forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 "...od sada pušenje produžuje život..."
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 24/07/2004 : 15:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by DusMan

Opet cu te ispraviti u gramatici. Srbijanci su Srbi koji ne zive u Srbiji. Oni koji zive u Srbiji nazivaju se jednsotavno Srbima.
Enivej, to su sve prljave i prazne price bez imalo dokaza, koje su smisljene radi blacenja lika i dela moje malenkosti. Bezuspesno, naravno. :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Kako se ja zovem onda



Ramath.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/07/2004 : 15:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by jurchek

X Files je bila dobra serija, barem dok je Mulder jos igrao. Kad je otisao serija je puno izgubila. A onog agenta koji je zamjenio Foxa nikako ne mogu vidjeti u ulozi good guya.
I puno mi slici ova serija na Dylan Doga.


You remind me of my Grandma,
except I haven't slept with you yet!



Meni je X files s Agent Doggettom 7 puta bolja od one dosade od Muldera!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 24/07/2004 : 15:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Damjan

quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by DusMan

Opet cu te ispraviti u gramatici. Srbijanci su Srbi koji ne zive u Srbiji. Oni koji zive u Srbiji nazivaju se jednsotavno Srbima.
Enivej, to su sve prljave i prazne price bez imalo dokaza, koje su smisljene radi blacenja lika i dela moje malenkosti. Bezuspesno, naravno. :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.




Kako se ja zovem onda



Ramath.



Hvala!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/07/2004 : 16:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

Kako se ja zovem onda

Bogi. :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/07/2004 : 17:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by prozirna senka

Ma isto ko i DusMan, PRECANIN:)))))

UMPAH!






Nisi cuo za precane? Svi Srbi preko Save, Dunava i Drine su precani, ovi ostali Srbijanci/Sumadinci, kako ti se vise svidja.

UMPAH!
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 24/07/2004 : 17:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by prozirna senka

Ma isto ko i DusMan, PRECANIN:)))))

UMPAH!






Nisi cuo za precane? Svi Srbi preko Save, Dunava i Drine su precani, ovi ostali Srbijanci/Sumadinci, kako ti se vise svidja.

UMPAH!



A odkut ti znas da sam ja Srbin?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/07/2004 : 19:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Prica se...

UMPAH!
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 24/07/2004 : 20:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Prica se...

UMPAH!



Jel po forumu
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/07/2004 : 20:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Aha.

UMPAH!
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 24/07/2004 : 20:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Aha.

UMPAH!



To ce ugroziti moju reputaciju, Srbi su omrazeni u svijetu a i kod nas. Od sad sam Arapin kao Andrew Kain
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 24/07/2004 : 21:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
quote:

Meni je X files s Agent Doggettom 7 puta bolja od one dosade od Muldera!


Zaboga! Mulder je ikona TV ekrana. Dozvoli da ti ilustrujem:
Seinfeld Mulder



I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4882 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 24/07/2004 : 21:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message
A ti si mi DusMane kao neki poznavalac X filesa...


I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/07/2004 : 03:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Cuti. Cuce neko. :)

Dugo se pitam vredi li truda, ali sigurno da mi se svidja. Zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj, ne bih hteo da stradam. Necu da kopam po djubristu srece, necu da zaprljam ruke. Moc pociva negde iza debelih vrata, ja bih hteo da vladam.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/07/2004 : 22:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by solar

Ako želite saznati o cemu se radi procitajte Martinu Mjesec! Svaka cast mcn!

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...






Za sve koji ne znaju o cemu se radi! Obvezno procitati!!!!
http://www.stripovi.com/martinamjesec.asp

In my dream I was drowning my sorrows, but my sorrows they learned to swim...

Edited by - solar on 26/07/2004 20:33:33
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000