forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 As requested - Lista relevantnih NN!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 02/07/2004 : 15:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Procitao SD 1-22, naletio na rupu. Markose,imass 23?

mcn



Pa, koji je generalni dojam nakon 1-22?
Curiosity killed the cat...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/07/2004 : 15:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Cek cek, ne pitaj ga to još. Ima još dok sve ne pocne da se sklapa.

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/07/2004 : 18:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Jel vi (Djole i Markos) to pokušavate preobratiti Macana?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/07/2004 : 20:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
U šta da ga preobratimo?

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/07/2004 : 21:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Koliko sam ja shvatio iz nekih postova Macan i nije imao neko pozitivno mišljenje u Nathan. Ili griješim?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/07/2004 : 21:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Nije, ali to je samo zato što je citao loše epizode ;)

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 02/07/2004 : 21:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

To znaci da ga želite preobratiti. Kakvo je tvoje mišljenje o NN-u?
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/09/2005 : 15:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message
ne znam koliko vam je ovaj topic neka referentna tocka, al ja sam mu se podosta vracao, pogotovo jer sam jos u fazi nabavljanja i stalno me zivciralo ovo samaranje izmedju izvornih i tuzemnih brojeva (ko aristotel, hebote, jedan prozor izvornik, drugi fusnote:), pa sam si skombinirao ovo; ak kome zatreba- super:

#1 SD 1 Specijalni agent alfe - ocigledno da ovde ima dosta elemenata koji u bitni, ali manje nego što bi se ocekivalo. Tu je buducnost, tu je Nathan,tu je Aristotel Skotos, tu su Legs, Sigmund i Raiser, i kao i neki androidi koji nece biti u vecoj meri bitni kasnije. C-=1 se pojavljuje još i u #28 i Gigante #1 i #2.

#2 SD 2 Crni monolit - ne previše bitno. Znamo da su se neka književna dela zaturila kroz vekove, eto postoje i mutanti, i Teritorij, i to je to.

#3/4 SD 3 Operacija zmaj SD 4 Otok smrti- Nathan je iz nekih razloga bio u Shaolin hramu, postoji ludak zvani Athos Than koji hoce da osvoji svet. Toliko, sad ne morate ni da ga citate.

#5 SD 5 Nevidljiva sila - ESP postoji, i nije toliko redak u buducnosti. Sad ni to ne morate da citate.

#6 SD 47 Strah na dnu mora - Neke firme proizvode sumnjive droge za pojacanje efikanososti radnika. Preskacite.

#7/8 SD 6 Zabranjena zona/ SD 7 Ljudi sjene- Prava prva epizoda NN u kojoj srecemo elemente velike sage koju nam Serra priprema. Ne preskociti.

#9 LU 46 Oci neznanca - odgledati Blafe runner umesto citanja stripa.

#10 SD 8 Pakao - Bitno, ima naznaka za stvari koje ce uslediti.

#11/12 SD 9 Svemirsko pješaštvo/ SD 10 Posljednja bitka- loše kopije Heinleina, ali na žalost bitno.

#13 SD 11 Iza zvijezda - Obavezno!

special #1 LU SP 1 Cybermaster - preskociti

#14/15 SD 12 Izgorena zemlja/ SD 13 Pustinjski razbojnci - Zaobici u širokom luku.

#16 SD 14 Prvak - Obavezno, prvi susret sa Aytinom i Nusuth.

#17 SD 15 Preživljavanje na nuli - Preskociti

#18/19 SD 16 U ponoru pamcenja/ SD 17 Jedanaesta zapovijed- Obavezno! a i dobar je strip, potencijalno najbolji NN napravljen

#20 SD 18 Vrijeme osvete - procitati zbog Jacka O Ryana

#21 SD 19 Delirij - preskociti

#22 SD 20 Demoni - prva najava postojanja Onija, tj. Tehnodroida. procitati.

#23 SD 21 Izgubljeni svet - pod obavezno.

#24/25 SD 22 Zatocenica dvorca/ SD 23 Osvetnici- Ngh. Malo politikantskih igri, eventualno procitati.

Special 2 - Obavezno procitati, esencijalno za razumevanje price

#26 SD 24 Vampyrus - procitati, zbog Mine i zbog Marija.

almanah 93 - preskociti

#27 SD 25 Srce tame - nešto malo Nathanove mladosti, nešto mnogo Conrada. Preskociti.

#28 SD 26 Ja robot - Preskociti.

#29 SD 27 Poslednji val, interesantna pricica sa malo Nthanove mladodsti, procitati.

#30 SD 28 Gabrijelova zagonetka, oBavezno procitati!

#31 29 Kitov pjev- preskociti, mada nije LOŠA epizoda.

Special #3 - obavezno procitati zbog sestara Frayn, ponajviše zbog July.

#32 SD 30 Prljava ulica - Dirty Boulevard - Agnecija Alfa ima novog agenta Andyja Havillenda koji je antipatican. Preskociti.

#33 LU 47 Glas iz prošlosti- preskociti

#34/35 SD 31 Buffalo express/ SD 32 Mrtva zemlja - preskociti.

#36 SD 33 Opsesija- Agencija Alfa ima novog agenta Archieja Goodmana koji je simpatican i ima veliku porodicu. Preskociti.

#37 SD 34 Strava nad nama - Pocinje zezanje. Prvi put vidimo Tehnodroide, iako još ne znamo da su to oni, pojavljuje se misteriozna japanska sekta, Link se prikljucuje AA, nastavak izgubljenog sveta... obavezno procitati.

#38 SD 35 Djeca noci - procitati, zbog Mine.

almanah 94 - preskociti

#39 SD 36 Lovci i lovine - procitati, zbog Hell's Island

#40 SD 37 Reiserova tajna - Il segreto di Reiser - procitati

#41 SD 38 Tri istine - preskociti

#42 LU 48 Strah na dnu mora - preskociti

Special 4 - procitati

Klonz - preskociti

#43 LU 39 Ravenov povratak - Zezanje se nastavlja, dinosaurusi, tehnodroidi bratstvo sjene i Skotos se svi mešaju i izgleda da vode u jednom pravcu...

#44 LU 40 Satelit ubojica - opet dinosaurusi, nastavak japanske sekte, ali se prvi put pojavluju i Atlantidani...

#45 41 Smrtonosni objekt - preskociti

Gigant 1 - ovde se sve povezuje! Ovde postaje jasan Serrin mozaik! Obavezno!

#46/47 LU 42 Bratstvo sjene/ 43 Egzodus - nastavak giganta! Obavezno!

#48 LU 44 Zaraza - procitati zapušenog nosa

#49 LU 45 Maskirani osvetnik - preskociti

#50 LU Babilonska biblioteka - procitati zbog price o svetu NN

almanah 95 - procitati, iz istog razloga

#51 LU 51 Gusari- nastavak price o Atlantidanima, koga zanima...

#52/53 - procitati

Nadalje je još bitno Guerra senza tempo (60-65), Hadija, NN & MM #1 & 2 (trebace ti podsecanje na MM special #2 & 4, gigant #3, kao i na regularnu seriju, prvu epizodu sa Mister Jinxom), giganti 2 & 3, almanah 96 - 98 i regularna serija #75/76 i #99, plus eventualno Agencija Alfa, 2,3 i 5.


a mozda je i vrijeme za neku refleksijicu na napisano!

tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 04/09/2005 : 17:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Nije, ali to je samo zato što je citao loše epizode ;)

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."



Btw, tek sada sam primijetio da nisi naveo NN #102. Je li to zato što navodiš samo HR epizode ili ti se, ne daj Bože, nije svidjela?

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/09/2005 : 17:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message
pa vec je napisao da se ne radi o svidjanju..


quote:
Originally posted by Djole
tražio sam samo epizode koje unapredjuju pricu. Zato se i topic zove "Lista RELEVANTNIH NN", a ne "Lista DOBRIH NN". Tu se nalaze i neke price koje ja licno smatram za loše (kao Fanteria dell spazio), pa nije ni cudo što fale neke dobre.

"Laura... e' stata colpa mia... tutta colpa mia..."



tonywustarks@yahoo.com
one, two, threeeeee/
mos def and talib kweliiii

Edited by - tony starks on 04/09/2005 17:46:13
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 04/09/2005 : 19:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by tony starks

pa vec je napisao da se ne radi o svidjanju..



Imaš pravo, topic je dosta star, a nisam ga iznova citao u cjelosti, pa mi je to promaklo. Ali, anyway, NN #102 ima poprilicno velik utjecaj na razumijevanje Nathana kao osobe, narocito u odnosu sa ženama. Dakle, pitanje ostaje na snazi Pretpostavljam da se Djole ogranicio na epizode objavljene u HR.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/09/2005 : 20:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Lista se odnosi na "osnovnu" pricu, onu sa Tehnodroidima, koja se da facto završila u broju 99 (šta je vietti posle radio sa njom, druga je stvar). Dakle, ništa posle broj 99.

A Una canzona per Sara još uvek nisam nabavio.

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"
Go to Top of Page

tempest
Starting Member

1 Posts

Member since 04/09/2005

Posted - 04/09/2005 : 20:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tempest a Private Message
I evo jednog zalutalog forumasha iz MK.
Nathan je od samog pochetka bio moj favorit,nikada nisam preboleo to shto se odjednom prestalo sa donoshenjem stripova iz SD u Makedoniji,djavo kje ga znati zashto.Skupio sam sve shto se moglo ovdje (s)kupiti do broja 33 izuzev "Lovci i Lovine" i "Prljava Ulica"(eh da,da ne zaboravim i specijalce,koje je izgleda SD preskochila).Pretrazivanjem na netu,kako bih saznao shta se dogodilo sa ovim sjetnim junakom iz buducnosti nashao sam i ovaj divan web-site.
Pitanje:kako kupiti vec izashle brojeve NN iz SD/LU i dobiti ih ovdje?
Iskrene chestitke na popisu Nathanovih epizoda.

How can I sleep nights knowing what I know?Well doctor,some nights I dream.
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 04/09/2005 : 20:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Lista se odnosi na "osnovnu" pricu, onu sa Tehnodroidima, koja se da facto završila u broju 99 (šta je vietti posle radio sa njom, druga je stvar). Dakle, ništa posle broj 99.

A Una canzona per Sara još uvek nisam nabavio.

--
"Si tous les generaux et amiraux du monde, quelles que soient le couleurs et les etoiles, avaient chacun un chat sur les genoux, hebin moi, je me sentirais vachement mieux, moi!"



O! To ti je veliki propust, odmah šibaj NN #102 na vrh liste prioriteta.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 04/09/2005 : 23:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by tempest

I evo jednog zalutalog forumasha iz MK.
Nathan je od samog pochetka bio moj favorit,nikada nisam preboleo to shto se odjednom prestalo sa donoshenjem stripova iz SD u Makedoniji,djavo kje ga znati zashto.Skupio sam sve shto se moglo ovdje (s)kupiti do broja 33 izuzev "Lovci i Lovine" i "Prljava Ulica"(eh da,da ne zaboravim i specijalce,koje je izgleda SD preskochila).Pretrazivanjem na netu,kako bih saznao shta se dogodilo sa ovim sjetnim junakom iz buducnosti nashao sam i ovaj divan web-site.
Pitanje:kako kupiti vec izashle brojeve NN iz SD/LU i dobiti ih ovdje?
Iskrene chestitke na popisu Nathanovih epizoda.

How can I sleep nights knowing what I know?Well doctor,some nights I dream.



Najjednostavnije ti je da naruciš iz neke striparnice tipa More Comics ili Libellus. More Comics ima svoj site pa možeš na njemu vidjeti šta te interesira.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000