forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Spiderman prema filmu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Gandalf
Junior Member

Croatia
481 Posts

Member since 03/11/2001

Posted - 25/07/2002 : 21:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Gandalf a Private Message
spidey mi je odlican i kupio sam ga i cekam ultimate ali x-men mi se gadi
takodjer, volio bi ponovo na kioscima vidjeti conana

"One ring to rule them all"
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/07/2002 : 21:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message
quote:

i cekam ultimate ali x-men mi se gadi
takodjer

"One ring to rule them all"



ultimate x-man su posve druga prica, posudi od nekog pa vidi, ni meni se prije nisu toko svidali (osim gambit-a)
a i ultimate avangers su majka
marvel je sa ultimate subsekcijom pogodio u puno isto bi se moglo reci i za marvel knights

šta da vam kažem marvel fan nije ni cudo kad je sva crtacka elita bonelli sad kod njih da ne spominjem john romito jr. otac mu je bio pionir ali on ga presego


Edited by - sloppy on 2002/07/25 21:51:30
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 25/07/2002 : 22:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message
quote:
...posudi od nekog pa vidi....


Ili skini sa dotcomicsa...

Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 25/07/2002 : 22:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message
quote:
šta da vam kažem marvel fan nije ni cudo kad je sva crtacka elita bonelli sad kod njih da ne spominjem john romito jr. otac mu je bio pionir ali on ga presego



Primjetio sam da je kod DC-a ponestalo dobrih crtaca (ja sam DC fan ak vec niste primjetili ). Ovi noviji brojevi su im užasni što se tice crteža. Znaci tu su svi nestali.

Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/07/2002 : 22:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message
quote:

(ja sam DC fan ak vec niste primjetili )


šta kažeš na marvel vs DC koji se dogodio prije nekoliko godina
ja sam mavel fan postao baš kad je pala kvaliteta DC ni prica jim nije više tako jaka, nisu smeli da ubiju supermana samo da ga vrate istog pa ga onda promenu za koju godinu (promanite odma ili ništa) bolja mi je bila marvelov potez kad su pobili pola svih heroja barem su odma bile promjene, a i za DC i marvel se zn zašto su ubijali pa poslije vracali šupci

Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 25/07/2002 : 22:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message
quote:
šta kažeš na marvel vs DC koji se dogodio prije nekoliko godina


Užas, ocekivao sam bolje, a onda tek onaj Amalgam univerzum, živi užas. Jedino mi se svidio treci nastavak DC/Marvel: All Acces, a Acces Unlimited nisam još imao prilike citati.

quote:
ja sam mavel fan postao baš kad je pala kvaliteta DC ni prica jim nije više tako jaka, nisu smeli da ubiju supermana samo da ga vrate istog pa ga onda promenu za koju godinu (promanite odma ili ništa) bolja mi je bila marvelov potez kad su pobili pola svih heroja barem su odma bile promjene, a i za DC i marvel se zn zašto su ubijali pa poslije vracali šupci


Eh, ja nemam pojma šta se dogada kod Marvela, totalno sam se orijentirao na DC, zato što me DC Svemir stvarno fascinira.

Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/07/2002 : 23:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message
spectre šta da ti kažem ko prvo procitaj koji novi marvel neceš žalit priporucjem marvel knights(bilošta, punihera sada drži garth ennis)
a ko drugo DC svemir kontrolira lobo ne ne šalim se batman jim je još uvijek najbolji ili možda preacher(ali on je vec u kolaboraciji sa vertigo comics)

Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/07/2002 : 09:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Izgleda da nema ništa od najavljenog Ultimate Spidermana u izdanju LM Informatike. Bio bih sretan da me netko demantira.

MISTER NO FOREVER!!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000