forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Keepers of the maser
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

GGG
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 28/04/2004 : 14:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
Bravo witchblade! Maser je jedan od najboljih novijih strip serijala i vec je bilo krajnje vrijeme, da se pojavi i na stripovi.com

Strip je odlican i preporucujem ga svima

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 28/04/2004 : 20:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
Witchblade, jedna epizoda(mislim druga)je ipak izasla kod nas, u onom jedinom domacem broju Heavy Metala...

p.s.
Kada ce text o Witchblade?


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 28/04/2004 : 22:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Hvala GGG, uvijek je lijepo cuti pohvalu . O Maseru mislimo isto.

>Witchblade, jedna epizoda(mislim druga)je ipak izasla kod nas, u onom jedinom domacem broju Heavy Metala...

Well, I stand corrected .
Ali mozda ti DeDa pod 'domace' mislis na 'srpsko-crnogorsko' ili neki drugi prostor bivse nam Juge? A ja sam rekao da nema prijevoda na HRVATSKI... u svakom slucaju, gdje god da je izaslo 'kod nas', pojma nisam imao, sramota me bilo...

>p.s.
>Kada ce text o Witchblade?

Nece tako skoro gospodjica Pezzini na ovu adresu, bojim se ...
Zar te zaista zanima?

________________
"But if of ships I now should sing, what ship would come to me,
What ship would bear me ever back across so wide a Sea?"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/04/2004 : 22:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Jedna epizoda ili dio, buduci da ne znam koliko stranica imaju u originalu, objavljena je u SiC izdanju HM. Vidija san taj jedan broj ( a mislin da ga i imam ) i bija je napravljen po PEESU ali na žalost izgleda da je bija prvi i jedini.

Inace strip je simpa a i tekst

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
446 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 30/04/2004 : 18:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message
U SiCG izdanju Heavy Metala objavljena je kompletna druga epizoda serijala koja se zove Ostrvo patuljaka.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/05/2004 : 11:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Odlican text, još malo kao Djoletov... ;)

Šalu na stranu, way to go Witchblade, narocito je lepo videti tekst o stripu koji nije iz US/IT produkcije, a nije objavljivan kod nas (ako se ono nesrecno YU HM izdanje ne racuna).

Nice and smooth.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/01/2006 : 02:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Malo sam pregledavao stripove u lijevom meniju aukcija i zapade mi ovo za oko. Cini mi se dobra stvar, pogotovo crtež. Ima li itko ove stripove, valjaju li, koliko je teško nabaviti?

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/01/2006 : 02:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ja ti mogu nabaviti, ali su 15$ komad kao albumi ili 7$ u Heavy Metalima...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 09/01/2006 : 10:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Ja imam dvojku (isle of the dwarves) i preludo je nacrtano, a ono iza sa tehnologijom je totalni zakon :)

--
"I hope that someday we will be able to put away our fears and prejudices and just laugh at people."
--Jack Handey
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/01/2006 : 13:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Eh, da... dvojka je bese izasla u onom srpskom Hevi Metalu?
Jeste, evo proverio sam.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 09/01/2006 : 13:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
A sad vidim da su najmanje dva usera ovo vec konstatovala, samo par postova iznad mene.
Jbg.

____________________________________________
Niti pisem niti citam, samo ritam, ritam, ritam!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
639 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 09/01/2006 : 13:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Imam sve. Jednom rjecju fenomenalno, obavezno procitati; prica vrlo dobra, humor uvrnut, crtez fantastican, zanimljivo je pratiti kako je Frezzato mijenjao stil i tehnike kroz godine rada na serijalu. Nabavio sam i specijalno izdanje sa skicama likova i stranica stripa pa je zanimljivo usporedjivati pocetne skice sa gotovom tablama stripa. Inace je nedavno izasla zadnja epizoda u kojoj se razrjesava cijela misterija oko keepersa. Uglavnom +5.
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 09/01/2006 : 15:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
nisam jos dozivio da iko prodaje #4. Neko vrjeme sam vidjo 1, 2 i 3, pa je sad dosho 5... Il ja ne gledam dobro :o

--
"I hope that someday we will be able to put away our fears and prejudices and just laugh at people."
--Jack Handey
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/01/2006 : 16:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Imam sve. Jednom rjecju fenomenalno, obavezno procitati; prica vrlo dobra, humor uvrnut, crtez fantastican, zanimljivo je pratiti kako je Frezzato mijenjao stil i tehnike kroz godine rada na serijalu. Nabavio sam i specijalno izdanje sa skicama likova i stranica stripa pa je zanimljivo usporedjivati pocetne skice sa gotovom tablama stripa. Inace je nedavno izasla zadnja epizoda u kojoj se razrjesava cijela misterija oko keepersa. Uglavnom +5.


Reci, molim te, da li si to nabavio u Hrvatskoj ili si morao narucivati iz inozemstva?

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<
Go to Top of Page

Watashi
Senior Member

Croatia
1382 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 10/01/2006 : 10:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Watashi's Homepage  Send Watashi a Private Message
Ima u more comics, di drugdje? :D

--
"I hope that someday we will be able to put away our fears and prejudices and just laugh at people."
--Jack Handey
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
639 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 10/01/2006 : 10:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Pa sve sam kupio u MCu. Nemam pojma da li sada imaju sve brojeve, ali koliko znam mozes ih naruciti preko njih.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 10/01/2006 : 12:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
Ima i broj 6...http://www.metaltv.com/showitem.cfm?itemnum=4071
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/01/2006 : 12:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
GGG---vprašanje zate malo iz konteksta:
s cim bi se dalo odstarnit ostaneke lepila (potem ko potegneš dol selotejp ostane za njim nekaj lepila na stripu) z stripa? brez da seveda uniciš strip (se pravi odstraniš tudi barvo)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/01/2006 : 14:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Pa sve sam kupio u MCu. Nemam pojma da li sada imaju sve brojeve, ali koliko znam mozes ih naruciti preko njih.


Pronašao sam u ponudi More comics-a. U pitanju su albumi s tvrdim koricama, veliki format u boji, cijena oko 110 kuna komad. Malo je to za mene skupo, ali tako nešto predivno vrijedi tog novca, siguran sam. Hvala svima na informacijama, nabavit cu si to cim uzmognem.

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 10/01/2006 : 14:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Sestica je evo izasla u zadnjem (posljednjem?) broju HM-a, vidio danas u MC.

Most men lead lives of quiet desperation, and go to the grave with the song still in them. -- H. D. Thoreau
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 11/01/2006 : 07:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by jang

GGG---vprašanje zate malo iz konteksta:
s cim bi se dalo odstarnit ostaneke lepila (potem ko potegneš dol selotejp ostane za njim nekaj lepila na stripu) z stripa? brez da seveda uniciš strip (se pravi odstraniš tudi barvo)



Hmmm...probaj zadevo mocno segreti (fen, pecica na <100°C). Lepilo se zmehca in se ga ponavadi da "zrolat" dol. Druga varianta je alkohol (špirit, ne pivo ), lahko pa probaš tudi aceton (tisti, za odstranjevanje laka za nohte, ne 100%), ampak le za plastificirane naslovnice - pa še tu najprej preveri na kakšnem vogalu, ce pride do poškodb oz.razbarvanja.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 11/01/2006 : 17:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Gle gdje se prodaje rani Frezzatov album...:)

http://qstrip.blog.hr/arhiva-2006-01.html#1620546719

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
639 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 12/01/2006 : 10:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Sad si me sjetio na taj Margot in Badtown, to je ustvari prvi moj strip od Frezzata koji sam kupio i moram priznati da bi i ostao zadnji da nisam slucajno u ruke dobio prve Keeperse. Nemoj se ljutiti jer vidim da se prodaje u humanitarne svrhe , al' moram reci par stvari; barem ovakj moj primjerak smrdi ko' kuga, ne znam kakve su to boje kojim su ga tiskali ali boja fakat ima neugodan miris.Moj primjerak imam vec jedno 3-4 godine, pa sam mislio s vremenom ce nestati al' nema sanse, jos uvijek ispusta miomiris , inace ja sam graficar pa sam stvarno navikao na tinte, boja ljepila i slicno.
No niti sam album mi nije bas nesto, vidi se da je Frezzato veliki talent, boje su super,no anatomija mu malo "bjezi", cak me se ni prica nije nesto dojmila. Uglavnom po meni nista specijalno, zaboravio bih na njega da se nisu pojavili Keepersi.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/01/2006 : 15:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Sad si me sjetio na taj Margot in Badtown, to je ustvari prvi moj strip od Frezzata koji sam kupio i moram priznati da bi i ostao zadnji da nisam slucajno u ruke dobio prve Keeperse. Nemoj se ljutiti jer vidim da se prodaje u humanitarne svrhe , al' moram reci par stvari; barem ovakj moj primjerak smrdi ko' kuga, ne znam kakve su to boje kojim su ga tiskali ali boja fakat ima neugodan miris.Moj primjerak imam vec jedno 3-4 godine, pa sam mislio s vremenom ce nestati al' nema sanse, jos uvijek ispusta miomiris , inace ja sam graficar pa sam stvarno navikao na tinte, boja ljepila i slicno.
No niti sam album mi nije bas nesto, vidi se da je Frezzato veliki talent, boje su super,no anatomija mu malo "bjezi", cak me se ni prica nije nesto dojmila. Uglavnom po meni nista specijalno, zaboravio bih na njega da se nisu pojavili Keepersi.


Dobro što si to sve rekao. Upravo sam htio naruciti strip od mcn-a.

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
639 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 13/01/2006 : 12:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
Ma naruci ga . Tko zna, mozda je samo moj primjerak takav. Dajmo Macanu sansu da me popljuje .
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2006 : 15:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Lorda

Ma naruci ga . Tko zna, mozda je samo moj primjerak takav. Dajmo Macanu sansu da me popljuje .


Bez zezancije, razmišljao sam ocu-necu. Tocno je ovo tvoje o mirisu i prosjecnoj prici presudilo. Ipak cu radije skupljati novcove za Keepers of the maser...

>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<

Edited by - Obi-wan on 13/01/2006 15:50:35
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000