forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prva slovenska spletna striparna
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jurchek
Senior Member

Slovenia
1288 Posts

Member since 04/05/2004

Posted - 25/09/2004 : 16:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jurchek a Private Message
Znaci ti si mi poslao mail sa reklamom.


You remind me of my Grandma,
except I haven't slept with you yet!
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 26/09/2004 : 16:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message
quote:
Originally posted by jurchek

Znaci ti si mi poslao mail sa reklamom.


You remind me of my Grandma,
except I haven't slept with you yet!



Tako je pa ako zelim saznati sta mislite o stranici, moram poslati poznatim stripomanima, nadam se da ne zamjeras (niti ostali, koji su primi mail) za ovaj mail "spam", ali posto te stripovi zanimaju i nije neki spam
Go to Top of Page

Rorkas
New Member



Lithuania
264 Posts

Member since 17/03/2003

Posted - 26/09/2004 : 17:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rorkas's Homepage  Send Rorkas a Private Message
Thank you, already I've received the same info straight from Striparna.
One thing, which I can say for sure- I will not buy 2 kg of comics
Just poor 500 g. for beginning

Ja volim stripove!

Edited by - Rorkas on 26/09/2004 17:40:52
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 04/10/2004 : 09:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message
Evo www.striparna.com je poslije pocetnih problema sa serverom (neprofesionalno nudenje usluga - brisanje baze, bacanje linka na ime domene, i da ne govorim o sporosti stranice, ponovo u punom razmahu. Imamo novoga ponudnika servera, koji je efikasan, brz i profesonalan.

Tako da je sada sve kako mora biti

Eto toliko

www.striparna.com


Go to Top of Page

Tomas Otto
Average Member

Slovenia
699 Posts

Member since 05/11/2001

Posted - 04/10/2004 : 10:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tomas Otto's Homepage  Send Tomas Otto a Private Message
Bravo, dobra ponudba in cene, samo še nekaj stvari pri spletni strane je treba posloveniti, recimo ko moraš pri prijavi obvezno vpisati iz katere zvezne države si doma (al je to za štajerce ? )

----------------------
I always keep a supply of liquor handy in case I see a snake - which I also keep handy.
-- W.C. Fields
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 04/10/2004 : 11:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message
quote:
Originally posted by Tomas Otto

Bravo, dobra ponudba in cene, samo še nekaj stvari pri spletni strane je treba posloveniti, recimo ko moraš pri prijavi obvezno vpisati iz katere zvezne države si doma (al je to za štajerce ? )



To je ostalo pa sem kar pustil. Tako da vecno strank iz drugih regij pišejo notri od kod so npr stajerci, primorci, delenci...

Edited by - TomDar on 04/10/2004 11:02:01
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 13/10/2004 : 18:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by TomDar

quote:
Originally posted by jurchek

Znaci ti si mi poslao mail sa reklamom.


You remind me of my Grandma,
except I haven't slept with you yet!



Tako je pa ako zelim saznati sta mislite o stranici, moram poslati poznatim stripomanima, nadam se da ne zamjeras (niti ostali, koji su primi mail) za ovaj mail "spam", ali posto te stripovi zanimaju i nije neki spam



.. pa nisem nic dobu, zakaj? ...

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 13/10/2004 : 19:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by TomDar

quote:
Originally posted by jurchek

Znaci ti si mi poslao mail sa reklamom.


You remind me of my Grandma,
except I haven't slept with you yet!



Tako je pa ako zelim saznati sta mislite o stranici, moram poslati poznatim stripomanima, nadam se da ne zamjeras (niti ostali, koji su primi mail) za ovaj mail "spam", ali posto te stripovi zanimaju i nije neki spam



.. pa nisem nic dobu, zakaj? ...

kdor ne skace ni Sloven´c



Pa kako da ti šalje, kad si nitko

Last night I had a dream
Where I was all alone walking on the street


Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 13/10/2004 : 22:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by Žiga

quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by TomDar

quote:
Originally posted by jurchek

Znaci ti si mi poslao mail sa reklamom.


You remind me of my Grandma,
except I haven't slept with you yet!



Tako je pa ako zelim saznati sta mislite o stranici, moram poslati poznatim stripomanima, nadam se da ne zamjeras (niti ostali, koji su primi mail) za ovaj mail "spam", ali posto te stripovi zanimaju i nije neki spam



.. pa nisem nic dobu, zakaj? ...

kdor ne skace ni Sloven´c



Pa kako da ti šalje, kad si nitko

Last night I had a dream
Where I was all alone walking on the street






i djeda Mraz je nitko, pa mu mala djeca šalju pisma!

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/10/2004 : 23:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
i dobe odgovor

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 14/10/2004 : 17:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
a neki ga i ne dobe!

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 15/10/2004 : 11:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
a ja sam božicek!

Kad sam se rodio nisam bio tako lud kao sad, a sad bio bih normalan, kad me u bolnici nebi zamijenili sa drugim dijetetom!!
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 15/10/2004 : 17:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message
E dragi moji.

Ako želite primati obavijesti o novostima na www.striparna.com
prijavite se i postanite #269;lan, pa o svakoj dodatnoj ponudi bit cete obaviješteni po mailu.

Eto toliko ...

PS : A prvi put su primili mail samo oni, koji su mi ikad pisali na moj mail u vezi stripova, a ostale nisam hteo da uzrujavam



***********************
*   Web striparna     *
*  www.striparna.com  *
***********************
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 15/10/2004 : 17:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
Kaaj pa alan ford borgisa bo kaj, tiste št pod 90?:))

Kad sam se rodio nisam bio tako lud kao sad, a sad bio bih normalan, kad me u bolnici nebi zamijenili sa drugim dijetetom!!
Go to Top of Page

jackie
Starting Member

31 Posts

Member since 30/04/2004

Posted - 15/10/2004 : 19:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jackie a Private Message
Samo tako naprijed TomDar.

Za ostale: vec sam kupio i dobio nekoliko stripova na www.striparna.com. Sve išlo kako treba. Možda jedan savjet. Stavi stripove u neutralnu embalažu. Posebno starije stripove. I moj poštar je kolekcionar stripova, pa se bojim, da mi jih ne mazne.

Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 18/10/2004 : 09:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message
quote:
Originally posted by jackie

Samo tako naprijed TomDar.
Za ostale: vec sam kupio i dobio nekoliko stripova na www.striparna.com. Sve išlo kako treba. Možda jedan savjet. Stavi stripove u neutralnu embalažu. Posebno starije stripove. I moj poštar je kolekcionar stripova, pa se bojim, da mi jih ne mazne.




HE HE dobro da znam


***********************
*   Web striparna     *
*  www.striparna.com  *
***********************
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/10/2004 : 12:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by jackie

Samo tako naprijed TomDar.

Za ostale: vec sam kupio i dobio nekoliko stripova na www.striparna.com. Sve išlo kako treba. Možda jedan savjet. Stavi stripove u neutralnu embalažu. Posebno starije stripove. I moj poštar je kolekcionar stripova, pa se bojim, da mi jih ne mazne.





izgleda da nije jedini

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 26/10/2004 : 10:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message
Ovi poštari su opasni.
Brez njih se ne moze a sa nekima je nemoguce...

Ima jedna osoba kojoj saljem stripove malo cudnog postara, koji savija pošiljke stripova, kad ih pokušava uturiti u sanduk (pa kad saljem toj osobi moram napisati gore "ne savijaj", da nebi postar savijao stripove - mada sumnjam, ako ga nece to jos i sjetiti da to ponovo napravi )


***********************
*   Web striparna     *
*  www.striparna.com  *
***********************
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000