forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Jedno razumno pitanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 11/09/2004 : 09:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by Old Shatterhand

Upravo sam procitao, pažljivo gledajuci slike epizodu "Konkvistadori", i djelomice povlacim svoju prijašnju izjavu, ali ipak mi se cini da Chiarolla nije za Zagora. Crtež mu je dosta dobar, samo se treba naviknuti na njega.



u toj epizodi je bio sasvim okej, ali je po meni totalno sfušao u "Blagu Žana Lafita" i onom debelom Zagoru koji je izašao prek ljeta.
"Blago Žana Lafita" trebao je crtati ili Andreucci ili Laurenti. Obojica su se dokazali u epizodama sa Digging Billom.

Highschool - it's like a prison. Sex you want, you don't get it. Sex you get, you don't want!
Go to Top of Page

brzopotezni
Starting Member

2 Posts

Member since 10/09/2004

Posted - 11/09/2004 : 10:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brzopotezni a Private Message
daj ajde blago žana lafitea je zbilja trebao crtati netko drugi jer je crtež po mom mišljenju za k****!! pokvario mi je cijelu epizodu koja mi je baš slutila na nešto zanimljivo. digging bill je nacrtan užasno. puno bolje bi nacrtao Andreucci ili Laurenti.
odmah dobijem želju za texom
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/09/2004 : 11:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
Crtez je odlican. Chiarolla ume da bude takav! Ovo mu je treca odlicna epizoda od kako radi Zagora.

Edited by - kasper on 11/09/2004 11:25:11
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000