forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Opet na odmor, pa nekoliko novosti prije nego odem
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/06/2004 : 16:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
evo me opet
nisam odavno bio u Buybooku (ebiga, ispiti idu neumitno) no danas svratim, i pored drugog dijela Tamne kule dobijem jos jedno lijepo iznenadjenje od srbijanaca.
Naime izgleda da Marketprint (samo sam preletio, nisam se raspitivao) salje i svoja izdanja. Naslo se tu Aster Blistoka (neki brojevi, ko voli, nek upita) 14 KM (7 Eura); dalje tu je Druuna 7 (12 km) i 8 (10 KM), mozda i obrnuto, nemojte me uzeti za rijec. u boji, naravno.
Gledacu da nesto i sebi uzmem, ali sad ipak imate fore
Zbog sljedeceg cu biti izbacen iz foruma, ali mozda mi dadnu drugu sansu Dakle dosli su i brojevi naucno - fantasticnog magazina iz Srbije, simbolicno nazvanog 'ZnakSagite' cijena je cini mi se 6 KM, i napravljen je po uzoru na Futuru, samo u vecem formatu i sa drugim autorima ko voli nek izvoli, ja mozda uzmem broj. imaju brojeve 11,12,13,14 [!!!!!!!], a u jednom sam vidio tekst o Konanu, pa mozda taj uzmem.
ovo sve s obzirom da niko ovdje nije cuo ni da izlazi ova edicija. nije da ima puno veze sa stripom, ali svi znamo koji su autori pa ako nista da dobijem malo vise posjecenosti ovom topicu
pis bi vid ju

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/07/2004 : 23:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
hrmf
zbog toga sto niko ne cita, i zato sto necu dopustiti da mi vasa nezainteresiranost pokvari dat uslov za trecu godinu kratko:
neki su mozda culi za Publikin (izdanja Enki Bilala) natjecaj za najbolji bh strip? nevazno, u ziriju su bili Enki Bilal, Danis Tanovic i gomila drugih, oni su odluku donijeli i nagrade podijelili prije 3-4 mjeseca, ali stripovi koji su osvojili nagrade TEK SADA se mogu procitati!!! dakle, pobjednik (neka pricica o izgubljenom sinu i povratku kuci) zapocinje ciklus cijele stranice (!) za svaki od stripova u svakom sljedecem broju. kretenizam sto su rasparcali strip/ove, ali sta je tu je.
od cijele price je najznacajnija novost da ce Publika, zastupnik i drzaac prava idavanja svih Bilalovih izdanja, ubrzo poceti sa izdavanjem 'Nikopoljske trilogije', nadajmo se, u istoj kvaliteti i kao San monstruma' i 32 Decembar. konacni datum nije odredjen.
pozdravi iz odvratno vruceg Sarajeva (s naznakama zahladnjenja u sljedeca tri dana...)

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/07/2004 : 00:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Max koji se ne javlja na mail.


Molim, molim? Zar si mi slao nesto iza onih par sta smo razmijenili nedavno?

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 12/07/2004 : 21:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ma jok, to je bilo prije nego sto si popravio komp :)
ne ocekujes valjda da editujem stare postove :O

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/07/2004 : 21:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ih, ih... Morao sam ipak pogledati datum. A jesam u zaostatku, a? :)

Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 12/07/2004 : 22:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Baš super što postoji ovaj topic! Sad ne moram lutati i postavljati pitanja tipa "Dolazi li Witch u BiH".

Hvala Emire!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/07/2004 : 15:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
greska u prethodnom postu> ipak su po dvije stranice u svakom narednom izdanju "DANA".
ma samo ti pitaj, Blek, to ionako rijetko ko cita, a ima daleko vecih gluposti :)

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 14/07/2004 : 17:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

ma samo ti pitaj, Blek, to ionako rijetko ko cita, a ima daleko vecih gluposti :)

Semezdin Mehmedinovic




Pa da pitam onda...
Je li igdje stigao Strip Magazin broj 5?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 15/07/2004 : 01:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
ne jos, a vidio sam svjezu kolicinu Strip magazina #4 na kioscima, zajedno sa Ludensovim paketima po tri stripa...

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 15/07/2004 : 17:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
juce sam uzeo drunu 8 u buybooku i jako sam se razocarao kad sam vidio da je uheftana a ne brosirani povez
hej blek imam ja dvije epizode witch koje bih zamijenio ili prodao pa ako te zanima javi mi se na mail.to su brojevi 3 i 5.

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/07/2004 : 12:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
update
Buybook dobio 10ak primjeraka Asterixa - izdanje za Veliku Britaniju, izdatih ove godine, cijena prava sitnica: 39 KM
Knjizara Interliber (u zgradi Akademije likovnih umjetnosti, Obala Maka Dizdara) jos uvijek ima gomilu primjeraka 32 Decembra, kao i nekoliko Sin Citya u srbijanskom izdanju (prvi i drugi broj), dva Spirou magazina ako koga interesuje, nekih stripova na njemackom i tako to. namjeravaju nabavljati stripove iz Srbije ali ne znaju tacno sta uzeti, tj.. ko ce kupiti to sto uzmu. adrese na internetu:
www.interliber.com
email: info@interliber.com

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 26/07/2004 : 23:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
nemogu da vjerujem da sam napisao 39... Asterixi su 29 KM!!!
personnal update: stizem u Brist, no nemam broja mobitela niodkog od gomile ljudi na relaciji Gradac - Makarska. gledacu da doletim do Milka makar jedan dan, a onda se mozda sjetim i gdje Renky stanuje... ostali, oprostite, ali to je kad je momcina ekspeditivan: znam vec 4 dana da cu doletit dole a tek danas pokusavam da dobijem Heyoku, koji se ocito nesto naljutio ili mu stari ne da da pridje sredstvima komunikacije.
uglavnom, vidicu da odem u internet klub pa nabacite mi ovdje svoj broj. ako nemate vremena, nema veze, bice jos prilika. ionako idem doli samo da nabavim nekolko stripova :)

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/08/2004 : 20:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
samo da kajem da sam nabavio lipih stvari u Gracu, vidija Renkya i Milka (ostali, oprostite), kupio novi Garfield Zabavnik (lipa stvar oni Garfield fan club, Berni, mogu ja to preko maila, ne'as pojma kolko mi je mrsko ici do poste??? haj, da i moje ime izadje u dnu stranice ), specijalca NN-a i Maxi Zagora, ostali novi ce da poprave projek kupnje u BiH

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 06/08/2004 : 17:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Evo da se ja malo umijesam: na kioske je dosao novi Alan Ford br. 15, Drzavni psovac br.1. Izgleda da je izdavac vrlo ozbiljan i da je informacija koja se nekad davno pojavila na ovom forumu da se namjerava ici do 12 brojeva,bila pogresna.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 07/08/2004 : 01:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Alan Forda ne kupujem, pa ti ubaci kad god sta vidis. ionako imas malo postova :D

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 07/08/2004 : 01:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Alan Forda ne kupujem, pa ti ubaci kad god sta vidis. ionako imas malo postova :D

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic



Dao si mi odlicnu ideju.Na taj nacin cu doci do tvog broja postova za nekih 10000 godina
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2004 : 00:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Putujem na nagradno putovanje u Tunis, Sousse, 7 dana, hotel sa 5 zvjezdica, itd. itd.
Tako da me nema do 18. Ali nista ne brinite, svako ko je mislio da me vidi na Sarajevo Film Festivalu, moci ce, jer projekcije pocinju 21.8., i ako nista, pogledacu sve filmove na Open Airu. Za sve koji nemaju blage veze o cemu ja govorim, evo zvanicni link 10 jubilarnog SFF-a:
www.sff.ba
A na linku Open air (jedan od najprestiznijih aspekata festivala, sa mnogo svjetskih i bosanskih premijera) mozete vidjeti i najavu za film 'Immortel' Enki Bilala.
Budite OK sljedecih sedam dana i ne brinite, NEcete mi nedostajati

Malo je popustila guma njenih gacica / I tako otkrila one dijelove
Koji se stoljecima nepravedno / Drže podalje od ochiju.
Semezdin Mehmedinovic
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 16/08/2004 : 15:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
ssta je s ovim Strip Magazinom broj 5...
ima li neko kontakt s izdavaccem..
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000