forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi DD spec.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/01/2005 : 11:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
A, pa mislio sam da si se raspakovao kad vec nudiš pozajmice. ;)

Damn, znaci trpecu kritike još dosta vremena... ;)

--
"The sphinx. That has tits, right?"
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/01/2005 : 13:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Ja sam ovog Dylana dobio od brata kad je bio na ekskurziji tako da sam sentimentalno vezan za njega:o)))
Al ozbiljno prica i crtež su mi odlicni iako se nemože pohvalit originalnošcu!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/01/2005 : 18:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Darko, moram ti posuditi Necropolis, tamo je Barbato dobra.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Ja sam ga procitao na njemackom i mogu reci da je strip odlican!!

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/01/2005 : 20:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Valjda cemo ga citai i na hrvatskom naleto;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 10/01/2005 : 21:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Necropolis?

Teško, bogami.

ubr, ja sam protiv toga da ga Bernie objavi naleto, nadovezuje se na gomilu epizoda koje još uvek nisu izašle ovde.

--
"The sphinx. That has tits, right?"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 00:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Ali zato, ko hoce, može da ga procita u ne-baš-previše-legalnom-izdanju odmah, a ne na leto... ;)

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 01:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
a kako je napravljeno to ne baš previše legalno izdanje (kvaliteta?), kao Zagor sp.6 ili ....
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/02/2005 : 06:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ali zato, ko hoce, može da ga procita u ne-baš-previše-legalnom-izdanju odmah, a ne na leto... ;)

--
"To me, my board!"

Necropolis ili specijalac?

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 10:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Specijalac.

Kvalitet je najbolji do sada (a nisam sklon da to pricam tek onako, znate i sami). Korice plastificirane i odlicnih boja, unutra je sken odlican, štampa bi mogla biti bolja, ocigledno da su opet mali tiraži u pitanju, ali ipak je odlicno, vezu nema sa onim starim Gusarevim piratima.

Plus, izašao je i Gigant 11.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/02/2005 : 11:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Specijalac.

Kvalitet je najbolji do sada (a nisam sklon da to pricam tek onako, znate i sami). Korice plastificirane i odlicnih boja, unutra je sken odlican, štampa bi mogla biti bolja, ocigledno da su opet mali tiraži u pitanju, ali ipak je odlicno, vezu nema sa onim starim Gusarevim piratima.

Plus, izašao je i Gigant 11.

--
"To me, my board!"





Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 25/02/2005 : 11:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by Djole


Plus, izašao je i Gigant 11.



Gde je izašao Gigant 11 (koji mi se btw. nije svideo)?
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2005 : 11:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
...samo valjda nije opet neki pirat....
onaj neki pirat vanredno izdanje DD iz Giganta i Almanaha je najveca katastrofa koju sam ikad vidio...
grozno,grozno....mrzim pirate
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 12:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Naravno da je pirat. Samo je "malko" bolje uradeno od one katastrofe sa almanasima.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2005 : 13:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
...pitanje je sad da li cekati ljeto i vidit Dylana u odlicnom izdanju majstor Berniea ili uzeti pirata,koji kako kaže Djole i nije tako loš?
Vjerovatno oboje,Dylan je Dylan...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 15:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by kico

...pitanje je sad da li cekati ljeto i vidit Dylana u odlicnom izdanju majstor Berniea ili uzeti pirata,koji kako kaže Djole i nije tako loš?
Vjerovatno oboje,Dylan je Dylan...


da sad Berni kaže da ce izdati ovog specjalca verovatno bi svi cekali do tada, ali tako....
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 16:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Inace, sad videh veliki plus - fusnote u kojima se prica poziva na odredene ranije epizode (a poziva se na jezivo mnogo njih) radene su u odnosu na NAŠA izdanja, tako da kada se prica poziva na Johy Freaka, piše "Vidi DD Abaton #5", ili na "DD SD koji-vec-broj" i tako to.

Rec je o necemu što se Bernard nikada nije potrudio da uradi.

Pirati jesu. Plus za njih.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/02/2005 : 16:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Da ja imam prava na Dylana za SCG ili HR, ja bi ih nasao i tuzio.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 16:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Good for you. ;)

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/02/2005 : 16:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A i dalje mi nije jasno kako netko moze mirne duse kupiti Dylan pirate i s druge strane kukati na Abaton kako kasne.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/02/2005 : 17:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Što se tice DD specijalaca... jesu li sve te Grucove epizode tako opicene i zabavne kao "Horrorpoppin'"?
I nadam se da ce ovo ljeto Bernard ponovno izdati neki stariji specijalac upravo sa dodatnom Grucovom epizodom, pošto vidim da te epizode više ne izlaze u novijim specialcima!

we'll fast forward to a few years later and no one knows except the both of us and I have honored your request for silence and you've washed your hands clean of this
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3972 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 25/02/2005 : 17:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
ma, pirati su bezobrazno skupi! jebes crno bijeli isprint u losoj rezoluciji (takav je bio zadnji dylan, ujedno i posljednji kojeg sam kupio), kad za iste pare mogu kupiti originalni trejd u boji! mislim da ce se pirati sami pokopati sa svojim cijenama...


http://zveles.blogspot.com/
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/02/2005 : 20:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

A i dalje mi nije jasno kako netko moze mirne duse kupiti Dylan pirate i s druge strane kukati na Abaton kako kasne.


Tako što to nije ni u kakvoj korelaciji jedno sa drugim? Ili tako što ce ionako kupiti i jedno i drugo? ;)

kiky, od Grouchovih dodataka vrede samo još dva, jedan Sclavijev i jedan od Barbatove.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/02/2005 : 20:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Specijalac.

Kvalitet je najbolji do sada (a nisam sklon da to pricam tek onako, znate i sami). Korice plastificirane i odlicnih boja, unutra je sken odlican, štampa bi mogla biti bolja, ocigledno da su opet mali tiraži u pitanju, ali ipak je odlicno, vezu nema sa onim starim Gusarevim piratima.

Plus, izašao je i Gigant 11.

--
"To me, my board!"



Jel najnoviji tal. specijalac ili neki drugi?


The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/02/2005 : 22:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
najnoviji

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama nicemu ne vrijede, i kriplovi su cesta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/02/2005 : 22:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Markos

A i dalje mi nije jasno kako netko moze mirne duse kupiti Dylan pirate i s druge strane kukati na Abaton kako kasne.


Tako što to nije ni u kakvoj korelaciji jedno sa drugim? Ili tako što ce ionako kupiti i jedno i drugo? ;)



Osim sto Abaton placa 1000 i kusur eura po broju za prava i koliko toliko odrzava publiku zainteresiranom, da bi se onda ovi pojavili i digli lovu na brzinu (nemoj mi samo reci da im to nije cilj).

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000