forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sto citate trenutno?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ana max
Junior Member

435 Posts

Member since 21/01/2004

Posted - 24/10/2004 : 10:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ana max a Private Message
AKIRU, ali od 29. broja sto znaci da bi trebalo nabaviti one od ranije. Hmpf!

:)
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 24/10/2004 : 11:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Ana...
imam ti ja neke skenirane akire ako zelis mogu ti ih postaviti na svoj gmail,pa ih downloaduj...?
Go to Top of Page

ana max
Junior Member

435 Posts

Member since 21/01/2004

Posted - 24/10/2004 : 14:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ana max a Private Message
Hey, pa fenks, to bi bilo lepo.

:)
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 24/10/2004 : 15:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Ako stignem postavicu vec danas neke epizode Akire na A.Hodzic@gmail.com a pasvord je stripovi....pa se cujemo...
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 24/10/2004 : 15:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

Ako stignem postavicu vec danas neke epizode Akire na A.Hodzic@gmail.com a pasvord je stripovi....pa se cujemo...



Pozdravljen!

Ako kliknem na tu adresu, onda ti mogu poslati samo E-mail - to znaci da je to E-mail adresa a ne web stranica ili šta da radim i gdje da napišem password?

Lep pozdrav,

markolar
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 24/10/2004 : 15:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
ukucas www.gmail.com,i onda se pojave 2 polja u gornje polje ukucas A.Hodzic-to je user,a u donje polje stripovi-to je pasvord,pokusaj pa se opet javi....
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 24/10/2004 : 16:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

ukucas www.gmail.com,i onda se pojave 2 polja u gornje polje ukucas A.Hodzic-to je user,a u donje polje stripovi-to je pasvord,pokusaj pa se opet javi....



Radi, radi - ima mnogo zanimljivih stvari - HVALA!

markolar
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 24/10/2004 : 16:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
Nema na cemu...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/10/2004 : 17:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Za pohvale ovoliko skeniranje :-).


Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 24/10/2004 : 17:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

ukucas www.gmail.com,i onda se pojave 2 polja u gornje polje ukucas A.Hodzic-to je user,a u donje polje stripovi-to je pasvord,pokusaj pa se opet javi....



E ovo ti je strashna ideja, samo brzo se popuni taj gigabajt :)

______________________________________________________________________________________________________________

I like them: Michael Turner, Jeff Scott Campbell, Joe Madureira, Jim Lee, Humberto Ramos. Andy Park!

Ako imash stripove ovih crtacha na prodaju javi mi se!
Go to Top of Page

A.Hodzic
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1146 Posts

Member since 01/05/2004

Posted - 24/10/2004 : 17:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit A.Hodzic's Homepage  Send A.Hodzic a Private Message
otvori se onda drugi gmail pa opet iznova....
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 24/10/2004 : 19:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
po deveti put citam biukovicevog i milliganovog (i bobovog, ofkors!) human targeta (a novi stripovi doma cekaju i gomilaju se) i mislim si kako je to dobar strip...

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/10/2004 : 18:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by dsormaz1

Kad se vec spominje Ken, pa kad ce se vec jednom pojaviti taj broj 13?



Izašao je.

Bond.James Bond.



Hvala na informaciji. Ne znam zasto nije stavljeno na home page? Zato sam mislio da jos nije izasao.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/10/2004 : 21:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Update: citam Geu, i sve mi je bolja i bolja. Enoch fantasticno mixuje teen angst, komediju, horor, ezoteriju i rokenrol.

ubr, forsaken demon, daj skloni tu liniju iz potpisa, zeza strana sa ucitavanjem zbog nje.

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

ana max
Junior Member

435 Posts

Member since 21/01/2004

Posted - 27/10/2004 : 13:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ana max a Private Message
quote:
Originally posted by A.Hodzic

Ana...
imam ti ja neke skenirane akire ako zelis mogu ti ih postaviti na svoj gmail,pa ih downloaduj...?



Bila juce, nisam nasla Akire ali sam skinula epizodu Modesty

Hvala.

:)
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 27/10/2004 : 22:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

po deveti put citam biukovicevog i milliganovog (i bobovog, ofkors!) human targeta (a novi stripovi doma cekaju i gomilaju se) i mislim si kako je to dobar strip...





OOooOdaaaa...zakonchina! kao i uopshte miliganov HT ongoing serijal.

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 27/10/2004 : 23:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
procitao sam i mali q. barbarin blaz mi je odlican, strasno duhovit u svojoj parodiji na sve i svasta, a najvise na conana i lotr. honesty chase mi je tako-tako, previse me podsjeca na milliganov angel and the ape, samo sto je radnja smjestena u americi.
procitao sam i veliki q - karikaturist je odlican, ali je kraj depresivan (i vrlo realan, jelda?), a onaj maxov strip o bosni je depra do bola, za zile rezat... jest dobar, al' ja takve ne volem. jebiga...

Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 28/10/2004 : 20:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

procitao sam i mali q. barbarin blaz mi je odlican, strasno duhovit u svojoj parodiji na sve i svasta, a najvise na conana i lotr. honesty chase mi je tako-tako, previse me podsjeca na milliganov angel and the ape, samo sto je radnja smjestena u americi.
procitao sam i veliki q - karikaturist je odlican, ali je kraj depresivan (i vrlo realan, jelda?), a onaj maxov strip o bosni je depra do bola, za zile rezat... jest dobar, al' ja takve ne volem. jebiga...





Caricature je meni jedna od najboljih stvari koja se dosad pojavila u Q-u. Clowes je legenda, iako je frustrirani mizantrop.

Highschool - it's like a prison. Sex you want, you don't get it. Sex you get, you don't want!
Sedemnajst, sedemnajst, mlad perspektiven kader, namesto glave radar!!!
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3976 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 28/10/2004 : 23:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message
> Clowes je legenda, iako je frustrirani mizantrop.

:))) slazem se. a kraj stripa je jedino logican (pazi spoiler: makar sam cijelo vrijeme ocekivao da ce drugacije zavrsiti, ono, navijao sam za "bolje sutra" glavnog lika) i, dakle, odma strip/radnja puno dobiva na tezini.

danas sam procitao mangu "planetes" book 3 (prosli tjedan kupio od maca na aukciji) i okej mi je, ali se prica jako razvodnila spram prve dvije knjige. osim ako me netko ne uvjeri da je serija dalje sve bolja i bolja, planetes za sada idu na moju "stand-by" kupovnu listu.


Edited by - zveles on 29/10/2004 01:00:18
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/10/2004 : 00:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Upravo procitao Torpeda album prvi. Stvarno nesto dobro posle dugo vremena. A odusevio me i Bluberry, ali tek sam procitao prvi deo njegove mladosti. Mucio sam se sa Magicom i to vec prvim brojem. Ne znam, nije mi Bonelli vise ko nekad. Prosli su meseci, od kad sam poslednje cito nesto od stare garde. Nije da jih ne kupujem. Nostalgija...

Trazim u zadnje vreme nesto novo. Ceka me Grunge Genetika, pa Vampire Boy, Cain, Jeremiah... A ne znam gde ja Tally sa novim brojevima USM/XMEN. Ne znam za vas, ali i Spidy a posebno X-Meni stvarno su me odusevili. Progutao jih dok trepnes .

Joe... Joe Batafuco.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/10/2004 : 13:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by mike
Nije da jih ne kupujem. Nostalgija...



Zbog nostalgije sam kupio tonu stripova koje nijednom nisam procitao.
Jebena stvar ta nostalgija ...


HELP IS ON THE WAY
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/10/2004 : 13:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Jucer sam nabavio album "Gnezdo Marsupilamija" pa cekam malo slobodnog vremena da ga s gustom probavim.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/10/2004 : 13:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by mike

A ne znam gde ja Tally sa novim brojevima USM/XMEN. Ne znam za vas, ali i Spidy a posebno X-Meni stvarno su me odusevili. Progutao jih dok trepnes .


Imaš recenziju prvog USM story arca u delu sajta sa recenzijama. Bice ih još...

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 29/10/2004 : 23:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message
quote:
Originally posted by zveles

> Clowes je legenda, iako je frustrirani mizantrop.

:))) slazem se. a kraj stripa je jedino logican (pazi spoiler: makar sam cijelo vrijeme ocekivao da ce drugacije zavrsiti, ono, navijao sam za "bolje sutra" glavnog lika) i, dakle, odma strip/radnja puno dobiva na tezini.

danas sam procitao mangu "planetes" book 3 (prosli tjedan kupio od maca na aukciji) i okej mi je, ali se prica jako razvodnila spram prve dvije knjige. osim ako me netko ne uvjeri da je serija dalje sve bolja i bolja, planetes za sada idu na moju "stand-by" kupovnu listu.





Pa da. Kraj je upecatljiv, mislim, nekako zaokružuje cijelu pricu, a nema covjeka na svijetu ko sa tim likom ne bi mogao bar malo poistovjetiti.

Sinoc, mala, cudan san sam usnio,
Oružje skriveno u sijenu i zamak što je gorio
Vatre u šumi, culi su se bubnjevi, a
Jedna zvijezda na nebu nad Balkanom poce jace sjati
Go to Top of Page

sonjecka
Senior Member



Croatia
1172 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 30/10/2004 : 15:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonjecka's Homepage  Send sonjecka a Private Message
Metal Hurlant

_________________________
Prokleti_Bambij - Land Of The Lamb !
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000