forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izasao "River Chico"!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 23/06/2004 : 12:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
dobro pa neizda skitnicu fitzija hehe

*-*"The only thing we have to decide is what to do with the time that is given to us."*-*
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 23/06/2004 : 15:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Mozda je covek i hteo da ga izda, pa se predomislio zbog pirata... Premda sumnjam da bi zbog toga odustao.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 23/06/2004 : 15:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Baš me zanima kakav je onaj Cico Special, gdje je scenarij radio Sclavi.Možda da kad ga procitaš, moraš procitati iznova da sve shvatiš:-))
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/06/2004 : 15:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

Baš me zanima kakav je onaj Cico Special, gdje je scenarij radio Sclavi.Možda da kad ga procitaš, moraš procitati iznova da sve shvatiš:-))


Hehe, netko se lagano zaje.....
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 23/06/2004 : 15:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

Baš me zanima kakav je onaj Cico Special, gdje je scenarij radio Sclavi.Možda da kad ga procitaš, moraš procitati iznova da sve shvatiš:-))



Chico Vampir?

"Every man dies. Not every man really lives."
""In Sicily, women are more dangerous than shotguns.""
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 23/06/2004 : 16:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Nije baš vampir, ali je HORROR

Speciale Cico n. 6, annuale
Horror Cico

Soggetto e sceneggiatura: Tiziano Sclavi
Disegni: Francesco Gamba
Copertina: Gallieno Ferri

Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 23/06/2004 : 16:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Ma znam. Just kiddin' ;-)

"Every man dies. Not every man really lives."
""In Sicily, women are more dangerous than shotguns.""
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 23/06/2004 : 16:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Ideja ti nije loša:-)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/06/2004 : 17:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
S tim brojem u kojem je Gamba poceo rad na ovom seijalu pocelo je i naglo srozavanje istoga... A ni prica nije bogzna sto, sjecam se da se pojavljuju automobili i kojekakve tehnoloske zafrkancije, humora je malo i los je... Kad se samo sjetim da sam prije par godina masno platio taj broj (CIKO U DRAKULINOM DVORCU, specijalni broj ZS izasao u veljaci 1992., dakle tada nedostupan u Hrvatskoj, sto je bio razlog da mu dileri kasnije nabijaju cijenu)
Nazalost se moram sloziti s tvrdnom da je CHICO PRACOVJEK remek-djelo u odnosu na RIVER CHICA
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 23/06/2004 : 17:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Meni je katkad u stripovima smiješna poneka šala, koju izrece Cico i nasmijem se.A u Cico Specialime njegove šale uopce ne djeljuje smešne i naprave pricu nezanimljivo i neprijatno za citanje.Sjecam se, kako sam se prošle godine u srpnju lijepo namjestio na terasi, da bi procitao Cico Pracovjek. Na jednoj strani sok i sendvic, na drugoj cigareti pa sam poceo da citam.....nakon par stranica odložio sam strip i otišao sam se kupati jer me je vec sam pocetak tako razocarao, da dalje nisam mogao da citam.Nakon par dana, kada je kišilo i bila je oluja, nekako sam lakše procitao Cico Pracovjek, vjerojatno je je bilo loše vreme i jer je bio loši strip.Svi znamo da - i - zajedno daju +.

River Cica cu i ja dobiti za par dana, a vreme je poslednjih dana prilicno loše, tako da vjerojatno necu imati problema da ga procitam.:)Samo mi nije jasno, kako da autori kad naprave strip i procitaju ga, ne vide, šta su napravili.Izgleda da se njim cine ono šta se vecini ne svida, odlicnim i vrlo duhovitim.Svaka cast Burattiniju, koji je sam priznao, da ne zna šta mu je bilo, kad je napisao scenarij poput Omce.
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 23/06/2004 : 19:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

Meni je katkad u stripovima smiješna poneka šala, koju izrece Cico i nasmijem se.A u Cico Specialime njegove šale uopce ne djeljuje smešne i naprave pricu nezanimljivo i neprijatno za citanje.Sjecam se, kako sam se prošle godine u srpnju lijepo namjestio na terasi, da bi procitao Cico Pracovjek. Na jednoj strani sok i sendvic, na drugoj cigareti pa sam poceo da citam.....nakon par stranica odložio sam strip i otišao sam se kupati jer me je vec sam pocetak tako razocarao, da dalje nisam mogao da citam.Nakon par dana, kada je kišilo i bila je oluja, nekako sam lakše procitao Cico Pracovjek, vjerojatno je je bilo loše vreme i jer je bio loši strip.Svi znamo da - i - zajedno daju +.

River Cica cu i ja dobiti za par dana, a vreme je poslednjih dana prilicno loše, tako da vjerojatno necu imati problema da ga procitam.:)Samo mi nije jasno, kako da autori kad naprave strip i procitaju ga, ne vide, šta su napravili.Izgleda da se njim cine ono šta se vecini ne svida, odlicnim i vrlo duhovitim.Svaka cast Burattiniju, koji je sam priznao, da ne zna šta mu je bilo, kad je napisao scenarij poput Omce.



Burattini je sve sto je uradio na Zagoru, pokvario ovim Cico specijalima
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 23/06/2004 : 19:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by Žiga

Meni je katkad u stripovima smiješna poneka šala, koju izrece Cico i nasmijem se.A u Cico Specialime njegove šale uopce ne djeljuje smešne i naprave pricu nezanimljivo i neprijatno za citanje.Sjecam se, kako sam se prošle godine u srpnju lijepo namjestio na terasi, da bi procitao Cico Pracovjek. Na jednoj strani sok i sendvic, na drugoj cigareti pa sam poceo da citam.....nakon par stranica odložio sam strip i otišao sam se kupati jer me je vec sam pocetak tako razocarao, da dalje nisam mogao da citam.Nakon par dana, kada je kišilo i bila je oluja, nekako sam lakše procitao Cico Pracovjek, vjerojatno je je bilo loše vreme i jer je bio loši strip.Svi znamo da - i - zajedno daju +.

River Cica cu i ja dobiti za par dana, a vreme je poslednjih dana prilicno loše, tako da vjerojatno necu imati problema da ga procitam.:)Samo mi nije jasno, kako da autori kad naprave strip i procitaju ga, ne vide, šta su napravili.Izgleda da se njim cine ono šta se vecini ne svida, odlicnim i vrlo duhovitim.Svaka cast Burattiniju, koji je sam priznao, da ne zna šta mu je bilo, kad je napisao scenarij poput Omce.



Burattini je sve sto je uradio na Zagoru, pokvario ovim Cico specijalima



Da, u pravu si, to mogu reci i sad, kad sam procitao River Cico.Meni je bolje nego Cico Pracovjek, ali je ipak vrlo neizvirno i neduhovito.Jedina finta gdje sam se malo nasmijao je kad Cico kaže, da ima gluhog rodaka.

Sa ovim Cico specijalima izgleda da nece biti srece...zasad.I naslov je River Cico, a on samo jedanput u cijelom stripu spomene, da je dobio nadimak River Cico.Pa mogli bi malo više napraviti na tome ili bi ga ljudi mogli zvati River Cico.

Ali ocekivao sam gore od crteža, mislio sam da ce biti loše, pa me je Gamba ugodno iznenadio.Meni on ionako nije medu najlošijima Zagorovima crtacima, tako da mogu procitati price, koje on crta, a da mi crtež ne smeta.Cico pracovjek nacrtan je lošije, mnogo lošije.

Edited by - Žiga on 23/06/2004 19:41:36
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 23/06/2004 : 19:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message
Ovaj Ciko zna za Einsteina nekih 50 godina pre nego se on rodio.

<<< CLICK HERE
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 23/06/2004 : 21:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Mozda je covek i hteo da ga izda, pa se predomislio zbog pirata... Premda sumnjam da bi zbog toga odustao.


Po mojim saznanjima iz druge ruke i trebao je da izadje Fici, uprkos, piratskom izdanju jer to nije predstavljalo Bernardu nikakvu konkurenciju. Ali, ocigledno je promenio misljenje i izdao ovo.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door, RUN FOR YOUR LIFE!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/06/2004 : 01:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Izgleda da kod "Ludensa" necemo tako skoro videti Ferrijevog specijalca...
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 24/06/2004 : 18:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Izgleda da kod "Ludensa" necemo tako skoro videti Ferrijevog specijalca...

...Što je nešto što mi se jako dopada.

Ali gledaj, ovako:

1. je bio Ferri, pa jedan od najgorih crtaca ZG, po nekim ljudima, Dotti, pa covjek koji kopira Ferri-a, tj. Toricelli... Dakle, ako se ide tom logikom iduce godine izlazi Chiarollin Specijal!

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 24/06/2004 : 21:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
Pa Dotti je još nekako podnošiv, ali Chiarolla mi se stvarno ne svida.Ne svida mi se zato, jer imaju skoro svi ljudi isto crnu kosu i iste poteze kose.Takoder imaju svi iste crte na licu i djeluju nekako nerealno.Oni koji imaju brkove i bradu, imaju skoro svi iste.Tuce, koje crta Chiarolla, nisu mi prikazane realno, kad Zagor nekog udari, onaj ima takav izraz na licu(velika usta ili cudne oci), da ni kad si pogoden, ne napraviš takve face.

Mogu li saznati zašto je tebi Chiarolla tako dobar crtac, šta te na njemu zadivljuje?
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/06/2004 : 00:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Jel ista dobar taj ciko?

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 25/06/2004 : 02:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

Pa Dotti je još nekako podnošiv, ali Chiarolla mi se stvarno ne svida.Ne svida mi se zato, jer imaju skoro svi ljudi isto crnu kosu i iste poteze kose.Takoder imaju svi iste crte na licu i djeluju nekako nerealno.Oni koji imaju brkove i bradu, imaju skoro svi iste.Tuce, koje crta Chiarolla, nisu mi prikazane realno, kad Zagor nekog udari, onaj ima takav izraz na licu(velika usta ili cudne oci), da ni kad si pogoden, ne napraviš takve face.

Mogu li saznati zašto je tebi Chiarolla tako dobar crtac, šta te na njemu zadivljuje?



Ja nisam veliki fan Chiarolle, ali moram priznati da je više nego solidan crtac. Ima jak, gestualan potez, životne linije, solidnu kompoziciju unutar pojedinog kadra... Ekspresivan je i energican. Medutim, Zagor ne trpi pretjerano slobodne crtace, vec bolje leži velikim radnicima i preciznim tehnicarima. Zbog toga bi Chariolla bolje prošao sa Ken Parkerom ili nekim slicnim serijalom.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/06/2004 : 02:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Samo da znas Verfalk, Chiarollin specijalac je super.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 25/06/2004 : 09:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Damjan

quote:
Originally posted by Žiga

Pa Dotti je još nekako podnošiv, ali Chiarolla mi se stvarno ne svida.Ne svida mi se zato, jer imaju skoro svi ljudi isto crnu kosu i iste poteze kose.Takoder imaju svi iste crte na licu i djeluju nekako nerealno.Oni koji imaju brkove i bradu, imaju skoro svi iste.Tuce, koje crta Chiarolla, nisu mi prikazane realno, kad Zagor nekog udari, onaj ima takav izraz na licu(velika usta ili cudne oci), da ni kad si pogoden, ne napraviš takve face.

Mogu li saznati zašto je tebi Chiarolla tako dobar crtac, šta te na njemu zadivljuje?



Ja nisam veliki fan Chiarolle, ali moram priznati da je više nego solidan crtac. Ima jak, gestualan potez, životne linije, solidnu kompoziciju unutar pojedinog kadra... Ekspresivan je i energican. Medutim, Zagor ne trpi pretjerano slobodne crtace, vec bolje leži velikim radnicima i preciznim tehnicarima. Zbog toga bi Chariolla bolje prošao sa Ken Parkerom ili nekim slicnim serijalom.




Tu se slažem sa tobom, da Zagor Chiarolli ne leži.Sad sam malo preletio sve price, koje crta on i možda mi se jedino Sedam gradova cibole još cini nekako solidna, u ostalima kako sam vec kazao, svi imaju slicne poteze->mladic od 30 godina i starac od 70 godina imaju iste poteze na licu.
Htio sam skenirati crtice, ali mi skener ne radi, ali na strani 89 u Sedam gradova Cibole, na drugem crticu onaj lopov ima takav izraz na licu kao da je debil, raširene oci, odustan pogled.On se divi necemu, ali je njegov pogled prikazan nerealno, a vec na naslednjem crticu prikazan je normalno.To mi nije OK, da se ljudi tako razlikuju kod Chiarolle i da ima vecina Indijanaca istu kosu, istu uredenu kosu.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 25/06/2004 : 12:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Samo da znas Verfalk, Chiarollin specijalac je super.

Crtež ili prica?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 25/06/2004 : 12:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
quote:
Originally posted by Verfalk2003

quote:
Originally posted by ---dp---

Samo da znas Verfalk, Chiarollin specijalac je super.

Crtež ili prica?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.


Sigurno samo prica

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 25/06/2004 : 16:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Verfalk2003

quote:
Originally posted by ---dp---

Samo da znas Verfalk, Chiarollin specijalac je super.

Crtež ili prica?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.



Jebote Verfalk, hvališ Chiarollu 100 puta na dan, a sad pitaš dali je dobar crtež ili prica.Zar si zaboravio da je Chiarolla odlican crtac?

Edited by - Žiga on 25/06/2004 20:44:28
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 25/06/2004 : 16:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message
Zasto na homepagu pise Zagor sp 13 Kineska sekta?
Mislim da je to special br. 16 ili?

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000