mati ga njegova? Cija je ruka lišce s jeseni palila... da znam?
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/04/2004 : 13:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
ta ti je dobra ne znam tko je bio poliven vodom bubuuuuuu

Kad ce nasa indolentna država prestati raditi sve polovicno,i uraditi nesto kako treba.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2419 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 15/04/2004 : 19:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Hm...malo sam pogledao i taj prvi fight sa carnageom je iz
Amazing Spider-mana #361-363
(Slobodna je pocela sa objavljivanjem pauka od 365-ogg broja)
U 374 i375 broju (kojeg je slobodna preskocila)je,inace meni super,
konacni obracun izmedu pauka i Venoma.
Maximim carnage je bio katastrofa.Nije ni cudno što je baš ne
tom serijalu pauk od slobodne crko.
MTA - fight jedan na jedan izmedu Carnagea i Venoma koji tražiš izašao je 1995 kao cetverodjelni mini serijal "Carnage Unleashed"
Go to Top of Page

MTA
Starting Member

28 Posts

Member since 20/04/2003

Posted - 16/04/2004 : 16:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit MTA's Homepage  Send MTA a Private Message
zna li netko zasto je SD uopce prestala sa distribucijom (i nabavkom) Spider-Man stripova ? koliko ja znam, oni su uvijek bili rasprodani na kioscima na kojima ja nabavljam stripove...
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 17/04/2004 : 12:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
tko zna znas i sam da su bili nakaradni...
poznat mi je bio razlog ali ne mogu se sad sjetiti....

Kad ce nasa indolentna država prestati raditi sve polovicno,i uraditi nesto kako treba.
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/04/2004 : 00:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

grrr! ti si spoiler jedan!!! ;) :)))

nego, kako to tebi stize? avionom. nama je ovdje (od jgorana sam posudio supreme power) tek stigao broj 5. kako vec imas 9 brojeva?



elementarno dragi moj zveles:)
zahvaljujutji chudima moderne tehnologije i starim gusarsko/robinhudovskim nachelima nekolicine dobrih dusha,uspevam da ischitam broj maltene isti dan izlaska.
internet je chudo ne?:)
znachi - ja sam takodje u papiru stigao do #5 ali za sada sam na #9 sa ischitanim:)

************************
It's only gay if you push back!

Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/04/2004 : 00:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

za dekaru - ajd onako iskreno,kako ti se svida onaj dark knight strikes again,ccisto da znam da li da žalim što sam ti ga prepustio u 11 mjesecu u zagrebu i da ga stavim na wanted listu ili sam sretan što ga nisam kupio.

-------------
carpe diem...
-------------





xexex - setjam se tog dzentlmenskog akta i zahvalan sam na istom ali moja nedostojna lichnost od tada nije nashla za shodno da ischita dotichno izdanje vetj ju je samo postavila na vidno mesto ne bi li se posetiocima i sluchajnim prolaznicima kachila na ochi:)
sretjom DeDa je u jednom od u zadnje vreme uchestalih napada anti bonneli manije to pokupio i u rekordnom roku od dva i kusur meseca vrnuo bez neke konstatacije koja bi se meni chinila toliko zanimljivom za zapamtiti te je najbolje da prozovemo njega ovako javno i priupitamo za mishljenje:)
ajde DeDa preuzmi kormilo i zaplovi:)
inache gorane ja tju DKSA verovatno nabavljati u HCu uskoro pa se mozemo dogovoriti oko eventualnog ustupanja sa moje strane:)
chisto da vratim uslugu:)))))

************************
It's only gay if you push back!

Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 20/04/2004 : 11:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Iako nisam citao puno od DC-a, DK 2 mi se nikako nije dopao.

Di je to drvo raslo, od kog je tesana? Dal se pod njime neko nekada ljubio? Otkud u njemu izvor svih mojih pesama? Dal je to znao onaj ko ga je dubio? Di je to drvo raslo, vrh kojih bregova? Dal nas je ista kiša mladane zalila? Ko mu je grane kreso, mati ga njegova? Cija je ruka lišce s jeseni palila... da znam?
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 20/04/2004 : 11:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

ajde DeDa preuzmi kormilo i zaplovi:)


Meni je DK2 izvrstan. Da se pojavio kada DK definitivno bi napravio jos vece sranje :-))
Dakle, Jgorane, zajeba te Dekara! Trudi se da povratis ta izdanja od njega


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000