forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 vidim, ne razumijemo se
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 10/08/2004 : 22:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by Coro

Hvala, drago mi je da se to prati i nadam se da ce za godinu dvije doci i zvjezdica, makar i dalje pisalo 0 postova



Ti treba da dobijes sest zvjezdica za nula postova
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/08/2004 : 22:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by mamlaz

Ma sve je meni jasno, ali ipak treba imati obzira. Na samom pocetku moga dolaska sam prodao par stripova (Gastonu, i sad se ponovo izvinjavam) na aukcijama i stavio sam opis da su glanceri. Nakon nekog vremena sam skuzio (a on je vec platio i dobio stripove) da oni nisu bili glanceri vec za ocjenu 4. Tako da ja mogu shvatiti ljude koji su novi pa im nije jasno bas ocjenjivanje (ja sam na pocetku postavio par topica o ocjenjivanju ocuvanosti stripova, ali nazalost nisam bas dobio tocno objasnjenje ocjena od 1 do 5 i glancera pa je nazalost Gaston za to ispastao. Mada mi je on objasnio ocjenjivanje! Puno hvala za to!).
A ako sam ja mogao pogrijesiti onda moze svako:))))



Mislim ja da si ti pogrijesio tu ocjene - meni si poslao strip za koji si rekao da je za 2 a on je bio za 4


Sad mi kazes
Ma nakon sto sam Gastona zeznuo onda sam podigao malo kriterije:)))
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 10/08/2004 : 22:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Ramath

quote:
Originally posted by mamlaz

Ma sve je meni jasno, ali ipak treba imati obzira. Na samom pocetku moga dolaska sam prodao par stripova (Gastonu, i sad se ponovo izvinjavam) na aukcijama i stavio sam opis da su glanceri. Nakon nekog vremena sam skuzio (a on je vec platio i dobio stripove) da oni nisu bili glanceri vec za ocjenu 4. Tako da ja mogu shvatiti ljude koji su novi pa im nije jasno bas ocjenjivanje (ja sam na pocetku postavio par topica o ocjenjivanju ocuvanosti stripova, ali nazalost nisam bas dobio tocno objasnjenje ocjena od 1 do 5 i glancera pa je nazalost Gaston za to ispastao. Mada mi je on objasnio ocjenjivanje! Puno hvala za to!).
A ako sam ja mogao pogrijesiti onda moze svako:))))



Mislim ja da si ti pogrijesio tu ocjene - meni si poslao strip za koji si rekao da je za 2 a on je bio za 4


Sad mi kazes
Ma nakon sto sam Gastona zeznuo onda sam podigao malo kriterije:)))



Jedan je bio za 2 a rekao si da je za 4
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/08/2004 : 22:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Hehe onda sam se kompezirao:))))
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/08/2004 : 22:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Upravo sam razgovarao sa webmasterom i moderatorom,oni kazu da zbog nickname ne vidis postove,inace oni ih vide uredno



UMPAH!
Go to Top of Page

Baron von Draugn
Average Member

Sweden
705 Posts

Member since 19/07/2002

Posted - 11/08/2004 : 04:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Baron von Draugn a Private Message
ja obicavam imati "crne" rukavice dok citam listam neke stripove, to su uglavnom posebne stvari koje sam ja sam kupio sa kioska ili prodaovnice.. jer znam sta hocu i nastojim da oni budu glanceri x 6, poslije mene
inace nisam tako pedant kao sto sam bio prije. I sad mi nije ruku na srce ni vazno dali su stripovi glanceri ili 4 ili ocjena 5, kad kupujem stripove (osim hrvatskih izdanja) najvaznije je da su korice ok, i da strip nije poderan
a glancere kako bi po meni trebali biti sam ih samo jedanput dobio.. a koliko sam dao para
za sve glancere kad sam kupovao stripove odavde
________________
falio sam se samo jednoj osobi u vezi stripova(porteru) za broj 1 LMS no ova je fukara taj broj kasnije kupilo.. inace se on fali.. ali ja i dalje imam zestoku kolekciju "Svedskih izdanja" sto on nema..hehe i vjerovatno je nece ni imat, heheh (oh kad se sjetim svih onih Judge Dreddova,Conana, gomila Fantoma..


"Tvrde korice su zakon"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/08/2004 : 07:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ja, hvala Bogu, ne patim od glancera, a mamlaze ne znas ti jednog tipa koji je prije prodavao glancere i davao im ocjenu 5 + a ti glanceri su izgledali kao da su zadnjih 20 godina bili u kanti za smece.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 11/08/2004 : 08:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Nakon kupnje stripa na kiosku,obicno ga bacim na cestu,tako da bar jedan auto prode preko njega,jer,znate,volim tragove automobilskih guma na stripu.Kad dodem doma,onda ga zviznem par puta u zid,da vidim kvalitetu ljepila.Pa ga savijem u valjak i onda s njim bubnjam po stolu neki dvocetvrtinski takt pola sata,sat.Pa uzmem teniski reket,pa opalim nekoliko forhenda jer radim istraživanje može li strip poslužiti kao teniska loptica.Onda malo poderem korice i napravim uši,tek toliko da poprimi anticki štih.Naravno,obicno nisam zadovoljan s Ferrijevim naslovnicama,pa uzmem flomaster i dodam Zagoru brkove,rogove,666 na celo i tako,ovisno o inspiraciji...procitam strip tako da savijem hrbat što jace mogu,jer jedino ga tako mogu držati u jednoj ruci.Nakon citanja,uredno ga kartoniram,stavim u vrecicu i puknem na aukcije kao "glancer".Ne morate mi odavati priznanje za profesionalno održavanje stripova,to radim cisto iz zadovoljstva...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 11/08/2004 : 08:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Jeli to posledica nekih trauma iz dijetinjstva ili ...?

Dosadan sam sam sebi
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/08/2004 : 14:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ja, hvala Bogu, ne patim od glancera, a mamlaze ne znas ti jednog tipa koji je prije prodavao glancere i davao im ocjenu 5 + a ti glanceri su izgledali kao da su zadnjih 20 godina bili u kanti za smece.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?


Onda mi je vec lakse
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 11/08/2004 : 15:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Predlazem slijedece:Posaljite skenove kako treba izgledati 1.glancer,2.strip za 5,3.strip za 4 itd itd,i neka to bude kao uvodni topic ili njegov dio za sve na Aukcijama...i tada bi vecini bilo jasno sta je glancer,i imali bi "univerzalni"pojam za ocuvanost stripa....
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 11/08/2004 : 19:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
hahahahaha joj realist umro sam od smijeha

AMERICKA NACIJO URADI MI FELACIO!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/08/2004 : 19:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Šta sam ja sve radio sa stripovima kad sam bio mali... uvijek sam želio imati barem jednog Dylana cijelog u boji, i nakon dugog razmišljanja sam uzeo drvene bojice u ruke i epizodu "Morgana"... te uz dosta strpljenja i pažljivog bojanja, dobio svoj prvi color-self-made strip. I još se i danas dobro drži i sav pršti u duginim bojama kad ga otvorim.
Price u nastavcima sam lijepio zajedno tako da se nikad niti jedan nastavak nebi izgubio, iako je rukovanje tada tako debelim svežnjem papira bilo relativno teško, ali bar su svi nastavci bili na broju i prica je bila kompletna.
Znam da ovo nema veze sa temom, ali jednostavno sam osjetio potrebu da vam to kažem. A i dosadno mi je...

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2534 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 11/08/2004 : 22:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

Predlazem slijedece:Posaljite skenove kako treba izgledati 1.glancer,2.strip za 5,3.strip za 4 itd itd,i neka to bude kao uvodni topic ili njegov dio za sve na Aukcijama...i tada bi vecini bilo jasno sta je glancer,i imali bi "univerzalni"pojam za ocuvanost stripa....



Slažem se - ili bar neki opširniji opis ocjena (ako to vec ne postoji na kakvom drugom topicu)
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 11/08/2004 : 22:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Šta sam ja sve radio sa stripovima kad sam bio mali... uvijek sam želio imati barem jednog Dylana cijelog u boji, i nakon dugog razmišljanja sam uzeo drvene bojice u ruke i epizodu "Morgana"... te uz dosta strpljenja i pažljivog bojanja, dobio svoj prvi color-self-made strip. I još se i danas dobro drži i sav pršti u duginim bojama kad ga otvorim.
Price u nastavcima sam lijepio zajedno tako da se nikad niti jedan nastavak nebi izgubio, iako je rukovanje tada tako debelim svežnjem papira bilo relativno teško, ali bar su svi nastavci bili na broju i prica je bila kompletna.
Znam da ovo nema veze sa temom, ali jednostavno sam osjetio potrebu da vam to kažem. A i dosadno mi je...

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo



Ja sam krenuo bojiti Zagora spec 2 (Zagorova odiseja), uradio sam par strana, i sad imam uspomenu iz djetinjstva
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 11/08/2004 : 22:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Šta sam ja sve radio sa stripovima kad sam bio mali... uvijek sam želio imati barem jednog Dylana cijelog u boji, i nakon dugog razmišljanja sam uzeo drvene bojice u ruke i epizodu "Morgana"... te uz dosta strpljenja i pažljivog bojanja, dobio svoj prvi color-self-made strip. I još se i danas dobro drži i sav pršti u duginim bojama kad ga otvorim.
Price u nastavcima sam lijepio zajedno tako da se nikad niti jedan nastavak nebi izgubio, iako je rukovanje tada tako debelim svežnjem papira bilo relativno teško, ali bar su svi nastavci bili na broju i prica je bila kompletna.
Znam da ovo nema veze sa temom, ali jednostavno sam osjetio potrebu da vam to kažem. A i dosadno mi je...

jabuka ne pada daleko od stabla ako je stablo jabukovo



Ja sam krenuo bojiti Zagora spec 2 (Zagorova odiseja), uradio sam par strana, i sad imam uspomenu iz djetinjstva
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 11/08/2004 : 22:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ja, hvala Bogu, ne patim od glancera, a mamlaze ne znas ti jednog tipa koji je prije prodavao glancere i davao im ocjenu 5 + a ti glanceri su izgledali kao da su zadnjih 20 godina bili u kanti za smece.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



Pa za njega su glanceri

All have said their prayers
Invade their nightmares
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000