forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kineska Sekta
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/07/2004 : 09:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ma ne mora biti ferri...meni je taj specijalac dosadan,mucio sam se s njim,nije mi uopce legao...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
HAJDUK-PRVAK 2004.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2004 : 09:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Taj specijalac je uz "zavjeru bogova" najbolji zagor specijalac. Ovi ostali su vise ili manje losi...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 03/07/2004 : 10:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Ma ima i drugih losih prica, a pogotovo crtaca (spasite ferrija)!!!!!!!!!!!!!

Rudi
rgorgiev@mt.net.mk
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/07/2004 : 10:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Taj specijalac je uz "zavjeru bogova" najbolji zagor specijalac. Ovi ostali su vise ili manje losi...


je tebi,meni nije

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
HAJDUK-PRVAK 2004.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6134 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 03/07/2004 : 11:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Andeo smrti mi je zasad daleko najbolji Zagorov specijalac.I po prici i po crtežu.A što se Ferrija tice,njegovo velicanje mi je neko vrijeme smetalo a sad me to dobro nasmijava(pogotovo kad se ga usporeduje sa Marcellom).

Medutim,ono što mene zanima je po kojoj logici neka epizoda dobije status "redovne" a neka druga "specijalac"?Opcenito su meni Bonnelijevi specijalci dosta prosjecni,ne vidim ništa specijalno u njima osim da su na vecem broju stranica.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 03/07/2004 : 12:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
i meni se andeo smrti više svida, puno više. Ovaj zadnji je dosadan, bezveze prica, malo mašte je pokazano samo kod onih proba ili zadatak što trebaju zarobljenici proci.

ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/07/2004 : 12:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Andeo smrti mi je zasad daleko najbolji Zagorov specijalac.I po prici i po crtežu.A što se Ferrija tice,njegovo velicanje mi je neko vrijeme smetalo a sad me to dobro nasmijava(pogotovo kad se ga usporeduje sa Marcellom).

Medutim,ono što mene zanima je po kojoj logici neka epizoda dobije status "redovne" a neka druga "specijalac"?Opcenito su meni Bonnelijevi specijalci dosta prosjecni,ne vidim ništa specijalno u njima osim da su na vecem broju stranica.



ok,tebi i markosu je "andeo" odlican,meni je sranje,necemo se oko toga svadati...ferrija volim,istina,ali ga ne dižem toliko u nebesa...nitko nije vjecan(osim hajduka),ima drugih crtaca,zagora i dalje kupujem makar ga crtao marko ili pero...u potpunosti se slažem da ima puno boljih redovnih epizoda nego specijalaca...specijalci su i po meni meni specijalni samo po vecem broju stranica...


...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
HAJDUK-PRVAK 2004.
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 03/07/2004 : 12:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message
meni je najbolji Crna dusa

How does it feel,to be on your own,with no direction home,like a complete unknown,like a rolling stone?
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 03/07/2004 : 14:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
Od onih koje sam ja citao najbolji mi je Andeo Smrti.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/07/2004 : 15:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Do sada izdati na nasim prostorima,Andeo Smrti.Kinesku Sektu nisam procitao kao ni onog pirata .

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

don felipe
New Member

Bosnia and Herzegovina
270 Posts

Member since 28/08/2003

Posted - 03/07/2004 : 15:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send don felipe a Private Message
I meni je Crna duša broj jedan. Baš sam se nadao da ce biti izdat ovog ljeta.

Respect my opinion.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 03/07/2004 : 19:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message

ZAVERA BOGOVA
ovaj novi Ludensov jos nije stigao u Darkwood


drale
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/07/2004 : 20:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Cim sam vidio ko je scenarist znao sam da ce ovo biti teški promašaj.
Sjetite se epizode "Obojeni covjek", Pelo nema inventivnosti samo prožvakava pricu koja je dosad obradena sto puta, stvarno ne znam kako mu daju da piše scenarije!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 03/07/2004 : 20:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
sjetio sam se epizode i meni je sasvim ok.
cak je dosta cudna i nestandardna. 4+
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 03/07/2004 : 20:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
mada i jedna i druga eksploatiraju ideju koja se vec pojavila u zagoru.
iron man i basileo.
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 03/07/2004 : 20:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
ok,tebi i markosu je "andeo" odlican,meni je sranje,necemo se oko toga svadati...ferrija volim,istina,ali ga ne dižem toliko u nebesa...nitko nije vjecan(osim hajduka),ima drugih crtaca,zagora i dalje kupujem makar ga crtao marko ili pero...u potpunosti se slažem da ima puno boljih redovnih epizoda nego specijalaca...specijalci su i po meni meni specijalni samo po vecem broju stranica...


slažem se
an#273;eo smrti je prosje#269;na pri#269;a i kao što si rekao ništa ga ne razlikuje od redovnih brojeva osim broj stranica
a i crtež bez obzira kakav bio ne može utjecati na radnju pri#269;u
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/07/2004 : 01:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
...a kad se setim da mi je nekad SVAKI Zagorov strip bio super...
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 04/07/2004 : 02:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

...a kad se setim da mi je nekad SVAKI Zagorov strip bio super...


što se ovo dogada, svi "prerasli" Zagora;-))

...i prebacili se na Chica
ocito je Gambin crtež neodoljivo privlacan
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 04/07/2004 : 03:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Nema veze, Zagor je i dalje No 1
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 04/07/2004 : 09:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Juce sam dobio Kinesku sektu, nisam ga jos procitao, crtez mi izgleda solidan. River Chico je standardno glup crtez, jedino prvih par vinjeta na kojima se Zagor pojavljuje nisu lose nacrtane, ako se tako moze raci i Gambi dati kompliment
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 04/07/2004 : 12:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Toliko toga negativnoga (malo radi crteža, malo radi ostalog) o Zagor i Ciko Specijalcima, a tako puno mogucnosti za Bernarda. Mogao je umjesto 2 Zagora, izdati 2 Nathan Nevera. Drugi i treci Specijalac. Vjerujem da bi to bilo bolje prihvaceno od svih. Koliko god svi više manje volili Zagora, drugi i treci Specijalac NN su puno bolji od ovih Zagorovih. A da i ne spominjem koliko su bitni radi kontinuiteta pracenja redovne serije NN.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/07/2004 : 13:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

Juce sam dobio Kinesku sektu, nisam ga jos procitao, crtez mi izgleda solidan. River Chico je standardno glup crtez, jedino prvih par vinjeta na kojima se Zagor pojavljuje nisu lose nacrtane, ako se tako moze raci i Gambi dati kompliment


Žao mi je što cu te razocarati, ali u tih prvih par vinjeta je Pepe ispravljao Gambu, tako da nema ništa od komplimenta! Uzmi u ruke br.79-80 "Prokleto zlato" i "Indijansko groblje" pa ceš vidjeti koliko je puta Ferri nacrtao Zagorovo lice odnosno ispravljao Gambine brljotine!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 04/07/2004 : 17:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Ramath

Juce sam dobio Kinesku sektu, nisam ga jos procitao, crtez mi izgleda solidan. River Chico je standardno glup crtez, jedino prvih par vinjeta na kojima se Zagor pojavljuje nisu lose nacrtane, ako se tako moze raci i Gambi dati kompliment


Žao mi je što cu te razocarati, ali u tih prvih par vinjeta je Pepe ispravljao Gambu, tako da nema ništa od komplimenta! Uzmi u ruke br.79-80 "Prokleto zlato" i "Indijansko groblje" pa ceš vidjeti koliko je puta Ferri nacrtao Zagorovo lice odnosno ispravljao Gambine brljotine!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...



Pa primjetio sam da je crtez njegov, ali sam pomislio da je ovaj kretino kopirao njega. S obzirom da ga je Ferri ranije ispravljao, onda Gamba na mojoj listi crtaca treba da zauzme ubjedljivo posljdenje mjesto
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 04/07/2004 : 18:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

mada i jedna i druga eksploatiraju ideju koja se vec pojavila u zagoru.
iron man i basileo.

Ja se nikako ne mogu sjetiti tko je Basileo... Može l pomoc?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/07/2004 : 18:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Ramath

Juce sam dobio Kinesku sektu, nisam ga jos procitao, crtez mi izgleda solidan. River Chico je standardno glup crtez, jedino prvih par vinjeta na kojima se Zagor pojavljuje nisu lose nacrtane, ako se tako moze raci i Gambi dati kompliment


Žao mi je što cu te razocarati, ali u tih prvih par vinjeta je Pepe ispravljao Gambu, tako da nema ništa od komplimenta! Uzmi u ruke br.79-80 "Prokleto zlato" i "Indijansko groblje" pa ceš vidjeti koliko je puta Ferri nacrtao Zagorovo lice odnosno ispravljao Gambine brljotine!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...



Pa primjetio sam da je crtez njegov, ali sam pomislio da je ovaj kretino kopirao njega. S obzirom da ga je Ferri ranije ispravljao, onda Gamba na mojoj listi crtaca treba da zauzme ubjedljivo posljdenje mjesto


A u epizodama br.85, 86, 87, je Pepe takoder ispravljao Gambu, vjerovatno se Ferri umorio!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000