forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Recenzije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 23/07/2002 : 17:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
quote:

Ah, nekriticki copy&paste Evo, popravio sam. Sto ti je brzina, ha?



Bogami, ja sam vec pomislio da sam se zajebao zbog zamerke :)))

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/07/2002 : 17:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Ovim putem pozivamo sve aktivne clanove da ispod svake nove recenzije stave svoje komentare i ocjene o doticnoj epizodi...



Naravno! Nije mi jasno zasto je odaziv tako mali? Pa dobro ljudi, nisam se ja valjda dzabe mucio . Ali ozbiljno, nije to sve bilo lako napraviti, i malo sajtova to ima, osim ako izuzmete sajtove tipa amazon i slicne koje radi ekipa od jako puno ljudi ( i za jako puno dolara ). Ali evo, vidio sam dva dobra komentara od ljudi koji su se izgleda prijavili na forum samo da bi dali recenziju, VALTER i masterneno, i bas mi je drago zbog toga (sve pohvale njima dvojici, samo nije mi jasno zasto ne sudjeluju i na Forumu?!), vjerojatno su ostali ljudi malo stidljivi ili im se jednostavno ne da, ali nadam se da ce s vremenom to ljudima prijeci u naviku. Ja sam imao hrpu zanimljivih ideja tipa pravit grafikone ocjena epizoda s usporedbom "sluzbene" recenzije i recenzije citatelja pa onda prosjeke i sve neke tako zanimljive stvari, a ako odaziv nece biti velik nece mi se dati sve to raditi:-) (ko bi rekao da sam lijeni Dalmatinac, ha? ).
No dobro, bas me zanima kako ce to izgledati za mjesec dana kad se vratim s mora.


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2002 : 18:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
De Marko ne tusi nas s "lineair regression",statistickim podacima i slicnim molim te lijepo

A bookstore is one of the only pieces of evidence we have that people are still thinking.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/07/2002 : 18:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

De Marko ne tusi nas s "lineair regression",statistickim podacima i slicnim molim te lijepo

A bookstore is one of the only pieces of evidence we have that people are still thinking.



To izu mene progovaraju matematicar i informaticar, profesionalna deformacija, i can't help myself. Ono, imas gomilu brojki, pa ne moze to samo tako ostati

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/07/2002 : 18:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vrijeme je za odmor izgleda!!!
Kod mene odmah to sve prestaje kad sam na godisnjem

A bookstore is one of the only pieces of evidence we have that people are still thinking.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/07/2002 : 18:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Jos samo tri dana...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 24/07/2002 : 02:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa mogla je ta dusa sajta ranije da se pojavi

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/07/2002 : 11:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:

Pa mogla je ta dusa sajta ranije da se pojavi



A mislim, mogla je. I nije.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Top
Advanced Member



Denmark
3264 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 24/07/2002 : 12:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Top a Private Message
evo mene nasao internet kaffe u hrvatskoj pa da se javim sa mora. sve pohvale za recenzije, svim koji su se trudili, izgleda da je prava stvar iako jos nisam stigao pogledati, al dovoljno je bilo procitati ovaj topic da se dobije slika kako je to dobro uradjeno. i markose mozes ocekivati kad se vratim kuci za koji dan da cu biti aktivan sa komentarima na recenzijama
usput pozdrav svim starim glavama ovog foruma sa divnog nam jadrana

|Top|
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000